FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Matu izaudzēšana

Sveikas. :) Man agrak bija skaisti, gari mati, bet nu saku vinus visu laiku krasot un tagad mati ir tik ļoti īsi.

Ko juus darat, lai mati augtu veseligi un gari?

Cik biezi griežat?

Kaadus līdzekļus lietojat?

PaldiesSkūpsts

38 Atbildes

> viss par 2€

> Chick

> viss par 2€

> Chick

Esmu meģinājusi arī šo: http://www.draugiem.lv/sieviesugudribas/news/?p=10471324 - ir jābūt stipriem nerviemSmejošs un nedrīkst baigi aizrauties...

un kaads bija rezultaats?:)

Nūuu, mana friziere teica, ka ataudzis ir ap 2-3cm pa mēnesi.

Patiesībā, pati arī jutu un redzēju, jo man balina šķipsnas un, kad dabīgā matu krāsa ataug - var manīt....

Vienīgais, kā jau minēju, jābūt stipriem nerviem un pacietībai, jo nenormāli dedzina...jāpierod, bet...nedrīkst aizrauties, jo galvas āda jūtīga...un mati...var palikt jūtīgi...

Galvenais jau kas visos tajos šampūnos, sprejos un tonikos - veicina asins cirkulāciju galvai...tur jau tas viss...

Tāpēc sinepes veicina to procesu...

un cik bieži lieto?:)

Es pati lietoju 1x nedēļā.

Tajā http://www.draugiem.lv/sieviesugudribas/news/?p=10471324 lapā arī bija rakstīts, ka 1 x nedēļā jāliek tā maska.

> Chick

> viss par 2€

> Chick

> viss par 2€

> Chick

Esmu meģinājusi arī šo: http://www.draugiem.lv/sieviesugudribas/news/?p=10471324 - ir jābūt stipriem nerviemSmejošs un nedrīkst baigi aizrauties...

Patiesībā, pati arī jutu un redzēju, jo man balina šķipsnas un, kad dabīgā matu krāsa ataug - var manīt....

Vienīgais, kā jau minēju, jābūt stipriem nerviem un pacietībai, jo nenormāli dedzina...jāpierod, bet...nedrīkst aizrauties, jo galvas āda jūtīga...un mati...var palikt jūtīgi...

Galvenais jau kas visos tajos šampūnos, sprejos un tonikos - veicina asins cirkulāciju galvai...tur jau tas viss...

Tajā http://www.draugiem.lv/sieviesugudribas/news/?p=10471324 lapā arī bija rakstīts, ka 1 x nedēļā jāliek tā maska.

liels paldies. :)) Noteikti šo masku izmēģinaašu. :)

Khe...

Šito arī mēģināju - tīri tā neko, patiesībā: http://dzivosimskaisti.blogspot.com/2013/08/matu-maska-ar-zelantinu.html

> viss par 2€

> Chick

> viss par 2€

> Chick

> viss par 2€

> Chick

liels paldies. :)) Noteikti šo masku izmēģinaašu. :)

Veiksmi!Aci miedzošs

TĀ SASMĒJOS :D

man ir tikai deviņi gadi
Es varu lietot??? :) Atbildēt Madara Alite27. sep 2013 17:43 Nedomaju ka tev ir vajadziba! Tava vecuma mati vel ir loti labi! Atbildēt ❤EnDija❤ RomanOva❤27. sep 2013 19:17 man ir nedzīvi un īsi mati
un ja gribu tikt savu sapņu skolā man jābūt gariem matiem!!!! Atbildēt Madara Alite27. sep 2013 19:34 Taviem matiem nav ne vainas! Gan jau izaugs un bus gari kaa velies! Tev ir tikai 8 gadi, mati noteikti nav nedzivi un bojati! Atbildēt ❤EnDija❤ RomanOva❤27. sep 2013 20:01 tu nesaproti Atbildēt ❤EnDija❤ RomanOva❤27. sep 2013 19:18 tā jau lieku uz mateim parūku jo klasesbiedri par mani smejas!!!

Atbildēt

> Vita Dūra

TĀ SASMĒJOS :D

man ir tikai deviņi gadi
Es varu lietot??? :) Atbildēt Madara Alite27. sep 2013 17:43 Nedomaju ka tev ir vajadziba! Tava vecuma mati vel ir loti labi! Atbildēt ❤EnDija❤ RomanOva❤27. sep 2013 19:17 man ir nedzīvi un īsi mati
un ja gribu tikt savu sapņu skolā man jābūt gariem matiem!!!! Atbildēt Madara Alite27. sep 2013 19:34 Taviem matiem nav ne vainas! Gan jau izaugs un bus gari kaa velies! Tev ir tikai 8 gadi, mati noteikti nav nedzivi un bojati! Atbildēt ❤EnDija❤ RomanOva❤27. sep 2013 20:01 tu nesaproti Atbildēt ❤EnDija❤ RomanOva❤27. sep 2013 19:18tā jau lieku uz mateim parūku jo klasesbiedri par mani smejas!!!

