FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pieredze pērkot kosmētiku šeit

Sveikas,meitenes! padalieties ar savu pieredzi iegādājoties kosmētiku no atverskapi.lv lietotājām- vai bija vilšanās, patīkami atradumi, pārsteigumi utt.? Jo mani kaut kā biedē tā doma, vai nebūs vecs, sakaltis un tamlīdzīgi.. :) pati esmu plānojusi iegādāt drīzumā solārija krēmu, tikai nezinu vai labāk pirkt jaunu, sūtīt no interneta vai uzticēties vietējām pārdevējām.. :)

30 Atbildes

Galvenais ir derīguma termiņš. Agrāk nejautaju un vairākas reizes iesmērēja vecu, bet Tgd jautāju un viss ok. Vienmēr arī var paprasīt papildus bildes

Mani tomēr attur acīmredzamie pakaļdarinājumi :/

Labots 27.02.2014 15:35

Es iemainijos pret kosmētiku,un esmu sajuusmaa,viss bija jauns, jo meitene stradaa ar kosmetiku,cik sapratu,kaa arii salika man daudz paraudzinju,loti prieciga esmu:) sakumaa arii nedaudz skeptiski biju noskaņota-likās nebus terminjsh utt.    PS-bet iesāktu kosmētiku es laikam neņemtu nekad,pat smaržas.

Man bija tā ka meitene atsūtīja salvetes iedegumam, taču tām bija beidzies derīguma termiņš jau kā divus gadus! Taču šoreiz man paveicās,jo salvetes deva līdzi kā dāvanu pie pirkuma..

Lai gan, tāpat nepatīkami! 

Kosmētiku šeit neiegadajos, bet pardodu, jo esmu eksperimentetaja šaja lauciņa un daudzas lietas manas ceribas neattaisno (par švaku, par spēcīgu,aromata neatbilstiba u.t.t). Vienmer sekoju termiņiem un prata nav ienakusi doma notirgot vecu produktu. 

Šeit ik dienu čekoju kosmetikas sadaļu, lai aplūkotu ko pardod citas un reizem uzlabotu garastavokli ieraugot pakaļdarinajumus, kurus pardeveja slave no biksem lekdama ara Smejošs

Nepatīkami ir, ka cilvēki ir spējīgi uz visādām cūcībam, lai gūtu kaut vai simbolisku labumu, jo šeit jau tās cenas nav tik milzīgas, lai tas būtu tā vērts.. Tapēc - vismaz tās atsauksmes profilā dod kaut vai minimālu uzticību pārdevējam :)

Es pagaidām šei kosmētiku neesmu iegādājusies un nedomāju to darīt,gribējas smaržas iemainīt kuras tika uzdavinātas,bet pašai neipaši,bet bail ka var iesmeret,pakaļdarinajumu...

Esmu daudz ko pārdevusi no kosmētikas, vienmēr svaigus produktus. No pircējiem atsauksmes tikai pozitīvas.

Man ir tas pats, ar daudz ko eksperimentēju, un, ja man neder, kāpēc gan lai to neiegādātos kāda cita par lētāku naudiņu? :)

> Linda R.

Esmu daudz ko pārdevusi no kosmētikas, vienmēr svaigus produktus. No pircējiem atsauksmes tikai pozitīvas.

Man ir tas pats, ar daudz ko eksperimentēju, un, ja man neder, kāpēc gan lai to neiegādātos kāda cita par lētāku naudiņu? :)

Precīzi, galvenais jau pašam tīra sirdsapziņa un abas puses apmierinātas :)

Manā piedāvājumā visa kosmētika ir jauna un ar atbilstošiem derīguma termiņiem. Meitenes, kuras iegādājas, ir apmierinātas. Ja kaut kas interesē, bet nav skapī, varat droši jautāt, jo varu piedāvāt vēl šo to. Smejošs

1 - 10 no 30