FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tievēšana

Sveikas..:)

Varbut varat ieteikt tievešanai kādu labu tēju?

Ar vingrinajumiem mājās viien nepietiiek..:):D

49 Atbildes

Pirku proteiinu un daavanaa saneemu Fat Burner for Women , man pashai nav nepiecieshams, jo sveru bishki paari 45 kg, bet ja treneejaties, jums vareetu nodereet .... bet tikai peec treniniem....Подмигиваю

http://sejas.tvnet.lv/dzive/500109-atrastas_piecas_dziesmas_kuras_palidz_nomest_svaru

> anna.abramova

Gan jau man atkal visi uzbruks,bet es zinu cik maz laika ir jauniešiem. Pašai katra diena vienā skriešānā. Un arā skriet ari nav laiks,pastaigas tikai cik ar suni izeju uz stundiņu. Man pietiek laiks tikai vienam vingrinājumu video no:

http://www.youtube.com/channel/UCIJwWYOfsCfz6PjxbONYXSg

Šī meitene ar mūzikas palīdzību tiešām forši pasniedz. No sportiskā tas arī viss,kam man pietiek laiks.   

Es vēl nedaudz samaksāju par diētu,ko sastāda ar anketas palīdzību tiešām tev.. Tā noteikti nav badošanās,kas man patīk,jo visu laiku jutos paēdusi. Forši,ka kad sastādīju sev dietu,varēji minēt to,kas tev negaršo un to,kas garšo.. Tā arī vieglāk bija ēst,jo viss ēdiens bija garšīgs. Ieteiktu,katrai,kas ir morāli gatava izmēģināt šo un samaksāt laikam tur bija 3 eiro. Svēru 67 kg - tagad 60 kg. Pa nedēļu 7 kg. Diētu ievēroju pirms mēneša. :)

https://www.nordenhealth.com/lv/lv/p/c7/landing

VEIKSMI Aci miedzošs

Labots: aizvakar, 07:43

ws tev tgd uzbruksu tikai del ta pedeja linka ko ieliki.

nu tu bii muljke ka pasutiji, mes visas uz to uzkeramies, bet tu esi pilniga idiote, ka ieaki to krapnieku saitu. pr sito sobrid ir tiesas un njemsanas ar pateretajtiesibu instanci. es ari pirku. un sanjemu par lielaku naudu to asu ko visas citas. anketa ir vispar fufelis. uz vestulem netbild. sazvanit vareja tiki kadu sadarbibas firmu uz kuru sutiju naudu. tonis bija izmejosh, bet ar smaidu izlikas, ka palidzes un sazinasies. nekaa. nav nekada aktera ellari tur tai dietai vispar dakters nav tuvu bijis, o tads ir bistami veseliai. es sadu dietu kategoriski nedrikstu meginat, paradiju savam arstam. sis bija sausmas. man ir gunga un 12pirkstu zarnas iekaisums jau no bernibas. zales loti stipras jadzer. bijusi gangrena un amputacija kajam, asinis nerinjko esmu loti saliga. tas viss ietekmeas no ta ko ed. sitas neiet cauri tam kuras grib tievet, jo vinjam jau ir eselibas problemas..

> Chick

> elza

> Chick

Formula: skriešana, skriešana un vēlreiz skriešana + vingrinājumi + pareiza ēšanaAci miedzošs...

a ja cilveks nedrikst skriet? gudri jus te visi ieteiceji.

gribi tirvet- nerij, skrien, sedi badaa. utt. vis ko dzirdu pedeja laika visur un vienmer. bet tas, ka ta nemaz nevar darit un ka tas reali var kadam kaitet, to jau nevienam n eiestastit. jaunas meitenes salasas sitadus meslus, visadas "dakteru"dietas un pec tam sachakare savu veselibu.

Elza, diskusijas izveidotāja neminēja, ka Viņa nevar skriet un vingrot...

