FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sieva negrib bērnus

Labdien! Pirms precējāmies, viņa teica, ka būs bērni tad, kad pabeigs studijas. Šogad jau vasarā beidz, bet negrib ne dzirdēt par to. Man 53 un es nevaru gaidīt, kamēr viņa "iekārtosies profesijā".


5 Atbildes


Sveiki. Sievai cik gādu?


Un ko mēs tur varam līdzēt? Tas tev ar sievu jākārto...


Jeļenai, - drīz būs 21.


Ja jums 53 un viņai 21 , tad būtu tīrais vājprāts, ja viņa gribētu bērnus! Nopelniet pirmo miljonu, nu vismaz 1/2 no tā un tad sagribēs ne vienu vien bērnu :). Sāciet nevis ar bērniem, bet ar to, lai sievai nevajadzētu stādāt, lai nopelnītu, bet strādāt prieka pēc. 

Te vaina, ir jāmeklē vīrietī, nevis sievā:)))

Bet vispār, jādomā, ka  tēma acīmredzmas, joks, lai uzjautrinātos! ;))))


Tikai neapvainojies, bet ja šis nav joks, tad skaidrs, ka tava sieva negrib bērnu! VIņa pati vēl dzivi grib pabaudīt! Un ir tomēr kautkāda  normāla vecuma starpība, pie kuras veidojas veselīgas attiecības! 

Nesaku, ka jums sliktas attiecības, bet nezinu gadījumus, kad attiecības ar tik lielu vecuma starpību izvēršas labi (izņemot, ja vīrs ir naudīgs - tad ne to vien var pieciest)! Ir tomēr kautkāda vecuma starpība, kura vajadzīga, lai attiecības izdotos!   Bet hei.. mazums! Varbūt jums viss ir citādi! Bet par bērniem, gan nesapņo pagaidām! Ļauj meitenei izbaudīt dzīvi! Bērni ir liela atbildība un lēmums! 

 
1 - 5 no 5