FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

67 Atbildes

šis pasākums vienmēr bijis ļoti populārs un apmeklēts. Māsa bija pirms atvēršanas, lai šo to iepirktu un jau rindas nenormālas bijušas. Pārdevēju daudz, pircēju vēl vairāk. Pati esmu bijusi kaut kad sen uz mazo andeli Barona centrā, bet nepatika burzma, neko nevar ne apskatīt, ne vieta kur kaut ko piemērīt.

es tik priecātos, ja kāda sakarīgi izstāstītu, kur un kā var izsekot informācijai, akd briest kāda no andelēm, jo es nez kāpēc par tādām uzzinu tik andeles dienā :( Fbook it kā sekoju šai lapai, bet laikam nepareizi, jo nekas par to neparādās informācijā.

nebiju,biju reiz ,laikam septembrii uz andele kids- viilos.

Es nekad netieku,vienmer iekrit mana darba diena Kliedzošs

biju,pircējas loma! Perfektas draudzīgas cenas,daudz pērles un lieliskas pārdevējas,kas uz beigām laida cenas zemāk par 1 eiro un pat par velti atdeva labas mantas. LIELISKS PASĀKUMS.Viegli tikt vaļa no mantām ko šeit neizdodas tik ātri pārdot.  :) SUPER

> Sabīne

es tik priecātos, ja kāda sakarīgi izstāstītu, kur un kā var izsekot informācijai, akd briest kāda no andelēm, jo es nez kāpēc par tādām uzzinu tik andeles dienā :( Fbook it kā sekoju šai lapai, bet laikam nepareizi, jo nekas par to neparādās informācijā.

Es sekoju šeit: https://twitter.com/andelemandele

mjā, burzma nereāla. laikam grūti ne tikai pircējām, bet arī pārdevējām.

bet tusiņa pēc kādreiz vajadzētu saņemties un pieteikties dalībai

> zaiza

Kāpēc vīlies bērnu Andelē?It kā tā arī drīzumā plānojās,domāju-varbūt apskatīties! ;)

> Ievy

> zaiza

Kāpēc vīlies bērnu Andelē?It kā tā arī drīzumā plānojās,domāju-varbūt apskatīties! ;)

Pievienojos,kāpēc  vīlies,izklausās foršs pasākums. :) 

kādi vispār tie nosacījumi ir, lai piedalītos andelē?

1 - 10 no 67