FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jauns forums

Cienījamie lietotāji!

Vēlamies informēt, ka esam uzlabojuši foruma dizainu un funkcijas.

Jaunas funkcijas:

1. Pievienots  filtrs, kur var izvēlēties savas tēmas un tēmas, kurām sekojat

2. Pievienots meklētājs ar kuru var atrast tēmu pēc atslēgvārda

3. Tagad var atbildēt uz konkrētu lietotāja komentāru

4. Visas pogas atrodas zem vienas

5. Lietotāju, kurš piedalījās diskusijā, var atzīmēt savā komentārā. Lai to izdarītu, vajag ievadīt “@” pirms lietotājvārda. Lietotājs arī saņems paziņojumu, ka viņš ir atzīmēts komentārā.

6. Tagad var pievienot sludinājumu forumā

Sistēma parādīs pirmos 20 sludinājumus. Ja jums ir vairāk nekā 20 un vēlaties atrast konkrētu, ir  jāievada tā nosaukums.

7. Novērstas kļūdas, kas saistītas ar fotoattēlu pievienošanu


7 Atbildes

И + изменения в дизайне. Очень хорошо..Спасибо за позитивный комментарий :) 


Labots 09.11.2020 12:03

Pozitīvi :) !

Būtu arī feini, ja forumā "meklētāji" tiktu vairāk ierobežoti,  nu tie, kas meklē nevis ko konkrētu, un selektīvu, bet kautko plašā diapozonā- tie tāpat nav reāli pircēji. Tie vienkārši pietaisaisa formu, bezjēdzīgi, tā vietā lai elementāri (nu ja tiešām meklē), uzliek filtu un AS atlasa meklēto. 

Bet šādi - tikai veido bezjēdzīgu formu, kur visi, kam nav slinkums tik liek savu aptuveno piedāvājumu ( pie tam nemaksājot abonēšanu). Jo tā nu sanāk, ka tur var izlikt visus savus apģerba piedāvājumus, bez abonēšanas maksas:(((. 

Nav jēga likt te skapī, ja var atvērt piem. jaunu foruma tēmu piem. " meklēju S - xl " izmēra apģērbu rudens.;D un tēma mūžīgi būs aktuāla un turēsies formumā - jo liek tik klāt un tēma paceļās :(... 

Mans priekšlikums - dzēst tādas tēmas, bez komentāriem ( no admina puses!) un viss... lai pamazām tie meklētāji un licēji mācās... ka nevaig visur, kur nav slinkums - atķeksēties!!!Paldies par komentāru!Mēģināsim izdomāt, kā sakārtot forumu vēl labāk. 


Alīna, ar nepacietību gaidām :)! 

Paldies, par tiem uzlabojumiem, kas jau ir sagaidīti un kas ir tiešām lietderīgi. 


Kaut kas samisējies ar komentāru datumiem! Ja kāds ieraksta tēmā komentāru, tad pilnīgi katram profilam tēmā uzliekas vienāds komentāra pievienošanas datums un laiks.


Ļoti, ļoti vajadzētu iespēju"Labot" ( ne tikai "Rezervēt"  vai "Pārdots" ) ejot caur Profilu/ Skapis. Vai arī Skapis (kur ikona Pakaramais), tad vajag atlases funkcionalitāti. Savādāk jāpāršķirsta viss skapis, lai sameklētu un kaut ko izlabotu. Pie lieliem apjomiem ļoti neērti un laikietilpīgi.

1 - 5 no 5