FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām esam maziņas?

Ik pa laikam izeju cauri lietām, kuras vajadzētu un mani pārsteidz, ka retu reizi atrodu savu izmēru - 38M. Labi, vnk netr;apu uz to ko vēlos un tam attiecīgo izmēru. Bet pārsteidz, ka daudzām ir 36, pat 34 izmēru, un tādu ir daudz:) Kā Jūs sadzīvojat? Mani par manu M 38 reizēm saka- vai ku tu tieva...vai kauli un ada... Kgan liekas, ka esmu vnk slaida....Atzīšu, gribu būt apaļāka, bet nu nesanāk un viss...

88 Atbildes

Daļa noteikti pārdod drēbes,kas vairs neder vai atnākušas par mazu! Aci miedzošs

38. izmērs, manuprāt, ir ļoti normāls (medium-vidējs), tās, kas saka,ka kauli un āda... nu arī laikam vēlas būt slaidākas, nezinu, bet tur nav, ko pārmest,manuprāt.

Man ir XS/XXS izmērsSmejošs!

Ir OKAci miedzošs!

Es nejūtos komfortabli pati,ok,ja es butu 165 tad neko, bet uz 170 58kg ir ka ir :D

Man Tgd ir s/m bet gribu atpakaļ Xs/s, kas bija pirms dzemdībām. Tad sev patiku. ;) bet atkarīgs arī no garuma

es butu sajusma ka man butu 36 izmers :D pec mazaa :D

> MaZaRiiTe

Man Tgd ir s/m bet gribu atpakaļ Xs/s, kas bija pirms dzemdībām. Tad sev patiku. ;) bet atkarīgs arī no garuma

Hei!Aci miedzošs Tev motivācija dabūt atpakaļ XS/S - zināšu, kur skatīties, ko sev te iegādātiesAci miedzošs.

Man kādu laiku atpakaļ bija 34/36, tagad............/.................

Arī gribu atpakaļ savu izmēru, jutos vislabāk tajā ādā :D

Nesaprotu Jus :D Tiešām :) Man vajadzētu Jūsu domāšanu...Neesmu kaulaina, bet ta gribas pecpusi, atvainojos un krutis atpakal... Mazais visu man atnema :D

Es pēc dzemdībām gribu tikt atpakaļ uz M, drēbju daudz kas patīk un pašai arī skapī stāv un nevaru uzvilkt,ļoti pārdzīvoju un nepatīk. Tagad arī,liels pasākums - dēliņa kristības un uz L izmēru drēbes tādas kā gribas nevar nopirkt :(

Jā, es arī šo lietu pamanīju.

Par mani saka, ka man vajadzētu paēst, lai vējš neaizpūš, bet nu 34...tas ir..., ja vien tās nav meitenes zem 16!

;)

1 - 10 no 88