FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pieredze pērkot kosmētiku šeit

Sveikas,meitenes! padalieties ar savu pieredzi iegādājoties kosmētiku no atverskapi.lv lietotājām- vai bija vilšanās, patīkami atradumi, pārsteigumi utt.? Jo mani kaut kā biedē tā doma, vai nebūs vecs, sakaltis un tamlīdzīgi.. :) pati esmu plānojusi iegādāt drīzumā solārija krēmu, tikai nezinu vai labāk pirkt jaunu, sūtīt no interneta vai uzticēties vietējām pārdevējām.. :)

30 Atbildes

Man nedaudz bail pirkt,ja nu vienigi nav jauna. Jo,a,maz tai meitenei,kada adas problema ir/bija?o.o

PS: par manu kosmetikas cenu jelgavnieces var aprunaties Mēdīgs

ai lai iet, par visam varam parunat. Es šodien laba noskanojuma Smejošs

Esmu pirkusi smaržas. Elizabeth Arden Green Tea. Ļoti paveicās - prasīju meitenei vai tās ir īstās vai atdarinājums, viņa nemācēja atbildēt, jo tās esot bijušas dāvinātas. Noriskēju un nopirku. Radiniecei ir īstās - salīdzinājām gan iepakojumus, gan smaržas - atšķirības neatradām :)

Varbūt kādai interesē firmas Academie acu krems tumšiem lokiem un maisiņiem zem acīm?

Firma ļoti laba ,profesionāla. Ja ir interese ,privāti jautāt.

Es nekad nepērku lietotu kosmētiku, jo tas nav higiēniski :/ runāju par to, kuru lieto ar rokām, vai kura pieskarās ķermenim (tuša, ēnas) u.t.t.

Pati ik pa laikam pārdodu smaržas, kuras dāvina gan man, gan mammai, un nesen pat arī tētim :D esam šausmīgi izvēlīga ģimene :D  es pedējā laikā sāku izmantot tikai ECO BIO kosmētiku un smaržas

Ja kādai interesē, man tagad piedāvājumā ir Estee Lauder smaržu komplekts, 5 gab. pa 4ml, kuras var ielikt somiņā un ņemt līdzi :)

es neesmu pirkusi, bet pārdevu matu masku, kas man nederēja (mati kļuva pārāk smagi). Meitenei, kas nopirka, viss patika un derēja

Nav bijušas problēmas.  Kosmētika vienmēr labā kvalitātē.

> Balonu Feja

Varbūt kādai interesē firmas Academie acu krems tumšiem lokiem un maisiņiem zem acīm?

Šeit nav tirgus, bet diskusija un viedokļu apmaiņa! Saviem piedāvajumiem izmantojiet attiecīgās sludinājumu sadaļas - tā vien liekas, ka pārdevēji par katru cenu šeit vēlas kādam ko "iesmērēt".

> Miss Damn

> Balonu Feja

Šeit nav tirgus, bet diskusija un viedokļu apmaiņa! Saviem piedāvajumiem izmantojiet attiecīgās sludinājumu sadaļas - tā vien liekas, ka pārdevēji par katru cenu šeit vēlas kādam ko "iesmērēt".

neko te netaisos iesmērēt, ja neintersē, nelasi un ej tālāk!!!! tā kā atslābsti un netrako !

> Balonu Feja

> Miss Damn

> Balonu Feja

neko te netaisos iesmērēt, ja neintersē, nelasi un ej tālāk!!!! tā kā atslābsti un netrako !

Es šo diskusiju izveidoju, loģiski, ka es viņu lasīšu.. :D Vienkārši elementāri cilvēkiem pašiem vajadzētu ievērot kur viņi bāžas ar saviem sludinājumiem, lai tas nav jāaizrāda un pēc tam jādzēš šādi profili administrācijai, par foruma noteikumu neievērošanu. 

11 - 20 no 30