FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jautajums par lidojumu

Sveikas meitenes,varbut kada zin,vai drikst lidmasina rokas bagaza nemt lidzi biezpiena saldo massu ar rozinem? Smaidīgs

21 Atbildes

Jā, dzintars kausēto sieru esmu arī vedusi un Lido vistas pastēti rokas bagāžā un viss oki doki bijis

Ja bijis viss OK Jums,tad nevajag teikt,ka drīkst! ;)

NEDRĪKST!!!

Man 1x nepiesējās,2x atņēma pat maizi! :D Vairs neko ēdamu rokas bagāžā pat neesmu iedomājusies likt-viss lielajā-no problem! :)

> Ievy

Ja bijis viss OK Jums,tad nevajag teikt,ka drīkst! ;)

NEDRĪKST!!!

Man 1x nepiesējās,2x atņēma pat maizi! :D Vairs neko ēdamu rokas bagāžā pat neesmu iedomājusies likt-viss lielajā-no problem! :)

kur rakstīkt,ka pārtiku nedrīkst? 

Izgāju visiem noteikumiem cauri, neatrodu. Ir daudzi citi aizliegtie priekšmeti uzskaitīi, pārtika nav. Ir ierobežojumu attiecībā uz škidrumiem.

Lidoju pietiekmai bieži, vienmēr rokas bagāžā ir pārtika, nekad nav atņmeta. 

Man šķiet, ka varētu būt, ka VAR ņemt, bet tas ir ŠKIDRUMS. Attiecīgi, ne vairāk par 100ml viens iepakojums...

ESmu vedusi zemenes plastmasas traciņā, tad jau ja var arī biezpienu , tikai jāiepako!!!

> Žaneta

Dzirdeju,ka sauso var-cepumus,konfektes...bet par biezpienu nezinu...Satraukts

Kādā ceļojuma ceļvežu portālā atradu :

Jautājums:

Vai drīkst ievest pārtiku, pārtikas produktus Lielbritānijā un Īrijā rokas vai nododamajā bagāžā?

Atbilde:

Drīkst.

Ja pārtikas produkti ir domāti rokas bagāžai, tie nevar būt šķidri, citādi uz tiem attieksies šķidrumu pārvadāšanas aizliegumi.

Šaubos vai var...

Vasarā gribēju aizvest uz Itāliju pašas vārītu upeņu zapti (toreiz diezgan bieza man sanāca :D) 0,5l trauciņā rokas bagāžā un man lika atstāt lidostā :D

> Mhm..

Šaubos vai var...

Vasarā gribēju aizvest uz Itāliju pašas vārītu upeņu zapti (toreiz diezgan bieza man sanāca :D) 0,5l trauciņā rokas bagāžā un man lika atstāt lidostā :D

zapet jau pie ;skidruma/želejas skaitās,tāpēc arī neļāva. 

pat kremi iet zem škidrumiem

Noteikti, neļaus, rokas bagāžā visu kas saistīts ar ēdieniem vai dzērieniem kas pirkti ārpus taksfree zonas, nevarēs ienest .. ja būsi kautko iegādājusies taksfree zonā droši! 

> Paula

Noteikti, neļaus, rokas bagāžā visu kas saistīts ar ēdieniem vai dzērieniem kas pirkti ārpus taksfree zonas, nevarēs ienest .. ja būsi kautko iegādājusies taksfree zonā droši! 

ar piebildi, ka pirms iekāpšanas lidmašīnā, nebūs izņemts no taxfree zonas iepakojuma.

11 - 20 no 21