FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Palīdziet ! Kā rīkoties ?

Sveiki . Saskāros ar dīvainu piedāvājumu. Meitene 1ohboy1 rakstīja, ka vēlas iegādāties 2 preces . Pašas dārgākās no skapja, kopējā vērtība 160eur . Teica ,lai sazinies tikai ar viņu caur e.pastu. Sarakstījos, piedāvāja, ka atskaitīs 205eur ,jo būs jāsūta uz Lielbritāniju. Tagad mēģinu apskatīt profilu , tas ir dzēsts . Nezinu kā rīkoties . It kā ,ja aizsutisu konta nr. nekas jau slikts it kā nevar notikt , ne ? 

06.06.2020 19:17

Līva - ar kuru pasta pakalpojumu kompāniju nosūtījāt? Varbūt pastāv iespēja vērsties pie tās, bet noteikti arī policijai  rakstiet iesniegumu. 

Man arī pirms laika bijs šī klienta piedāvājumi iegādāties visdārgāko preci (un pat vairākas) no mana skapja, protams, šīs shēmas ir tik vecas un domāju, ka neviens vairs uz tādām neiekrīt. Par sarunāšanos latviski- ar google translate es visās valodās runāju (protams, ne ļoti perfektI).

06.06.2020 19:29

Oi, oi! Mīļās meitenes - tā ir sen zināma krāpniece!!! Uzmanieties lūdzu! Jau vakar vai aizvakar administrācija rakstīja par šo profilu. Man ar viņu bija darīšana pirms gada, pusotra - ātri "atkodu" viņu. Pagājšnedēļ atkal uzradās un kā meitene pirmīt rakstīja - nolūkoja pie manis visdārgāko preci. Paskataties kaut kur forumā iepriekšējo dienu tēmas, tur minēti vēl līdzīgi profili un e-pasti ar šo krāpnieci. UZMANIETIES!

06.06.2020 20:07

TIEŠI tā man arī viņa piedāvāja pirkt zeltlietas,uzreiz bij skaidrs jo prasa sazināties tikai epasta,kaugan te tepat vienkāršāk .krapnieki

07.06.2020 00:27

Labots 07.06.2020 00:29

Paldies, ka te runajat par to vispar....nu it kaa neesmu naiva,pat loti uzmaniga un aizdomiga par visu, bet seit es loti reti, man likas,ka te tikai cilveki,kas vispar zin kaut ko par tadu tirgosanos, nu kaut kaads kosmoss, ar mani taa nav gadijies,bet laikam jau visiem gadaas....Es Omnivai rakstiju, vai iespejams vismaz apturet piegadi taja galaa,ja ne atgut to preci, vini teica,ka sazinasies ar kolegiem taja gala un dos zinu,,laikam jamegina zvanit atkal....

Es tiesam neatpazistu sevi sajas darbibas,man te bijusi tikai laba pieredze un es vispar neaizdomajos,ka kads var gribet pirkt dargu kleitu,kas tiesam to nemeklee, nu stulbums tiesam...

Papildināts 2020-06-07 00:06:42:

Meitenes velreiz paldies, ka izsakat domas, ko dadrit, vina rakstija latviski nepareizi un epastaa jau rakstija angliski,nu es neizprasnaju,pie sevis padomaju, nu kaada,kam sakars ar LV vai kaut kaa taa. Interesanti,tik kas taa par adresi,kas tika dota sutisanai...trakums,ka uz Angliju un taa vajprata summa par sutisanu....ai,traki....

07.06.2020 11:12

jā,man arī pirms pāris mēnešiem rakstīja par apaviem un lika rakstīt uz @,protams,atteicos to darīt.

14.07.2020 13:47

.

14.07.2020 13:50

Paga,jùs sùtat preci pirms nauda kontà???

14.07.2020 13:54

Te daudzi tā dara īpaši arī ar pasta priekšapmaksu un tad VID pēc 5 reizēs sāks grūzīt virsū par to. Uzticība AS un leitotāja atsauksmēm nav tādītājs kā varētu būt reāli nosakāms pēc tā, tomēr, šeit jāievēro daudzi citi faktori.

11 - 18 no 18