FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

67 Atbildes

Piedalijos ka pardeveja,gaja forsi,esmu apmierinata,zel tikai,ka visu lidz nevareja panemt. Pirmo gadu piedalijos,skita vareni forss pasakums :)

> Janeta

Piedalijos ka pardeveja,gaja forsi,esmu apmierinata,zel tikai,ka visu lidz nevareja panemt. Pirmo gadu piedalijos,skita vareni forss pasakums :)

kādi nosacījumi, lai tiktu kā pārdevēja. Ir kādi ierobežojumi - ko drīkst tirgot, cenu robežas utt?

Arī biju kā pārdevēja. Gandrīz visiem vēl.cenas laidu uz.leju, bet nebiju.līdz galam, jo bija jābrauc mazais jābaro. Bet šo to nopelnīju, bet nejūtu, ka būtu patuksots skapis + škrobis, ka apavus aizmirsu paņemt līdzi

Pati pirmo reizi tirgojos, bet sapratu, ka daudz vairāk var ietirgot, ja ir kronšteins

Man bija ap 200 lupatu un vēl visādu sikllietinu un viss vienā kaudze, ka pircēji knapi ko redzēja visu.

> Sabīne

> Janeta

kādi nosacījumi, lai tiktu kā pārdevēja. Ir kādi ierobežojumi - ko drīkst tirgot, cenu robežas utt?

Es pat nezinu,jo mani masica uzaicinaja sev lidz. Man vienkarsi izsniedz aproci,ha. Drikst tirgot savas lietas,nekadus hand meidus un lietas no veikala vairuma,sodien spilgts piemers bija,kur dama gados tirgoja apaksvelu vairuma no tirgus (ta izskatijas). Cenas tadas kada pati nosaka,bet beigas jau visi visu atdod par 1-3 eiro. 

> MaZaRiiTe

Arī biju kā pārdevēja. Gandrīz visiem vēl.cenas laidu uz.leju, bet nebiju.līdz galam, jo bija jābrauc mazais jābaro. Bet šo to nopelnīju, bet nejūtu, ka būtu patuksots skapis + škrobis, ka apavus aizmirsu paņemt līdzi

Pati pirmo reizi tirgojos, bet sapratu, ka daudz vairāk var ietirgot, ja ir kronšteins

Man bija ap 200 lupatu un vēl visādu sikllietinu un viss vienā kaudze, ka pircēji knapi ko redzēja visu.

Man vispar izskatijas,ka meitenes maz pirka kaut ko. Masica bija ieprieksejo reizi un teica,ka tad visi pirka daudz vairak. Soreiz isti vietas nebija,tada grustisanas vien sanaca,bet kaut ko jau izdevas pardot,labak ta,neka tuksums. :) 

> Sabīne

> Janeta

Robežas ko un pa cik tirgot, īsti nav (protams,ja nav kaut kāda speciāla andele.) :) Bet pēc pieredzes saku,jo augstāka cena,jo pircēju būs mazāk. Ir arī labdarības stūris,kur nepārdoto var atstāt. :) Nosacījumi - dalības maksa 10 eiro (man šķiet) 

Varbūt kāda zin vēl ko? :)

kāda platība tiek piešķirta vienam pircējam - tur tiek piešķirts pliks placītis, vai ir kādi galdi, krēsli?

Kaut kad biju cāļa tirdziņā, tur tās vietiņas pavisam maz, deva tik krēslus. Labi, ka bija līdzi pašai savs saliekamais galds, bet toreiz vienai pārdevējai noskatīju riktīgi labu kronšteinu - augšpusē pakaramais, apakšā plaukti. Nevaru saņemties nopirkt, jo nezinu, vai kādreiz vēl kur piedalīšos tādos pasākumos. Meitenes, aks regulāri braukā pa šādiem tirdziņiem vai andelēm, tām noteikti pieredze un zināšanas lielākas un jau iepraktizējušās kā labāk izkārtot lietas utt.

ja nu kāda plāno piedalīties bērnu andelē, labprāt uzprasītos kompānijā. Tik padodiet man ziņu privāti. Pēc dzirdētā, vieglāk, ja ir divi kopā, tad var pamainīties, ja kāda grib kur izskriet utt.

> Sabīne

kāda platība tiek piešķirta vienam pircējam - tur tiek piešķirts pliks placītis, vai ir kādi galdi, krēsli?

Kaut kad biju cāļa tirdziņā, tur tās vietiņas pavisam maz, deva tik krēslus. Labi, ka bija līdzi pašai savs saliekamais galds, bet toreiz vienai pārdevējai noskatīju riktīgi labu kronšteinu - augšpusē pakaramais, apakšā plaukti. Nevaru saņemties nopirkt, jo nezinu, vai kādreiz vēl kur piedalīšos tādos pasākumos. Meitenes, aks regulāri braukā pa šādiem tirdziņiem vai andelēm, tām noteikti pieredze un zināšanas lielākas un jau iepraktizējušās kā labāk izkārtot lietas utt.

Platiba ir samera mazina,uz vietas bija novilktas linijas un vaditaja sadala katram atseviski,bet mebelu nav vispar,pilnigi viss ir janem katram pasam un drikst but tikai 1 kronsteins un 1 galds,platumi ir 1.5m,drikst ari kadu kreslu ,spoguli panemt.  

Es biju ka apmekletaja..gaju otro reizi,man jau patik sis pasakums,var atrast super drebites un var ari jauki nokaulet cenu ja skiet parak darga. :) Bet nu soreiz bija gruti,jo bija tik maz vietas,tik daudz cilveku,ka man jau uz beigam gibonis naca,tik karsti bija...bet vispar esmu loti prieciga,jo tiku pie tik jaukam lietinam un dargakais ko nopirku bija pilnigi jauni zabaki pa 11€,es esmu sajusma! :) Gaidu ar nepacietibu nakoso,pasai ari gribetos piedalities,bet laikam jau man labak patik iepirkt drebites. Un cik izsecinaju- pagajusaja gada biju viena,saja ar draudzeni un daudz vieglak un atrak iet ja iet viens,savadak draudzene vel kavejas,jagaida. Bet kopuma es biju prieciga par so burvigo sieviesu dienu! :)

11 - 20 no 67