FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Matu taisnošana

Sveikas, meitenes!

Vai kāda ikdienā taisno matus ar matu taisnotāju? Kuras firmas? Kāds pēc tam ir matu stāvoklis... nesāk lūst matu gali un nepaliek plānāki mati?? Gribētos foršus, gludus matus kā pēc friziera, bet attur šīs blakusparādības...Satraukts

Padalieties savā pieredzē Skūpsts

07.07.2013 14:37

taisnoju ar Bosch taisnotāju ar keramikas pārklājumu, kas it kā matu taisnošanu padara nekaitīgāku matiem. :) ir ļoti labs, uzkarst pāris sekunžu laikā. papildus tam, lai matu gali būtu perfekti taisni, jo man viņi mēdz ieliekties ne tā, kā gribētos, lietoju Loreal matu izsmidzināmo līdzeklīti un tiešām palīdz. :)

07.07.2013 14:59

Man ir REMINGTON taisnotaajs,lietoju jau apmēram gadu,maksaaja kkur 55Ls.Superīgaakais kaads man līdz šim bijis Smaidīgs

Modelis: PROTECT & STRAIGHT.Iesaku visaam,ļoti labs - mati pēc taisnošanas taadi it kaa būtu ar keratīnu atjaunoti (gludi un spīdīgi)+ arī stipraaki.Teflona paarklaajums,iespējams noregulēt taisnotaaja uzkaršanas graadus līdz 230.

SHEIT VAR APSKATīT MODELI,ja nu kaada izdomaa iegaadaaties:

https://www.google.lv/search?q=remington+protect+and+straight&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5FXZUY6hMqjo4QTeooBg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=677#imgdii=_

Aci miedzošs

07.07.2013 17:57

Mani arī interesē šis jautājums... cik bieži jūs taisnojiet matus? Katru dienu?

07.07.2013 17:59

> p-Anna

taisnoju tad, kad vēlos atstāt izlaistus vai lokot - diezgan bieži :)

ja ņemu copē, tad netaisnoju.

07.07.2013 18:06

Lietoju Philips matu taisnotāju! Taisnoju reti, jo lielais karstum stipri bojā matus un neviens matu līdzeklis nepalīdzēs tiem atjaunoties! Ja matus fēnoju ar auksto gaisu, tad tie man arī ir diezgan taisni, bet protams, pannojot sanak daudz smukāk, kā arī kļūst spīdīgāki! Taisnoju ar pannu, kad ir jāiet uz kadu pasākumu, vai vnk gribas sapucēties, bet ne ikdienā!

07.07.2013 18:08

taisnoju vienmer :) jo savi mati ir lokaini :D pirmstam taisnoju ar vacijas firmas(tur ari nopirku )  severin, bet tagat ari ar Remington :)) ari keramikas parklajums.. man patik.. bet pirms taisnoshanas, vienmer uzlieku uz matiem kko pret karstumu, tad mati netiek stipri bojati :)

07.07.2013 18:28

> p-Anna

Taisnoju pēc katras mazgaašanas reizes - 1x 3 vai 4 dienaas Aci miedzošs

07.07.2013 20:04

Man ir Babylis , ļoti labs.

Agrāk taisnoju katru dienu, bet tagad labi, ja reizi nedēļā. :)

07.07.2013 20:32

kaadreiz ,kad taisnoju,tazd taisnoju peec mazgaashanas,pirms izieshanas uz ielas-laka tika puusta.

tagad taisnoju tikai cholku-katru dienu.

07.07.2013 21:43

Labots 07.07.2013 21:43

Taisnoju ar Remington matu taisnotāju. Super patīk. Protams, mati tiek bojāti, bet...smukums prasa upurusSmejošs.

Pie tam lietoju visādus labus līdzekļus tieši matu taisnošanai ar tasinotāju, lai kaut nedaudz mazāk bojāVēsais.

1 - 10 no 18