Atbildēt

Tik tālu es netikuSmejošs!

Beidzot arī es varu padalīties. Pirms diviem mēnešiem sāku cītīgu izpēti par to, ko kā un labāk lietot, lai mati augtu veselīgi un skaisti :)

1.) Bieža mazgāšana nebūt nav veselīga matiem. Arī es kādreiz mazgāju matus katru dienu, biju pieradinājusi, nedomāju, ka var savādāk.. bet nu- esmu tikusi līdz divām trim reizēm nedēļā un mati netaukojas kā kādreiz. Katra reize ir mazliet īpaša, jo nav vienkaŗša matu mazgāšana. Protams slapjus matus neķemmēju, bet kad ižžūst, tad ar koka ķemmi.

2.) Divas reizes nedēļā lieku matos  uzsildiitu mārdadža vai DKN eļļu, turu pāris stundas vismaz, pēc tam mazgāju divas reizes ar Johnsons bērnu šampūnu.

3.) Trešo reizi nedēļā vai vēl, ja sagribas, lieku matos indijas ziepju riekstu masku, turu tikai piecas min, bet mati ir tīti spīdīgi un dabiski izmazgāti. Ziepju riekstus iesaku visām, ja neizmantotu eļļas, atd mazgātu tikai ar tiem- ideāli. Mamma arī ir sajūsmā ;D

4.) Aptiekās var nopirkt placentas ampulas- 6ls kādreiz maksāja un pietika vismaz mēnesim liekot divreiz nedēļā pa vienai ampulai matos. Nu mati tiešām pateicoties cilmes šūnām auga griezdamies. Un ja padomā- nav nemaz tik dārgi :)

ja apvieno visu augstāk minēto un katru vakaru pāris minūtes pamasē galvas ādu, rezultāti neizpaliek :)

Labots 03.03.2014 22:57

> Chick

> viss par 2€

> Chick

es ar krasoju matus un redzu ka man mati ataug lidz pat 4cm menesi:d un bez jebkadiem brinumlidzekliem..diemzel mes biezi  nepameram cik cm mums atluzt gali..galu gala itkaa esmu ataudzejusi diezgan daudz..bet taa kaaa agrak kad mati bija oj kada garuma vairs nebus..

vispar saka ka katram ir tas savs matu garums.par kuru talak neaugs..nezinu cik taa patiesiiba..bet ja mes mazak kjiimijas lietotu un mazak iedarbotos ar karstiem feniem lokshkjeerem utt tad noteikti rezultaati butu manami bez visiem tiem tip "brinumlidzekliem" matu augsanas stimulatoriem..

un vel..labs stimulators(varetu teikt pats labakais)..ir galvasadas masaazha..turklat bezmaksas ;D

Labots 03.03.2014 23:01

> Take A SMILE

> Chick

> viss par 2€

> Chick

es ar krasoju matus un redzu ka man mati ataug lidz pat 4cm menesi:d un bez jebkadiem brinumlidzekliem..diemzel mes biezi  nepameram cik cm mums atluzt gali..galu gala itkaa esmu ataudzejusi diezgan daudz..bet taa kaaa agrak kad mati bija oj kada garuma vairs nebus..

vispar saka ka katram ir tas savs matu garums.par kuru talak neaugs..nezinu cik taa patiesiiba..bet ja mes mazak kjiimijas lietotu un mazak iedarbotos ar karstiem feniem lokshkjeerem utt tad noteikti rezultaati butu manami bez visiem tiem tip "brinumlidzekliem"

Ir, ir taisnība par to ģenētiku. Nekad nav bijuši mati garāki par tagadējo garumu (arī bērnudārzā, kad matus grieza 1-2x gadā un tikai galus, un esmu jau atmetusi cerības pēc ~7gadu mēģināšanas izaudzēt garākus.
Un izmēģinājusi esmu čupu ar metodēm. Personīgi man tiešām nekas nelīdz.

Labots 04.03.2014 00:49

Man bija situācija, baigi sen atpakaļ,kad pēc kautiņa bija daudz mati izrauti ar visām saknēm :D Nezinu,kā sauc, bet bija kkāda eļļa aptiekās nopērkama, ar kuru palīdzību aug ātrāk. Var tām farmaceitēm pajautāt.

+ ir kalendāri kuros norādītas mēnešfāzes.. -Jāgriež mati, kad ir: Jauns mēness -tieciet man -patiešām aug ātrāk Aci miedzošs

21 - 30 no 38