FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dīvainis,trakais,slimais!

Sveiki!Jau iepriekš biju lasījusi te pieredzi par ''trakajiem''-pašausminājos un miers,bet pašai nekas tāds nebija gadījies...,taču tagad arī man ir ko pastāstīt! :D

Vakar 3 naktī man atsūta sms vai var nopirkt šortus un peldkostīmu,naudu pārskaitīšot un vai varot sanemt ar post24!Es precizēju kurus šortus īsti vajag un saku,ka jā-nopirkt var!Prasa man aizsūtīt konta nr,es saku,lai atraksta atverskapi.lv,jo tur ērtāk,bet atbild,ka nav reģistrējIES!(reģistrējies-tātad vīriešu dzimtas pārstāvis)! :D Ja sākumā domāju,ka nu mazums-ērtāk caur sms cilvēkam rakstīt,bet tad,kad izrādījās vīrietis jau sāku nojaust,ka kaut kas nebūs kā vajag! ;) (bet nu labi-var taču lietas draudzenei,sievai,māsai utt meklēt)! ;)

....

Tālākā sms-vai melnās stringbiksītes vēl pārdod?

Atbildu,ka man nav nekādu melnu stringbiksīšu! :D Seko atbilde-Atvaino-sajaucu,bet biksītes arī nopirktu!

Rakstu,ka man nav nekādu biksīšu pārdošanā,lai pērk šortus un peldkostīmu un nēsā vesals! :D

Atbild,ka vai tad neesmu lietotas tirgojusi un ka der arī citas krāsas! :D :D :D

Tālākajā sarakstē rakstu,ka nē,lai iet uz veikalu pirkt un lai par biksītēm vairs neraksta un ja tas kāds joks,lai iet 5 mājās tālāk!

Domāju,ka vairs nerakstīs,bet nē-atsūta,ka tas nav nekāds joks un ka neņems peldkostīmu,jo ieraudzīja vienus citus šortus,tātad ņems divu veidu šortus.Lai sūtu uz Biķernieku ielas Rimi post24!Viņam esot Swedbanka!

Nosūtu konta nr un domāju-miers un Dievs,bet nē-atnāk sms-var vēl šortiņus pirms sūtīšanas nedaudz pavalkāt?

VNK wtf??? :D :D :D

Vairs neko arī nerakstīju,bet saņēmu vēl vienu sms,ka grib,lai pavalkāju,jo grib just skaistas meitenes smaržiņu šortiņos!(Atbildēju,ka lai iet ieskrieties,smaržiņa)!

Amorālisms! :D :D :D Kādi tik slimiķi nedzīvo mums apkārt!Bēdīgi un smieklīgi reizē!

Vēlāk sekoja pēdējā sms,ka nevarot ieiet swedbankā,bet šortus ņemšot un tā arī pazuda! ;) Protams,ka neko neatsūtīja! ;)

Tāda lūk mana pieredze ar padebīlajiem! :) Ja nu kas,tad telefona nr bija-2972586129725861!!!

01.03.2014 23:58

> elza

ai, ko jus stresojsat. tie tak ir tadi nabdzinji slimi, kuriem patik vnk ostot sievieshu velju lai sajustu feromonus, tas vinjiem sagada baudu. vinji tak nav bistami. vnk nosuti nonesatas sasvidusas apenes un vinji bus parlaimigi. :D

Nestresoju,vienkārši padalījos ar savu pirmo pieredzi saskarsmē ar šo-slimiķīti! ;)

Kā jau te rakstīju-gan smieklīgi,gan bēdīgi reizē,ka dzīvo mums apkārt šādi dīvainīši! ;)

02.03.2014 02:12

lol :D

02.03.2014 02:12

lol :D

02.03.2014 02:46

> Ievy

> elza

ai, ko jus stresojsat. tie tak ir tadi nabdzinji slimi, kuriem patik vnk ostot sievieshu velju lai sajustu feromonus, tas vinjiem sagada baudu. vinji tak nav bistami. vnk nosuti nonesatas sasvidusas apenes un vinji bus parlaimigi. :D

Nestresoju,vienkārši padalījos ar savu pirmo pieredzi saskarsmē ar šo-slimiķīti! ;)

Kā jau te rakstīju-gan smieklīgi,gan bēdīgi reizē,ka dzīvo mums apkārt šādi dīvainīši! ;)

nu jaa. tavs gadiijums tiesam lika smieties, to visu lasot. :D

godigi sakot, es ari nezinu vai vajadzetu vinjiem ko sutit. citam ta varbut viegla pelnja, jo par tio daudz maksaa.

bet man liekas baisi, ka es kadam sutitu nonesatu savu drebi ar savu dns. ;/

02.03.2014 07:57

Labots 02.03.2014 07:58

Smejošs He, nosmējos! Man arī viens tāds kādu laiku atpakaļ nakts vidū jautāja pēc pavalkātām biksītēm, lai gan nekas tāds sludinājumos nebija. Lai jau nu cilvēks uzjautrinās

02.03.2014 08:05

arī agrāk liku publiski tepat profilā informācijai savu telefona numuru, jo ne visi te ir reģistrēti. Bet mans lūgums bija nesūtīt sms, par cik lielākā daļa meiteņu nemāk lasīt, bet rakstīt māk, noriebās, ka sūta sms un numuru izņēmu ārā. Diemžēl, bet ne visiem cilvēkiem patīk rakstīt sms un esmu tajā skaitā, Īpaši, ja sarakste plānojas garāka, var taču piezvanīt.

03.03.2014 00:52

Piezvanīt var, bet es vienmēr nosūtu sms.. :D Tā ērtāk. VAI uzrakstu AtverSkapi ziņu.. Skatoties - cik steidzami vajag kaut ko iegādāties. :) Nu re - pagāja kāds laiks - atkal turpinājums jau cik stāstiem, kas šeit ir bijuši.. Trim vai četriem.. ?!

03.03.2014 07:19

Hahahaaa .. Smieklīgi :D ;D :D

šis : "grib,lai pavalkāju,jo grib just skaistas meitenes smaržiņu šortiņos!" Smejošs 

Pēc viņa rakstīta var saprast ka izmērs viņam nav svarīgs, jo paldies, dievam viņš to nevilks  - viņš to tikai ostīs :D 

03.03.2014 11:55

Meitenes [NE] vienmēr ir svaigas.. Dažreiz baltie ziedi un mr patraucē.. :)  Kā būtu bijis, ja saņemtu šortiņas, kas pārdzīvoja mr vai baltos ziedus. :) Jo patiesībā aizsūtīt tādus šortiņus - tad viņam vai viņai parādītu. :D

11 - 19 no 19