FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

67 Atbildes

tad jau puslīdz platība ir ok. Sanāk, ja piesakos es un vēl kāda man pazīstama meitene, tad varu izlūgties organizatorēm vietu blakus?

> Janeta

> MaZaRiiTe

Arī biju kā pārdevēja. Gandrīz visiem vēl.cenas laidu uz.leju, bet nebiju.līdz galam, jo bija jābrauc mazais jābaro. Bet šo to nopelnīju, bet nejūtu, ka būtu patuksots skapis + škrobis, ka apavus aizmirsu paņemt līdzi

Pati pirmo reizi tirgojos, bet sapratu, ka daudz vairāk var ietirgot, ja ir kronšteins

Man bija ap 200 lupatu un vēl visādu sikllietinu un viss vienā kaudze, ka pircēji knapi ko redzēja visu.

Man vispar izskatijas,ka meitenes maz pirka kaut ko. Masica bija ieprieksejo reizi un teica,ka tad visi pirka daudz vairak. Soreiz isti vietas nebija,tada grustisanas vien sanaca,bet kaut ko jau izdevas pardot,labak ta,neka tuksums. :) 

Jaa. Pirka maz. Nevienam neapmierināja cenas - tā vismaz izskatījās. Bet tas laikam.tpc, ka eiro un ciparos liekas dārgāk, nekā patiesībā ir.

> Sabīne

tad jau puslīdz platība ir ok. Sanāk, ja piesakos es un vēl kāda man pazīstama meitene, tad varu izlūgties organizatorēm vietu blakus?

Nav jaludzas,bet jaiet kopa,reize,lai rindas kartiba var salikt jus kopa. :)

> Sabīne

Vietas nenosaka organizatori. Pats meklē kur gribi tirgoties

> MaZaRiiTe

> Janeta

> MaZaRiiTe

Arī biju kā pārdevēja. Gandrīz visiem vēl.cenas laidu uz.leju, bet nebiju.līdz galam, jo bija jābrauc mazais jābaro. Bet šo to nopelnīju, bet nejūtu, ka būtu patuksots skapis + škrobis, ka apavus aizmirsu paņemt līdzi

Pati pirmo reizi tirgojos, bet sapratu, ka daudz vairāk var ietirgot, ja ir kronšteins

Man bija ap 200 lupatu un vēl visādu sikllietinu un viss vienā kaudze, ka pircēji knapi ko redzēja visu.

Man vispar izskatijas,ka meitenes maz pirka kaut ko. Masica bija ieprieksejo reizi un teica,ka tad visi pirka daudz vairak. Soreiz isti vietas nebija,tada grustisanas vien sanaca,bet kaut ko jau izdevas pardot,labak ta,neka tuksums. :) 

Jaa. Pirka maz. Nevienam neapmierināja cenas - tā vismaz izskatījās. Bet tas laikam.tpc, ka eiro un ciparos liekas dārgāk, nekā patiesībā ir.

Par cenam nezinu,bija damas,kuram originalas guess somas pa 7 eiro skita dargi (ka piemeru mineju).  Beigas kleitas,jakas,apavus saku piedavat lidz 5 eiro.

> MaZaRiiTe

> Sabīne

Vietas nenosaka organizatori. Pats meklē kur gribi tirgoties

Vakar masica iekartojas un teica,ka tur gaja rindas kartiba,es pati tikai sodien ierados tikai ar savam mantam,kad vieta jau bija aiznemta.

> MaZaRiiTe

> Janeta

> MaZaRiiTe

jā, cilvēki vēl nav pieraduši pie eiro, jo cipars liekas lielāks nekā patiesībā ir. Bet katrā ziņā, ja esi pārliecināts par cenu, ko uzliec konkrētai precei, tad nav ko satraukties. Jo vienmēr jau kādam mazāk veicas, kādam vairāk. Nākamreiz varbūt Jums paveiksies vairāk. Mazums vieta ne tā, cilvēku burzma un plūsma utt. tur daudz aspekti, no kā tas viss atkarīgs. Galvenais jau tusiņš.

Būs man kaut kā jāiemācas sekot tai andelei un nākamreiz ar jāpiesakās. Kaut šķeit, ka man nekādu dižo "pērļu" nav ko piedāvāt.

Varējāt jau norādīt divas cenas.. Pirmā būtu EUR valūtā un tad svītra  / LVL valūtā :) Būtu uzreiz kaut kāda skaidrība, cik kas maksā :) IR ko mācīties vēl :)Nokautrējies

> 2014

Varējāt jau norādīt divas cenas.. Pirmā būtu EUR valūtā un tad svītra  / LVL valūtā :) Būtu uzreiz kaut kāda skaidrība, cik kas maksā :) IR ko mācīties vēl :)Nokautrējies

Nezinu vai vajag noradit latus,ja tie jau sen nav un ta parrekinasana neko nemaina,jo,cik ir maka,tik ir,he.

> 2014

cik tad ilgi vēl dzīvos atmiņās par latiem. tā kā jau vajadzētu sen aprast ar to, cik ir daudz maksāt eiro un cik normāli. Ja agrāk 5 Ls bija ok cena, tad tagad jau sev vajadzēja pa mēnešiem 3 iegalvot, ak 7 eiro nav vairāk par 5 Ls

21 - 30 no 67