FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sakiet ludzu.

Pec kadiem nosacijumiem jus seit izdomajat cenas,jo daudzas meitenes te uzliek diezgan augstas cenas ka pat veikalos ir noperkams daudz letak un jaunas mantas. Raudulīgais

47 Atbildes

Es uzlieku precītei ļoti zemas cenas, jo tiešaam veelme ir atbriivot skapi. ;)_

> Viteens

piemera man ir vienalga par cik es to preci pati esmu pirkusi kaut vai pa 100eiro galvenajs man ir no vinas vala tikt lai neaiznem skapi vietu,bet ari ara mest negribas jo zinu ka kadai meitenej ta var noderet kura nevar samaksat kaut vai pusi no tiem 100eiro. Labak uzlieku paris eiro un atri tieku no tas vala. Smaidīgs

Nu man gan atkal nav vienalga par k'adu summu esmu nopirkusi ap'g'erbu ko p'ardodu, jo piem'eram ja es nopērku kādu apģērbu pa 45 euro kaut kā negrib'etos viņu p'ardot par nieka 5 euro. es tā vairāk jau lieku zemas cenas drēbēm, jo saprotu, ka šeit nemaz ar pa dārgām cenām diez ko daudz nepirks. Piem. kleitiņu veikalā nopirku pa 35.00 euro, bet šeit pārdodu vispār nenēsātu pa 25 euro, jo saprotu to, ka šeit nepirks no manīm kleitu pa 35 euro. Tā jau varētu pārdot lētāk, bet žēl man tās naudiņas kuru steigas pēc izsviedu veikalā, jo atnākot mājās vienkārši bija tā, ka kleita vairs nepatika, tādā gadijumā lētāk nemaz nevaru pārdot.

Es pat nevaru pateikt cik kg abgeru, gan jaunas gan mazlietotas drebes,gramatas esmu vienkarsi aizvedusi uz bernu namiem vienkarsi tapat.

> Viteens

Es pat nevaru pateikt cik kg abgeru, gan jaunas gan mazlietotas drebes,gramatas esmu vienkarsi aizvedusi uz bernu namiem vienkarsi tapat.

Ziedošana ir kas cits. Es arī regulāri daļu savu drēbju noziedoju :)

Lieku simboliski +/- izvērtējot preces stāvokli. Neko tāpat nenopelīsi ar tām drēbēm un tas nav arī pašmērķis man šeit. 

Cenas parasti krekliniem lieku ne augstak, ka 2 eur, jo jau par kadiem 3/4 eur var jaunus nopirkt veikalos uz izpardosanu.^_^ Bet loti atkarigs, kada forma ir. Jaunas preces loti reti, kad pardodu par cenu, kas ir pirktas. Vienmer ir DAUDZ letak. Ipasi apavi, jo priekskam man tadus, kas neder? Nevaru jau nomest kajas izmeru.:D

Man jāpiekrīt Kriksim...Ja gribētu izmest vējā savu naudiņu,tad atstātu uz ielas maisiņā..šeit ir lieliska iespēja mazliet atpelnīt naudiņu par sev nevajadzīgām drēbītēm un par nopelnīto naudiņu-iegādāties ko citu sev..

Jā,dažām precītēm ir augstākas cenas,kas liekas neadekvātas,bet tā ir Tava izvēle-pērc vai nē...

Ja gribās iepirkties pa riktīgi lēto(2,3 €)tam ir citas vietas..

Neņemat ļaunā,bet var jau diskutēt-kā tā var,ai cik dārgi..Visiem vienmēr gribās vēl lētāk un lai pa cik arī pārdotu-vienmēr gribēsies vēl lētāk..

Taka mana dzive nauda nau galvenajs, bet gan iztikas lidzeklis varu to 100 eiro verto preci atdot pa 5 eiro.

atkarīgs no tā - par cik pirkts, cik daudz nēsāts. Protams, arī jāskatās, ja ir kāds brends, tad saprotu, ja meitenes ieliek krekliņu lietu, bet par 30 eiro, jo brendi maksā savu naudu.

> Just.

Man jāpiekrīt Kriksim...Ja gribētu izmest vējā savu naudiņu,tad atstātu uz ielas maisiņā..šeit ir lieliska iespēja mazliet atpelnīt naudiņu par sev nevajadzīgām drēbītēm un par nopelnīto naudiņu-iegādāties ko citu sev..

Jā,dažām precītēm ir augstākas cenas,kas liekas neadekvātas,bet tā ir Tava izvēle-pērc vai nē...

Ja gribās iepirkties pa riktīgi lēto(2,3 €)tam ir citas vietas..

Neņemat ļaunā,bet var jau diskutēt-kā tā var,ai cik dārgi..Visiem vienmēr gribās vēl lētāk un lai pa cik arī pārdotu-vienmēr gribēsies vēl lētāk..

+++ un citas vel atlaujas pateikt, lai pienes klat. Saprast, ja vel tev tur nemtu apgerbu, pa piem.20 eur, tad vel ok.

11 - 20 no 47