Kāpēc esat tik negatīva un asa?

tapec ka diskusija veidotaja pateikusi, ka teju vels ka papildlidzekli veseligajam un aktivajam dzivesveidam. bet te atkal paradas ka cilveki nelasa bet viis ka viens komente, ka jaak skriet nevis dirnet. un es uzreiz gribu aizradit, ka ne visiem ir sadas iespejas, tapec nevajag but tadiem egistiem un rupeklie un parmest visko pat neko nezinot.

cik man nav bijis visadu pazemojosu skaidoshanos tik tapec ka cilveki ir idioti. kapec man ir jamaina sevi un japielagojas kadam, jaizliekas tikai tapec ka citiem nav pietikosu zinasanu vai dzives pieredzes, vai vini vnk ir stulbi un neko nevar iemacities, iestatit tadam neko nav iespejams. bet man ir si slikta pieredze, man tada bus vnmer un es tur neko nevaru mainit un tadel es esmu tada un tad aplaiksu, jo mani kaitina citu civeku attieksme. pasi sadusmo un tad brinas un sausminas par katru sikumu. var rezet ka dziive nekas sausmigaks par nolauztu nagu nav bijis. es ne par tevi, bet par savu pieredzi.

> pērļu virtene

> elza

es nevru ari staigat. 2km no vitas tas man ir loti gruti.

Tad šī diskusija ir par Jums vai tomēr autores sāpe tiek apspriesta?  Bet, ja tomēr arī vēlaties būt pamanīta, tad varu teikt, ka tad, ja cilvēks nevar noiet 2 km, tas ir ļoti, ļoti bēdīgi. Zinu tikai ļoti vecus cilvēkus, kuri nevar...  Lai arī kāds tam būtu iemesls.

P.S.  Lai no malas nešķistu, ka muldu par lietām ko nezinu, pirms pāris gadiem salauzu potīti 3 vietās. 4 mēn uz kruķiem un atrofējusies kāja pilnībā + sāpes un diskomforts. Paliku stāvoklī ar otru bērniņu. Pēc demdībām izņēmu dzelžus no kājas. 6 mēn pēc dzemdībām paliku tikai vēl resnāka. Sāku ar pareizu ēšanu. Bet nevis diētu uz pāris dienām, bet radikāli mainīju savu dzīvesveidu. Sāku arī regulāri sportot. Pašreiz pagājis gads un stabili (lēnām, bet paliekoši)  esmu nometusi 12 kg. Esmu ceļā uz savu sapņu figūru un man tāda būs vēl pēc 2 gadiem. Tas, kas labi uzēsts daudzu gadu garumā, ilgi un lēnām jāmet nost, lai ķermenis nebūtu stresā un process sagādātu baudu, nevis pārdzīvojumus un nepatiku.

Pirms treniņiem dzeru zaļās tējas krūzi, ne tikai ķermeņa attīrīšanai, bet arī enerģijai.

Labots: aizvakar, 09:49

ak shausmas. 3 vietas potiti lauzst. ka tev tas izdevaas? Raudulīgais

vai tad tev jau nebija pareiza eshana grutniecibas laika? parasti shaja laika viss tiek darits, ali butu bernam labu un pasai. :)

da, es vnk sastresojos e visadus komentarus lasot.

nju un kas man teikuma nebija pareizs, zel ka nelasiji manu garo murgojumu, jo es manuprat mineju kada not kom, varbut ari ne, ka udens uc skidrumi ir ka svarigakais paligs atjaunojot un attirot kermeni. jo udeni loti vajag. es jau nemineju, ka jamegina attudenjoties un noslicinatsavas shunas. man ari bija gruti sakuma dzert udeni tik cik vajag. bet tad sakas lielo slapju maratons, un saku pamazam dzet daudz udeni. be t tapat nesanka tie divi l dienaa. esmu ljoti pieradusi dzivot pa sauso, jo jau agra berniba iztiku bez dzersana un esnas, kadel ari izdzivoju meza 12 dnn, ziemaa. un dabuju ari gastritu.

