FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tievēšana

Sveikas..:)

Varbut varat ieteikt tievešanai kādu labu tēju?

Ar vingrinajumiem mājās viien nepietiiek..:):D

49 Atbildes

> *dāma

> anna.abramova

Pati lietoju šo: http://www.skinnymetea.com.au/

Iedvesmai: http://instagram.com/smtofficial

Ļoti palīdz. Protams bez fiziska nevar iztikt,bet palīdz ļoti un ēst negribas.

Lai izdodas,tikt pie vēlama auguma. :)

Sveika! Kur tu pasūtīji to SkinnyMeTea? Cik sapratu, tad no tās mājaslapas nevar uz LV pasūtīt :/

ss.lv nopirku no vienas sievietes.

Aptikea,pirku teju,papildus, treninam ! Pirku komplektu kur bija kaloriju samazinasanai un organisma attirisanai,ļōti laba tēja iesaku ! :) 

Meitenes, kādēļ jūs domājat, ja dzersiet kaut kādas īpašas tējas vai lietosiet tievēšanas līdzekļu būs rezultāti?? Nebūs. 

Skaistums prasa upurus, ja grib notievēt, vēlas rezultāti pie tā ir jāstrādā, gribot negribot ir jāsporto. Manuprāt, visefektīvākā ir tieši skriešana, +  vingrošana, kas ietver muskuļu trenēšanu. Ir jāseko līdzi savai ēdienkartei. Jāuzturas svaigā gaisā, jāizguļas, jādzer daudz ūdens.  Nedrīkst izlaist brokastis, jo tā ir pati svarīgākā dienas ēdienreize. Jāēd katru dienu vienos un tajos pašos laikos, vakarā nevajag ēst ogļhidrātus, labāk ēst olbaltumvielas. Vajag atteikties no saldumiem, baltmaizes. Bet ir jāēd taukvielas arī, sviests, olīveļļa. Uzturā jālieto dārzeņi, auzu pārslas ( bet ne jau ātri vārāmās), rupjmaize, siers, olas, gaļa, zivis divas reizes nedēļā, piena produkti, graudaugi. 

Labots 05.03.2014 22:12

> elza

> Aija Vīksne

Tējas nepalīdz,netērē laiku...Uz 80% tievēšana ir atkarīga n tā,ko tu ēd un tikai 20% fiz.vingrinājumi,ir tomēr jāparskata savu racionu :) Bet šodien ir sācies gavēnis,vari pamēģināt,man palīdz..

nu nu, nav jau tik traki. jadzer ir tadas tejas, kas palidz. :)

man palidzeja. njemot vera, ka tievet palidz liels udens daudzums, jo udens izdzen taukus ara un izskalo vsadus sarnjus un slakvielas, kas rada lieku udens daudzumu pampumu, tad jadzer ir daudz skidruma, kas av kreptigs, specigs vai piesatinats, bet r viegls, udejains atspirdzinoss. un negazets. vajag ari antioksidantus, tas palidz vielmainjai un izvada visadas kaitigas vielas, ka ari dod tonusu, kas tievesanas laika ir loti vajadzigs, jo smazinas energijas pievade un rodas vajuma sajuta, nogurums. tievejot kermeniis papildus patere energiju nemaz nerunajot par sportiskajam aktivitatem pec kuram gribas est tiesi si iemesla pec.

tatad tejas- ar antioksidantiem, bez krasvielam un smarzvielam. velams laukos lasitas, biologiskas vai aptiekas pirktas.

viegla zalaa teeja lielo lapu. neiesaku dzert melno teju un kafiju.

var sulas un atskaiditu sirupudeni.

tikai neparforse ari ar tiem udenjiem, kas par daudz tas par skadi.

ja daudz dzer, tad jalieto obligatie 5gr jodetais sals dienaa. kas ir viena tejkarote ar kaudziti. citadi attudenjosies un smadzenes nestradas, nedrbosiies nervusistema. utt. ka ari aknas un nieres parslogosi.

no tadam ipasam tejam varu ieteikt herbalife teju. padrgi liekas, bet viinju loti maz jaliek. un tas ir garsigak ka pliks udens, ka ari no rita kafijas vieta vari lietot, jo dod tonusu.

Nu tu te arī baigi negudro :) Pārmērīgais ūdens daudzums tievēt nepalīdzēs,jo ja ūdens ir par daudz,paliks organismā,bet ja šķidrums pa daudz organismā,tad tievēšana arī apstājas, Pārmērīgais ūdens daudzums nieres sabojās vēl ļoti labi, ir jādzēr OPTIMĀLAIS daudzums.

