Vai kadai ir sadarbiba bijusi ar so lietotaju?

Vai kadai ir sadarbiba bijusi ar so lietotaju?

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12086

un vai gadiijuma kaadai nav solitas sis botinas?

Ko varat man pastastit pa so lietotaju? :)

17 Atbildes

sveika! atkal kada krapniece???Kliedzošs

Esmu sutijusi vinai drebiites :) Neko aizdomigu nepamaniiju :)

> Doogma

Esmu sutijusi vinai drebiites :) Neko aizdomigu nepamaniiju :)

viens ir suutiiit vinai bet vai vina ir kaadam suutijusi man tas intresee :)

Vienīgā atsauksme ir no neeksistējoša profila :D

Labots 06.03.2014 18:46

> 4irka

sveika! atkal kada krapniece???Kliedzošs

es ta teiktu  bet tad atkal kada saks pukstet :D

un ir ta izsuutiiju aizvakar maina jaunas bikses un mazlietotas vasaras cibinas  un vina teica ka izsuutiis ari taj passa diena bet suuta vel lidz ssodienaj un  solija izsuutiit sovakar.... tad paluudzu Madarinai uzrakstiit viani vai botinas pardodas si pateikusi ka jaaa...  un ko man domat? un taad nenotureejos un uzrakstiiju...

un man vajadzes ceka kopiju ka esi izsuutiijusi jo diemzel tev neuzticos, jo tev ir viltus atsauksme no dzesta profila! un ja lidz riidienaj neizsuutiiisi buusi melnaja saraksta ! jo man ir aizdomas ka tu mani cakare tikai un nemaz nedoma neko suutiiit..

un luk vinas skaista atbilde kas mani tiesam nokaitinaja....

es palasiju tavas atsauksmes, ka medz atsuutit pilniigu suudu ne dreebi, takaa paskatishos kadaa staavoklii, un tad izsutishu botes:)

ziniet ja mes visas ta dariitu tad nu nez kas te dariitos .. un es kludijos vienreiz un atziistu savu kluuudu un tas ir tik vienreiz noticis ... ka ta vispar var? dusmiiga esmu :(

> Visam - 50%

Vienīgā atsauksme ir no neeksistējoša profila :D

tur jau taa lieta un vel man ko parmet... ZIN JA MAN BUUTU 10 NEGATIVAS ATSAUKSMES TAD JAU ES NEKO NEPUKSTETU ... BET JA TIK VIENREIZ ESMU KLUDIJUSIES  PA VISU SO LAIKU KOPS ESMU SSEIT REGISTREEEJUSIES :(

nu veiksmi tev sai cinaa!

> 4irka

nu veiksmi tev sai cinaa!

paldies ta tiesam buus vajadziiiga :)

Shis ir iemesls kapec nemainos.. :( NEkad nevar zinat uz ko uzrausies.. 

> Doogma

Shis ir iemesls kapec nemainos.. :( NEkad nevar zinat uz ko uzrausies.. 

taa pat jau ari var gadiities ar pirkssanu  saka ka izsuuutis un pazuud ar galiiem  nekadas baigas atsskiriibas nav :)

1 - 10 no 17

Tēma slēgta