FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sakiet ludzu.

Pec kadiem nosacijumiem jus seit izdomajat cenas,jo daudzas meitenes te uzliek diezgan augstas cenas ka pat veikalos ir noperkams daudz letak un jaunas mantas. Raudulīgais

47 Atbildes

Es cenas lieku,pec ta cik drebite ir valkāta,un cik kvalitativas....Nopelnīt noteikti necenšos gribu tikt vaļā no drēbītēm kuras netiek valkātas un aizņem vietu skapī...

Tiesi par to pasu domaju :D Galvenais ja drebes ir jaunas,tad no Kinas un par trisskarto cenu,bet ja lietotas,tad rakstits ka Mazlietotas vai jaunas,bet isteniba stavoklis looti lietots... Cik biezi es caur sutisanu perku tadus "jaunus un mazlietotus drebes" par augstu cenu...

Pēc būtības, ka es saprotu cenas šeit katrs lieks pēc saviem ieskatiem.. - daži jaunam precēm liek apmēram tadu pa kadu pašas ir pirkušas .. citas atdod pa simbolisku naudiņu .. 

Es skatos pēc preces stavokļa, mazlietoatai precei necenšos likt augstak par 10 Eiro, lietotai ne vairak ka 5 Eiro. Ja prece jauna, tad cenšos tirgot apmēram pa tadu cenu ka pati pirku. 

Bet ka jau teicu, katrs cenas liek pēc saviem ieskatiem un domaju, ka tas nav aizliegts .. :)

Pievienojos axxai.. vados pec ta kada stavokli apgerbs:) ja ir jauna lieta, tad tapat nelieku tadu cenu par kadu bijusi pirkta.. plus minus samerigi..savadak tapat neviens nepirks:)

Par augstam cenam.jaa.. loti daudzko var te ar LIELAM cenam var manit..bet ka jau meitenes ir runajusa sforuma..gaida kad cena noritis un tad tik ker ciet:)

Atkarīgs no preces, bet nelietotas drēbes noteikti lielākām cenām, nekā lietotas.. Mazietoti topi/blūzes utt. man bieži ap 5 EUR maksā,taču pavisam jaunas, kvalitatīvas lietas nu pa 5 eur roka neceļās atdot :)

Domaju, ka klat visam, kas jau tika pateikts, varetu but ari tas, cik loti meitenei liekas, ka ta prece ir aktuala! 

Piemeram, ir 2 veidu bikses ar platiem galiem un sauriem! Abas bikses jaunas un abas maksaja vienadi, tacu varu saderet, ka biksem ar sauriem galiem bus augstaka cena, jo ir lielaka iespeja, ka vinas nopirks :)

Un tas pats ari ar citam drebitem, par ko cilveks doma, ka ir lielaka iespeja, ka nopirks, tam uzliek mazliet augstaku cenu :)

Nu, tads ir mans viedoklis :)

un, protams, svarīga arī preces cena... piem. zābakus, kaut arī mazlietotus, ne jaunus, pārdodu pa 24.99 EUR, jo dabīgā zamšāda un cena, par kuru pirku, bija apmēram 4x lielāka.

> Elīna Dronka

Domaju, ka klat visam, kas jau tika pateikts, varetu but ari tas, cik loti meitenei liekas, ka ta prece ir aktuala! 

Piemeram, ir 2 veidu bikses ar platiem galiem un sauriem! Abas bikses jaunas un abas maksaja vienadi, tacu varu saderet, ka biksem ar sauriem galiem bus augstaka cena, jo ir lielaka iespeja, ka vinas nopirks :)

Un tas pats ari ar citam drebitem, par ko cilveks doma, ka ir lielaka iespeja, ka nopirks, tam uzliek mazliet augstaku cenu :)

Nu, tads ir mans viedoklis :)

piekrītu. :) 
Pēc ekonomikas stundām cenu nosaka pieprasījums un piedāvājums,vaine?

piemera man ir vienalga par cik es to preci pati esmu pirkusi kaut vai pa 100eiro galvenajs man ir no vinas vala tikt lai neaiznem skapi vietu,bet ari ara mest negribas jo zinu ka kadai meitenej ta var noderet kura nevar samaksat kaut vai pusi no tiem 100eiro. Labak uzlieku paris eiro un atri tieku no tas vala. Smaidīgs

Skatos pēc cenas kādas pirku veikalā un lieki zemāku par to, neatkarīgi no stāvokļa. Ja prece ir lietota, tad atdodu 5x lētāk, nekā pirku, ja mazlietota, tad parasti uz pusi lētāk vai 3x lētāk. Man praktiski viss ir vienreiz vilkts. Skatos cenas arī pēc tā, vai precite vēl.ir modē vai nē.

1 - 10 no 47