FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Matu izaudzēšana

Sveikas. :) Man agrak bija skaisti, gari mati, bet nu saku vinus visu laiku krasot un tagad mati ir tik ļoti īsi.

Ko juus darat, lai mati augtu veseligi un gari?

Cik biezi griežat?

Kaadus līdzekļus lietojat?

PaldiesSkūpsts

38 Atbildes

Man tieši tas pats stāsts, biju garu matu īpašniece, bet tad, dumiķe, sagribēju matus no tumšiem uz blondiem un sāku balināt kā traka līdz tiku līdz īsiem matiem. Pašlaik griežu reti, bet lietoju diždadža šampūnu un nātrenes balzāmu. Nopērkams drogu veikalos. Izmazgājot matus mati kad vēl slapji ir ļoti, ļoti sausi, bet tad kad ižžāvēju tad super mīksti...Pagaidām vēl augšanas rezultāti nav redzami,jo nesen tikai sāku lietot, bet internetā lasiju ka diždadzis ļoti palīdz matu augšanai. :)

> kriksis

Man tieši tas pats stāsts, biju garu matu īpašniece, bet tad, dumiķe, sagribēju matus no tumšiem uz blondiem un sāku balināt kā traka līdz tiku līdz īsiem matiem. Pašlaik griežu reti, bet lietoju diždadža šampūnu un nātrenes balzāmu. Nopērkams drogu veikalos. Izmazgājot matus mati kad vēl slapji ir ļoti, ļoti sausi, bet tad kad ižžāvēju tad super mīksti...Pagaidām vēl augšanas rezultāti nav redzami,jo nesen tikai sāku lietot, bet internetā lasiju ka diždadzis ļoti palīdz matu augšanai. :)

Nu esmu lietojusi arī pati Dzintaras eļļas.

Taas arii labas.. :) 

Paldies, ka dalījies ar informarmaaciju. :)

Bijagadijums,kad mati saka krist lauka un patika slikta stavokli.ir tadi vitamini un sampuns,toniks-matu augsanas faktors sievietem.rezultats loti labs.tagad nezinu vai noperkams.

> Peliite

Bijagadijums,kad mati saka krist lauka un patika slikta stavokli.ir tadi vitamini un sampuns,toniks-matu augsanas faktors sievietem.rezultats loti labs.tagad nezinu vai noperkams.

kur tieši varēja nopirkt?

Zinu,ka tikkai aptiekas.veikalos ne,kopa maksaja uz 16 ls.toniks un sampunns,bet gaja uz 2 menesi.toniks saknes jadmere un jaatstaj.pameklesu interneta nosutisu linku.

> Peliite

Zinu,ka tikkai aptiekas.veikalos ne,kopa maksaja uz 16 ls.toniks un sampunns,bet gaja uz 2 menesi.toniks saknes jadmere un jaatstaj.pameklesu interneta nosutisu linku.

labi. :)

Labots 03.03.2014 21:21

Aizej uz "Siberika" (www.siberika.lv) veikalu un tur pa lēto krievu ražojuma produkcija - spreji, ampulas, šampūni utt. priekš matu augšanas+nopērc dabisko silīciju (matiem, nagiem, ādai)...

Rezultāts, protams, nebūs uzreiz, bet pēc mēneša jau varēsi pamanītAci miedzošs!

http://www.webaptieka.lv/lv/product/hair-stabil-sampuns-125-ml-pret-pret-matu-izkrisanu-blaugznam.        Tas ir sampuns.     Un.  Otrs toniks   

http://www.webaptieka.lv/lv/product/hair-stabil-toniks-125-ml-aptur-matu-izkrisanu-un-blaugznas

Mana laika kad lietoju nebija dargs.nosutiju lai zini kadi izskatas,bet. Tirsam labs.kam vairak naudinas iesaku lietot vinus.

1 - 10 no 38