FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

omnivas pakalpojumi pirkti e vidē, vai vajadzīgs mājas printeris ?

omniva pakalpojums  pirkts e vidē, vai vajadzīgs mājas printeris ?

5 Atbildes

Labots 31.05.2020 15:21

Nē. Tas nav obligāti. Ejiet pie pakomata un ievadiet kodu no sms un saņemiet uzlīmi ko uzlime virsū uz pakas un lieta darīta. Variet izmantot speciālās uzlīmes, ko var nopirkt veikalā (skat bildē) un tur uzrakstīt virsū kodu tālruni un adresi gadījumā ja pakomāts uzlimi neizdod ārā. 

ok, paldies, citādi neizmantoju atlaides, jo biju iedomājusies, ka japrintē arā kaut kāda lapele un ar skoču jālīmē klāt :D

Papildināts 2020-05-31 12:05:27:

bet es jau varu arī  ar marķieri uzrakstīt, ja nu gadijumā, ja pakomatam uzlīmes beigušās ?

Pigmenta mazo marķieri vari mēģināt toties labāk izmantot pilteni. Es nekad nelimeju ar skoču es izmantoju zemāk redzamas. Izmanto adresi mana omniva un ievadot kodu Andele andele maksā par pakomātu tikai 2.30. Ja formē online. Ja daudz sūtat un gribat tādas dabūt, tad uzrakstiet man privāti. 

Papildus līmlapiņas nevajag pirkt. Var uz parastā papīra uzrakstīt kodu un ar skoču pielīmēt kamēr taisa paciņu (tad pie pakomāta nevajag telefonu vēl meklēt). Manā pakomātā diezgan bieži beidzas izprintējamās uzlīmes, ieliku pakomātā tāpat, bez uzlīmes. Aizsūtas, jo pēc tam kurjers uzlīmē savu uzlīmi. 

Kā nu kuram savs bizness un citas lietas darāmas dzīvē bez šī slapja. Var jau iegādāt ja bieži sūta un noder arī kam citam kā mana gadījumā. Nekā personīga meitenes. Neaizmirsti parakstīt viņas un savu tālruni ja nu paka pazūd lai var atrast. 

1 - 5 no 5