Un diemžēl tējas -nepalīdz īsti,ja var bišķiņ hormonus uzlabot,bet nu jau nav nekāda panaceja,lai labi notievētu,ir pareizi jāēd + fiz.aktivitāte,un viss čiki piki,esmu notievējusi diezgan labi,pateicoties tam,ka pareizi tiek lietoti produkti ( ir viena sistēma,kurā ir jāmiksē pareizi produktus,kas ar ko drīkst ēst un pareizajā laikā). Baigi viegli un superīgi,ilgi meklēju šo rozīnīti un atradu,un ieguvu superīgu izskatu pēc dzemdībām,bet ar katru otru meiteni nedalos :)

Arī vēlos pateikt,ka turpmāk vari vairs necitēt manu atbildi,jo savā viedoklī esmu pārliecināta,tāpēc ,ka to man ir teici s ārsts :)

Skumji, ka tā vietā, lai mainītu savu ēdienkarti vai pakustētos, cilvēks jautā par kaut kādām mistiskām tējām, kas palīdz notievēt

> Chick

Formula: skriešana, skriešana un vēlreiz skriešana + vingrinājumi + pareiza ēšanaAci miedzošs...

a ja cilveks nedrikst skriet? gudri jus te visi ieteiceji.

gribi tirvet- nerij, skrien, sedi badaa. utt. vis ko dzirdu pedeja laika visur un vienmer. bet tas, ka ta nemaz nevar darit un ka tas reali var kadam kaitet, to jau nevienam n eiestastit. jaunas meitenes salasas sitadus meslus, visadas "dakteru"dietas un pec tam sachakare savu veselibu.

> elza  jaunas meitenes salasās, ka ir pareizi jāēd un jāsporto? tieši kādā veidā tas viņas slikti ietekmē? :D  nu smieklīgi

> Chick

Formula: skriešana, skriešana un vēlreiz skriešana + vingrinājumi + pareiza ēšanaAci miedzošs...

gribi tirvet- nerij, skrien, sedi badaa. utt. vis ko dzirdu pedeja laika visur un vienmer. bet tas, ka ta nemaz nevar darit un ka tas reali var kadam kaitet, to jau nevienam n eiestastit. jaunas meitenes salasas sitadus meslus, visadas "dakteru"dietas un pec tam sachakare savu veselibu.

> elza

> Chick

Tiem, kuri nevar skriet, alternatīva ir nūjošana vai garas pastaigas. Es tagad arī nedrīkstu skriet,lai gan tas mans pamata sporta veids, bet staigāju, staigāju, staigāju :)

Ko mainīju es, tas ir- nedzeru kafiju vai melno tēju, bet dzeru tikai zaļo tēju un vai bez cukura vai ļoti maz...vai ar medu :)

Nelieto majonēzi, margarīnu. Liec mazak sali. Lifta vieta izmanto kapnes. Izej dazreiz pastaigaties ara vai, ja negribi beztolka staigaties, bet ar kadu mazu priecinju, pastaiga pa veikaliem, tomer arī kada aktivitate :D

Pataisi pietupienus, tas palidzes nodzit celulitu, ja tads ir un sataisit smukaku dupsi. Cipsu vieta perc kko citu...es perku kadus mandarinus vai mazos kirsu tomatinus, ja ir uz akcijas.

Nekas traks tas viss nav, viegli izpildams un vieglak neka domat, ko VAR est...vieglak padomat ko NEVAR un to izlsegt pavisam vai vienkarsi lietot mazakos apmeros :)

un galvenais, dzert udeni :) ja dazreiz gribas panaskoties vai skiet, ka gribi est, bet nevajadzetu, uzdzer udeni :)

> Aija Vīksne

Nu tu te arī baigi negudro :) Pārmērīgais ūdens daudzums tievēt nepalīdzēs,jo ja ūdens ir par daudz,paliks organismā,bet ja šķidrums pa daudz organismā,tad tievēšana arī apstājas, Pārmērīgais ūdens daudzums nieres sabojās vēl ļoti labi, ir jādzēr OPTIMĀLAIS daudzums.

nu bbet es tak tiesi to ari esmu rakstijusi. ko tad tu man te tgd parmet un maci?

11 - 20 no 49