FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Matu izaudzēšana

Sveikas. :) Man agrak bija skaisti, gari mati, bet nu saku vinus visu laiku krasot un tagad mati ir tik ļoti īsi.

Ko juus darat, lai mati augtu veseligi un gari?

Cik biezi griežat?

Kaadus līdzekļus lietojat?

PaldiesSkūpsts

38 Atbildes

> Peliite

Mana laika kad lietoju nebija dargs.nosutiju lai zini kadi izskatas,bet. Tirsam labs.kam vairak naudinas iesaku lietot vinus.

liels paldies :) noteikti tuvaakajaa laikaa iegaadaashos. :)

Ludzu.:) vari palasit atsauksmes interneta.

Es lietoju menesi FITOXIL ampulas. Pirku frizteva. Nu mati kluva miksti, un paaugas ari. Nu ne tur 10cm, bet acimredzami.

Esmu meģinājusi arī šo: http://www.draugiem.lv/sieviesugudribas/news/?p=10471324 - ir jābūt stipriem nerviemSmejošs un nedrīkst baigi aizrauties...

Nu, es bez matiem paliku friziera dēļ :D Tas ir, mati vēl bija, bet - tik drausmīgi pārbalināti, ka pie pirmās izdevības nodzinu zēngalviņu.

Neizskatās slikti, tomēr "nav priekš manis", tāpēc arī dikti cenšos ataudzēt.

Cik esmu internetā visādus padomus salasījusies, tad - mati augot lēnāk, kad tos balina. Tas tāds sāpīgs punkts, nezinu, kā ar dažādām krāsām. Bet citādi - smērēt galvas ādā eļļas (labākajā gadījumā - vēl pasildīt ar fēnu un ilgi turēt) + lietot vitamīnus.

Pati tagad nepacietīgi gaidu, kad atnāks vitamīni, ko internetā pasūtīju.

> Chick

Esmu meģinājusi arī šo: http://www.draugiem.lv/sieviesugudribas/news/?p=10471324 - ir jābūt stipriem nerviemSmejošs un nedrīkst baigi aizrauties...

un kaads bija rezultaats?:)

> Chick

Aizej uz "Siberika" (www.siberika.lv) veikalu un tur pa lēto krievu ražojuma produkcija - spreji, ampulas, šampūni utt. priekš matu augšanas+nopērc dabisko silīciju (matiem, nagiem, ādai)...

Rezultāts, protams, nebūs uzreiz, bet pēc mēneša jau varēsi pamanītAci miedzošs!

Labots: šodien, 21:21

Klau, nezini, tai Siberkai ir labs kompaktais pūderis?

PS. sasmējos, ka paša augšā tai mājaslapā www.siberka.lv iz izvēlne "vakansijas" ;D

> viss par 2€

> Chick

Nūuu, mana friziere teica, ka ataudzis ir ap 2-3cm pa mēnesi.

Patiesībā, pati arī jutu un redzēju, jo man balina šķipsnas un, kad dabīgā matu krāsa ataug - var manīt....

Vienīgais, kā jau minēju, jābūt stipriem nerviem un pacietībai, jo nenormāli dedzina...jāpierod, bet...nedrīkst aizrauties, jo galvas āda jūtīga...un mati...var palikt jūtīgi...

Galvenais jau kas visos tajos šampūnos, sprejos un tonikos - veicina asins cirkulāciju galvai...tur jau tas viss...

Tāpēc sinepes veicina to procesu...

> Sintija

> Chick

Aizej uz "Siberika" (www.siberika.lv) veikalu un tur pa lēto krievu ražojuma produkcija - spreji, ampulas, šampūni utt. priekš matu augšanas+nopērc dabisko silīciju (matiem, nagiem, ādai)...

Rezultāts, protams, nebūs uzreiz, bet pēc mēneša jau varēsi pamanītAci miedzošs!

Labots: šodien, 21:21

Klau, nezini, tai Siberkai ir labs kompaktais pūderis?

PS. sasmējos, ka paša augšā tai mājaslapā www.siberka.lv iz izvēlne "vakansijas" ;D

Neko citu, izņemot, līdzekļus matu augšanai neesmu tur pirkusi...

PamēģiniAci miedzošs! Varbūt ir OKSmaidīgs!

Par tām "vakansijām" arī sasmējosSmejošs.

> Chick

> viss par 2€

> Chick

Nūuu, mana friziere teica, ka ataudzis ir ap 2-3cm pa mēnesi.

Patiesībā, pati arī jutu un redzēju, jo man balina šķipsnas un, kad dabīgā matu krāsa ataug - var manīt....

Vienīgais, kā jau minēju, jābūt stipriem nerviem un pacietībai, jo nenormāli dedzina...jāpierod, bet...nedrīkst aizrauties, jo galvas āda jūtīga...un mati...var palikt jūtīgi...

Galvenais jau kas visos tajos šampūnos, sprejos un tonikos - veicina asins cirkulāciju galvai...tur jau tas viss...

Tāpēc sinepes veicina to procesu...

un cik bieži lieto?:)

11 - 20 no 38