FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vējabakas pieaugušajiem.

Labdien

Vai kādai ir bijušas vejabakas pieaugušā vecumā ar pumpiņām, kas neniez un arī temperatūra nav paaugstināta?

Bērnībā neesmu izslimojusi un tagad šķiet, ka būs gadījies tikt pie vējbakām. Bet temperatūra nav paaugstināta un pumpas neniez.

Cik ilgā laikā jums pazuda izsitumi? Vai sēdējāt mājās (slimības lapa)?

21.07.2020 09:33

Sveika,cerams izslimojāt ok. Es pirmo reizi saslimu 30gadu vecumā! Bij traki,pāris nedēļas ar pumpām

21.07.2020 09:52

Temperatūrai nav obligāti jābūt. Bet neniez izsitumi, tas gan vedina uz domu, kas tās nemaz nav vējbakas.

Ar vējbakām noteikti jāpaliek mājās, neatkarīgi no pašsajūtas - lipīga slimība. Lai gan izsitumu parādīšanās nozīmē tieši, ka slimība iet uz beigām, pazeminoties citu aplipināšanas riskam, viss garšīgākais tiek iznēsāts apkārt, kad cilvēks vēl nenojauš to, ka saslimis.

21.07.2020 10:08

Jā, vai ir pārliecība, ka tās tiešām ir vējbakas? Jo vējbaku izsitumi tomēr niez.

Cik dzirdēts, tad pieaugušie ar vējbakām slimo smagi. Tādēļ arī vēlams izslimot bērnībā, kad esot vieglāk. Man viens radinieks nesen slimoja. Pat slimnīcā nonāca, tik traki bija- liela temperatūra, miljons izsitumu. 

21.07.2020 12:20

Jums galvā nav pumpas? Vējbakām tipiski ir ka pumpas ir galvā- matos.Citiem mēdz uzmesties pat uz pēdām.Pumpas niez tikai tad kad izsitumi dzīst.Jāsmērē smērīte speciāli- lai neniez un lai ātrāk sadzīst bez rētām.

Esmu izslimojusi vējbakas 26 gados.Bija traki- temperatūta-likās ka gripa.Nespēks..Vienu vakaru likās ka nmakšu- trūka gaisa.Ārstējos mājās mēnesu ar antibiotikām.Nokritos svarā par 8 kilogramiem, apetītes nebija un bija nespēks.

21.07.2020 22:45

Sazinieties taču ar savu ģimenes ārstu vai NMP ! 

Tik tiešām, ja tik ilgi jums ir kaut kas, tad nav jāprasa interneta, bet ir jāgriežas pie ārsta.... 

Varbūt Jums ir kas nopietnāks nekā pašas izrakstīta diagnoze? 

Vai tēma atkal ir pacelta pēc modes - principā pēc, kā to dara daudzas šeit...? 

1 - 6 no 6