FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Humpīši Rīgā

Sveikas, dāmas!

Kur Rīgā var atrast kādus humpīšu veikalus ar humpīšu cenām (Humana jau labu laiku ir pāri šai robežai) un ar kaut cik labas kvalitātes apģērbiem/apaviem?

19 Atbildes

Latvija, Rīga, Āgenskalns,Nometņu iela 59c

Par:  http://kilomaxriga.blogspot.com/

Tur maliņa atradīsi cenas,katru dienu samazinās par 5% un tur pat netālu ir iemīļota humana,kur cenas vēl nav paskrūvētas.

Kilomax vismaz tiešam var atrast ko labu un lētakajas dienas nopirkt par normalu cenu.

Par Humanu, kas tur netalu - šodien tur biju. Nezinu, man liekas, ka 25eur par lietotu plašķīti (h&m) ir par daudz.. 

Šis labs veikals :) Viss uz svaru tiek paardots.

http://www.economclass.lv/lv

Atverskapi!  -Nav jārakājās pa čupām, viss izmagāts un pilns ar tirgonēm Rīgā!

> jorkinjsh

Kilomax vismaz tiešam var atrast ko labu un lētakajas dienas nopirkt par normalu cenu.

Par Humanu, kas tur netalu - šodien tur biju. Nezinu, man liekas, ka 25eur par lietotu plašķīti (h&m) ir par daudz.. 

Ogo.. Es pirmajā diena bikses un ādas jaku kopa pa 10 eiro nopirku :) Laikam neveicaas. :0 25 eiro tiešam par daudz. :(

> Damne

Atverskapi!  -Nav jārakājās pa čupām, viss izmagāts un pilns ar tirgonēm Rīgā!

Smejošs

Es nesaprotu kapēc Rīgā Humanā ir tādas cenas? Citās pilsētās, piemēram Jelgavā un Liepājā katru dienu visai precei ir viena cena - kad pievedums tad dārgākā cena ir 4 eiro un tad ar katru dienu uz leju. Var nopirkt kaut ādas jaku vai vienu zeķi, cena visam ir viena.

man jau šķiet, ka te pat ir kārtīgi humpīši :)

pēdējo reizi kad biju kādos iegājusi, secināju, ka cenas no veikalu cenām, it īpaši izpārdošanu laikā tikpat kā neatšķiras :)

Labots 04.03.2014 21:42

> lyoon

Es nesaprotu kapēc Rīgā Humanā ir tādas cenas? Citās pilsētās, piemēram Jelgavā un Liepājā katru dienu visai precei ir viena cena - kad pievedums tad dārgākā cena ir 4 eiro un tad ar katru dienu uz leju. Var nopirkt kaut ādas jaku vai vienu zeķi, cena visam ir viena.

Rīgā, Jūrmalā degviela un pārtika arī ir dārgāka nekā citur...Aci miedzošs

Ja dosies uz Nometņu ielu, tad mans atradums bija necila bodīte uz Nometnņu ielas, dodoties uz Slokas ielas pusi. Precīzu adresi gan nemaacēšu pateikt. Tur varbūt nav tik ļoti lēti, toties daudz jaunas un stilīgas lietiņas, vienmēr var kaut ko atrast.

1 - 10 no 19