FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pērku ābeli, bērzu, dižskabārdi vai bumbieri

Ja kādai vasarnīcā vai lauku mājās ir paredzēta ābeles, bumbiera, dizskabārža vai bērza ciršana, vai arī koks ir nokritis un tas ir jāutilizē, labprāt nopirkšu no jums to! No pilsētas mājas arī var piedāvāt, bet vēlams koks, kas nav visu mūžu izmešu gāzes sūknējis iekšā.

Precīzāk man vajadzētu stumbra gabalu, vēlams ar palikušiem lieliem 2-4 lieliem zariem (garumu var atstāt 15-25 cm), ne biezāku par divu roku pirkstu apskāvienu un aptuveni 1,5 m garu - lielam kokam tā varētu būt augšdaļa. Ja izveidojas arī mazāki gabali 80-100 cm garumā un tādā pašā vai drusku mazākā diametrā, arī paņemtu. Koks var būt slims, sauss, jebkāds, tikai ne satrunējis un ne sapuvis. Un ne citas sugas.

Esmu Rīgā un transporta man nav. Precīzāk pa Rīgu jau kaut kā dabūšu izvest, bet reāli nopirkt varēšu no tiem, kam nebūs slinkums bagāžniekā iemest un no tiem saviem laukiem vai vasarnīcas paņemt līdzi uz Rīgu.

19.06.2020 19:29

Labots 19.06.2020 19:30

Nez, it kā ir ābeles koks ar zariem. Pati atstāju interjera idejām, šādus, varu piedāvāt Jums arī, bet no apraksta nav skaidrs... 

Kāds ir vajadzīgs kopējais garums?  kāds koka strumbra diametrs? cik jābūt atstātiem pamatzariem un cik lielā garumā tiem jābūt no stumbra? 

Vaig ar mizu, vai bez mizas? 

Papildināts 2020-06-19 19:06:13:

Kādam nolūkam? , lai vieglāk saprats kam tas būs domāts?

19.06.2020 19:59

Miza var būt, var nebūt, vienalga, tāpat apstrādāšu.

Pārējie jautājumi ir precīzi atbildēti pamatpostā.

01.07.2020 23:27

Vēl meklēju lavandas stādinus, ja kāds var padalīties.

04.07.2020 13:29

Vēl meklēju. Koks var būt arī īsāks - izdomāšu kaut ko, biezums ne mazāk par 25-30 mm diametrā. Zari var nebūt vispār, vai arī var būt daudz, apstrādāšu. Lai tik tas kuplums netraucē bagāžniekā ielikt.

1 - 4 no 4