FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jautajums par lidojumu

Sveikas meitenes,varbut kada zin,vai drikst lidmasina rokas bagaza nemt lidzi biezpiena saldo massu ar rozinem? Smaidīgs

21 Atbildes

it kā jau pārtiku nevarot vest, bet esmu vedusi Kārums sieriņus.

Dzirdeju,ka sauso var-cepumus,konfektes...bet par biezpienu nezinu...Satraukts

Nedrīkst :(

Vari risket un ielikt,ja palūgs izņemt, izņemsi. Man ne reizi biezpeina sieriņi nav likti izņemt.

Priekš kam "riskēt",  ja var piezvanīt un uzzinAt... Подмигиваю

NEDRĪKST!!!

Var likt lielajā bagāžā,bet ne rokas! ;) 

Labots 01.03.2014 14:17

Esmu vedusi pat kauseto sieru vienmer viss ok nepiesienas pat, bet kad konservu bundzinas Liku tad gan tik piekodina nākamreiz šādas lietas nelikt un viss un nekad nav noņemts :) Bet šoreiz gan strikti baudīja somas, man meitiņas pudelīti ar piena maisījumu pašai lika padzert tad aiznesa uz parbaudi Un tad atgrieza atpakaļ! Un lika pat somu atvērt jo tur bija tukša pudelīte lai pārliecinātos, kad nav šķidrums iekšā!

Esmu vedusi daudz ēdienu,šķidrumam ir ierobežojums,protams,atkarīgs uz kurieni lido.

Nedrīkst, bet viss atkarīgs no Rīgas lidostas konkrētā darbinieka garastāvokļa. Rīgā, vispāŗ, diezgan pielaidīgi. Anglijā ļoti stingri.

Driikst paartiku rokas bagaazhaa, vismaz tadu ka -siers, zhaaveeta gaļa, maize... ir vest - viss kaartiibaa. Nu ja ta biezpiena masa ir stingra, droshi vien, ka var :)

1 - 10 no 21