> Sanita

http://sejas.tvnet.lv/dzive/500109-atrastas_piecas_dziesmas_kuras_palidz_nomest_svaru

varu iedomaties:. dzastins bibers- "o, beibe beibe ooo"...veeek veek. Kliedzošs

> elza

> anna.abramova

Gan jau man atkal visi uzbruks,bet es zinu cik maz laika ir jauniešiem. Pašai katra diena vienā skriešānā. Un arā skriet ari nav laiks,pastaigas tikai cik ar suni izeju uz stundiņu. Man pietiek laiks tikai vienam vingrinājumu video no:

http://www.youtube.com/channel/UCIJwWYOfsCfz6PjxbONYXSg

Šī meitene ar mūzikas palīdzību tiešām forši pasniedz. No sportiskā tas arī viss,kam man pietiek laiks.   

Es vēl nedaudz samaksāju par diētu,ko sastāda ar anketas palīdzību tiešām tev.. Tā noteikti nav badošanās,kas man patīk,jo visu laiku jutos paēdusi. Forši,ka kad sastādīju sev dietu,varēji minēt to,kas tev negaršo un to,kas garšo.. Tā arī vieglāk bija ēst,jo viss ēdiens bija garšīgs. Ieteiktu,katrai,kas ir morāli gatava izmēģināt šo un samaksāt laikam tur bija 3 eiro. Svēru 67 kg - tagad 60 kg. Pa nedēļu 7 kg. Diētu ievēroju pirms mēneša. :)

https://www.nordenhealth.com/lv/lv/p/c7/landing

VEIKSMI Aci miedzošs

Labots: aizvakar, 07:43

ws tev tgd uzbruksu tikai del ta pedeja linka ko ieliki.

nu tu bii muljke ka pasutiji, mes visas uz to uzkeramies, bet tu esi pilniga idiote, ka ieaki to krapnieku saitu. pr sito sobrid ir tiesas un njemsanas ar pateretajtiesibu instanci. es ari pirku. un sanjemu par lielaku naudu to asu ko visas citas. anketa ir vispar fufelis. uz vestulem netbild. sazvanit vareja tiki kadu sadarbibas firmu uz kuru sutiju naudu. tonis bija izmejosh, bet ar smaidu izlikas, ka palidzes un sazinasies. nekaa. nav nekada aktera ellari tur tai dietai vispar dakters nav tuvu bijis, o tads ir bistami veseliai. es sadu dietu kategoriski nedrikstu meginat, paradiju savam arstam. sis bija sausmas. man ir gunga un 12pirkstu zarnas iekaisums jau no bernibas. zales loti stipras jadzer. bijusi gangrena un amputacija kajam, asinis nerinjko esmu loti saliga. tas viss ietekmeas no ta ko ed. sitas neiet cauri tam kuras grib tievet, jo vinjam jau ir eselibas problemas..

aa ok,man vienalga,samaksāju to naudu,lai jau tiek,diēta laba,ar veslību man problēmas neradīja,jutos labi visu diētas laiku,un tiku vaļā no liekajiem kg,kas atpakaļ nenāca un nenāk..Kas vēl vajadzīgs? Liels paldies tai krāpnieku bandai,jo man viss ir super. 

7kg vienā nedēļā neiesaka nomest neviens normāls dietologs vai uztura speciālists. Metot nost 3-5% no sava esošā svara mēnesī esot vispaliekošākais rezultāts...

Bet manas pēdējā laika atziņas ir tādas, ka vienkārši jākustās vairāk!:) Nevis jāsēž "Atverskapi", bet jāiet pastaigāties - pie dabas, kaut vai pa veikaliem! :) 

Labs veids kā skaitīt to, ko apēd -ploome.com. Piereģistrējos, sāku skaitīt un sapratu, ka ēdu par daudz. Protams, produktu uzskaitījums nav pilnīgs, bet priekšstatu radīja. Plus manas notievēšanas "bībeles"- M.Giljano "Francūzietes nekļūst resnas" un V.Niksones Topmodeļu diētas noslēpumi. Vismaz man palīdz - ļauj apstāties ēšanas maratonā un padomāt par to, ko bāžu mutē

No līdzi sekošanas saitiem, es gan labāk ieteiktu http://sparkpeople.com/, tur gan datubāze ir apjomīgāka, gan visam (pārtikai, sporta aktivitātēm, svaram un ķermeņa apkārtmēriem) vari sekot līdzi un uzlikt sev mērķus, tik jāpārzin Angļu valoda +/- sakarīgā līmenī :)

31 - 40 no 49