FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sakiet ludzu.

Pec kadiem nosacijumiem jus seit izdomajat cenas,jo daudzas meitenes te uzliek diezgan augstas cenas ka pat veikalos ir noperkams daudz letak un jaunas mantas. Raudulīgais

47 Atbildes

Labots 04.03.2014 21:17

Sievietes!Sievietes!Sievietes!

Mēs lieliski zinam, kādas mēs visas esam - nopērkam vienu lietu, kura iepatīkas un pēc 2 uzvilkšanas reizēm - ai, nē, man nepatīk..Pērkam citu...

Un krājas skapī, krājas...

Un šis portāls vai arī kādi citi - jāatbrīvo skapis!!!

Bet, kad sāc domāt, pirms ievieto sludinājumu, cik reāli esi iztērējusi par šīm lietām un TIKAI PĀRIS REIZES uzvilkusi...

Come on!

Tomēr par 2EUR negribās pārdot (atbrīvot skapiSmejošs)...

> Viteens

Protams piekritu gribi perci negribi neperci katrs liek cenu cik grib, bet pec manam domam jo letak jo atrak atbrivosies no nevajadzigas mantas

Ne visas šeit ir lai ātrāk atbrīvotos no drēbēm, citas šeit taisa tā saucamo ''biznesu''. Piemēram es arī, lieka naudiņa nav slikta lieta, tādēļ arī pārdodu šeit lai nedaudz nopelnītu.

> Viteens

Man atkal uz tiem brendiem nosplauties,galvenajs ka iskatas uz auguma citreiz kiniesu sudi iskatas labak neka kaut kadi brendu abgerbi.

Pilnīgi piekrītu Tev!Smejošs

Par so jautajumu diskusijas var turpinat ilgi un dikti katram cilvekam ir savs viedoklis, es tikaj pateicu savu. Ja man lieta nau vajadziga tad censos no tas atbrivoties pec iespejas atrak lai nemetajas un kada starpiba vai gucci vai versage. uzliksu piemeram 50 eiro par kurpem man vinas vel kadu gadu pa skapi metasies uzliksu 5 eiro aizies uz urra.Smaidīgs Katrai no mums ir savs viedoklis.

Nu nezinu..es šeit diezgan daudz brenda lietas redzu..jo brendi ir dažādi-ne tikai GUCCI!

Kaut vai (piemēram) GUESS lakatiņš..nu neatdosi pa 1 €(kā parastu,tirgū pirktu pa 3 €),ja esi pirkusi to pa 25€

Tas-kā kuram uzskati...ja grib lēti pirkt lietas-var doties uz humpalām...tur cenas adekvātas :D

Biznes ta ir laba lieta pati stradaju pie vira vina biznesa.Smaidīgs

Labots 04.03.2014 21:33

Un, piemēram, manai radiniecei pieder, tā saucamais humpalu veikalu tīkls...

Biju uz atvēršanu, parunājos ar Viņu...

Cenas - zābaki 10EUR, 20EUR, 30EUR...utt...

Mēteļi - 20EUR, 30EUR....

Kleitas - sākot no 9EUR...

VISS IR LIETOTS...

Un nav jau zināms, no kāda cilvēka tie nākuši. Protams, tur dezinficē utt., bet šāda veida portālos kā šis, var iegādāties vēl lētāk vai par to pašu cenu smukus, kvalitatīvus apavus, smuku apģērbu un no jaukām meitenēm, kurām ir tikai pozitīvas atsauksmes...Smaidīgs

Un šaubos, vai ar lietoto apģērbu veikala pārdevēju var sarunāt maiņu vai samazināt cenu vai arī vēl klāt dāvaniņu pie pirkumaSmejošs...

Vai arī - par papildus 2,50EUR, lai šī atsūta pa Post24 vai Pasta stacijuSmejošs...

Runa gaja tiesi pa apaviem precizak par gucci kurpem.

Bet šeit jau minēja-ka ne visas grib tikai ātri atbrīvoties,bet gūt arī mazliet labumiņu sev un lietderīgi izmantot šo iespēju,pārdot-nopelnīt..

Un tie brendi-tas bija tikai piemērs,lai salīdzinātu situāciju.

Ja gribēsim ātri atbrīvoties no visa-uzliksim visu pa 1 € un lieta būs darīta..bet pagaidām-man man nekur nav jāskrien :D un tad vēl teiks,ka par dārgu :D

> Just.

Bet šeit jau minēja-ka ne visas grib tikai ātri atbrīvoties,bet gūt arī mazliet labumiņu sev un lietderīgi izmantot šo iespēju,pārdot-nopelnīt..

Un tie brendi-tas bija tikai piemērs,lai salīdzinātu situāciju.

Ja gribēsim ātri atbrīvoties no visa-uzliksim visu pa 1 € un lieta būs darīta..bet pagaidām-man man nekur nav jāskrien :D un tad vēl teiks,ka par dārgu :D

Smejošs

31 - 40 no 47