FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pievienota "Unisex" sadaļa bērniem

Kopā ar jauno kategoriju "Mājai"  mēs veicām citas izmaiņas portālā.

- Pievienota “Unisex” sadaļa bērniem;

- Pievienota bērnu sadaļa  “Karnevāla un ballīšu tērpi”. To var atrast gan pie “meitenēm” , “zēniem”, “mazuļiem”  gan arī pie “unisex”;

- Visi materiāli ir sakārtoti alfabēta secībā.

Drīzumā portālā tiks veiktas arī citas izmaiņas 


6 Atbildes


Pie materiāliem varētu pievienot arī Softshell. Vakar neatradu. 


Tas ir materiāla apstrādes veids, nevis materiāls!


Un? Kas tad ir mežģīnes, flanelis? Mežģīnes un flanelis ir auduma veids. Softshell = poliesters + kāds % elastāna. Mežģīnes, ja pareizi atceros, ir kaut kas uz trikotāžas nozares pusi, vajag īpašas iekārtas, flanelis ir īpaši apstrādāts kokvilna. Tāpat arī džinss kādreiz bija īpaša pinuma kokvilnas audums, bet mūsdienās tas ir tā modificējies, ka tīru kokvilnu džinsā neatradīsi.

Ja pēc materiāla veida, tad vajadzētu būt 1) audumam, 2) trikotāžai un 3) neaustajiem materiāliem. Tālāk jau visas ādas un citas vieglās rūpniecības nozares.Guguce, tas bija retorisks jautājums, jo flanelis ir kokvilnas audums, tieši tāpat kā softshell ir poliestera veids. Mežģīnes arī var būt darinātas no dažādu veidu diegiem. Es biju iedomājusies, ka šī materiālu sadaļa ir plānota tam, lai pircējs pēc iespējas ātrāk saprastu no kāda tieši auduma ir prece, nevis liktu pārdevējam aiz neko darīt burties pa birkām. 


Tad labāk to ierakstīt pie apraksta, jo visus auduma veidus nav iespējams iekļaut, un ja arī ieķautu, tad lietošana šādam katalogam būti ļoti apgrūtinoša. Es jau tagad daļu ņemtu nost. 

1 - 4 no 4