FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sakiet ludzu.

Pec kadiem nosacijumiem jus seit izdomajat cenas,jo daudzas meitenes te uzliek diezgan augstas cenas ka pat veikalos ir noperkams daudz letak un jaunas mantas. Raudulīgais

47 Atbildes

Man atkal uz tiem brendiem nosplauties,galvenajs ka iskatas uz auguma citreiz kiniesu sudi iskatas labak neka kaut kadi brendu abgerbi.

> Viteens

piemera man ir vienalga par cik es to preci pati esmu pirkusi kaut vai pa 100eiro galvenajs man ir no vinas vala tikt lai neaiznem skapi vietu,bet ari ara mest negribas jo zinu ka kadai meitenej ta var noderet kura nevar samaksat kaut vai pusi no tiem 100eiro. Labak uzlieku paris eiro un atri tieku no tas vala. Smaidīgs

Ļoti šaubos par šo...

Ja Tu nopirktu oriģinālās Gucci kurpes, max 3 reizes uzvilktu un pārdotu par 3EUR...Atvaino, bet es tam neticu...

Patiesībā, sauklis - man, galvenais, atbrīvot skapi - ir dažādi interpretējams....Vai arī vienkārši sauklis...

Ja vēlies atbrīvot skapi, tad - noliec pie atkritumu konteinera savas Gucci drēbītes un apavus - būs skapis tukšs...

Būsim godīgi!Smaidīgs

Labots 04.03.2014 21:00

Un, ja kāds nevēlas šeit kaut ko pirkt par TIK ASTRONOMISKĀM CENĀM, tad cilvēkam taču ir izvēlas iespējas - ej uz veikalu, pielaiko, iepērcies, pērc lētāk, sūti i-netā...

Nav jēga sūkstīties par cenām, kuras sastopamas šeit - negribi? par dārgu?nepatīk? NEPĒRC!Aci miedzošs

> Viteens

Man atkal uz tiem brendiem nosplauties,galvenajs ka iskatas uz auguma citreiz kiniesu sudi iskatas labak neka kaut kadi brendu abgerbi.

Brenda apgerbiem parasti ir labaka kvalitate.:)

Labots 04.03.2014 21:01

Es atkal nesaprotu kāpēc daudzas preces meitenes pārdot par tik zemu cenu! :D

Piekritīšu,ka daudzām preces cenas ir augstas,bet izvēlies-gribi pērc,negribi nepērc! ;)

Daudzas atkal raksta-šodien pilnīgi viss par 1Eur,jo mērķis ir ātrāk atbrīvot skapi,nav vairs vietas un bla,bla,bla,bet ja gribās ātrāk atbrīvot skapi,tad var aiznest noziedot un miers! ;)

Tik daudz skaistas kleitas,blūzes,bikses un visu iespējamo te esmu redzējusi pa 5Eur un pat zemāk...ja man būtu mazs izmēriņš,tad ķertu ciet nedomājot! :)

...

Taču galvenais iemesls kāpēc cenas liekas augstas,manuprāt,ir vēl īsta nepierašana pie latu pārejas uz eiro.Viena meitene tieši to pašu bija rakstījusi jau kādā no diskusijām. ;) Manā skapī ir mētelītis pa 42Euro un iespējams,ka kāda šausminās,kur tik dārgi,bet tie ir tikai 29Ls!!!Arī 100Eur liekas daudz,bet tas nav tas pats,kas 100Ls!!!

Agrāk 5Ls vairumam likās maz,bet tagad 5Eur liekas daudz,lai gan tas ir tikai 3,50 ja rēķina latos! :)

> Ievy

Piekritīšu,ka daudzām preces cenas ir augstas,bet izvēlies-gribi pērc,negribi nepērc! ;)

Daudzas atkal raksta-šodien pilnīgi viss par 1Eur,jo mērķis ir ātrāk atbrīvot skapi,nav vairs vietas un bla,bla,bla,bet ja gribās ātrāk atbrīvot skapi,tad var aiznest noziedot un miers! ;)

Tik daudz skaistas kleitas,blūzes,bikses un visu iespējamo te esmu redzējusi pa 5Eur un pat zemāk...ja man būtu mazs izmēriņš,tad ķertu ciet nedomājot! :)

...

Taču galvenais iemesls kāpēc cenas liekas augstas,manuprāt,ir vēl īsta nepierašana pie latu pārejas uz eiro.Viena meitene tieši to pašu bija rakstījusi jau kādā no diskusijām. ;) Manā skapī ir mētelītis pa 42Euro un iespējams,ka kāda šausminās,kur tik dārgi,bet tie ir tikai 29Ls!!!Arī 100Eur liekas daudz,bet tas nav tas pats,kas 100Ls!!!

Agrāk 5Ls visām likās maz,bet 5Eur liekas daudz,lai gan tas ir tikai 3,50 ja rēķina latos! :)

Piekrītu!Aci miedzošs

> Ievy

...

Agrāk 5Ls vairumam likās maz,bet tagad 5Eur liekas daudz,lai gan tas ir tikai 3,50 ja rēķina latos! :)

Labots: šodien, 21:01

Precīzi teikts. !!!! Pilnīgi vārdus no mutes ''izņēmi''. Aci miedzošs

Vispirms pasaki cik si portala apmekletajiem ir gucci kurpes un tad filozofe. Runa iet par parastajiem mirstigiem cilvekiem.

Labots 04.03.2014 21:13

> Viteens

Vispirms pasaki cik si portala apmekletajiem ir gucci kurpes un tad filozofe. Runa iet par parastajiem mirstigiem cilvekiem.

Piemēram, man ir...Tas jau nav nekāds pasaules brīnums, ja te kādai ir oriģinālās Gucci kurpes...

Parastie mirstīgie ir kuri no šī portāla apmeklētājiem?Smejošs

Atkārtojos - nepatīk?negribi? par dārgu? NEPĒRC!

Tu izveidoji šo diskusiju - attiecīgi, esi tik laipna un uzklausi viedokļus nevis brēc, ja jau Tevi neapmierina šī portāla augstās cenas...

Protams piekritu gribi perci negribi neperci katrs liek cenu cik grib, bet pec manam domam jo letak jo atrak atbrivosies no nevajadzigas mantas

21 - 30 no 47