FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

67 Atbildes

Dažreiz to nevar tā iegalvot sev.. Viss liekās tik šausmīgi dārgs...

Biju kā pārdevēja, bet vienreiz arī cauri visam izskrēju kā pircēja. Drēbes pērk maz, tā pat kā iepriekšejā AM grand (mācoties no kļūdām, mārketings tika noslīpēts). Tikai šoreiz cenas bija tik zemas, ka vēl zemāk nu nekur, bet tā pat ļoti švaki pirka. Apavus arī tikai 1 no 10 izdevās pārdot, lai arī pilnīgi jauni un cenās 8-16€. Visas precītes atdevu stipri lētāk kā šeit skapī, bet tā pat pašvaki, kāda puse nemaz nenonāca līdz kronšteinam.
Visvairāk pirka krēmus un bižutēriju, apģērbus tikai skatīja. Tiešām bija sajūta, ka, ieraugot tos 10€ par kleitu, prātā vēl joprojām tup 10Ls, jo atlaides tika prasītas daudz un lielas, it kā cenas būtu latos. Piem., jauns tops ar birkām par 4€ un pircēja sola 2€ līdz max 3€.
Temperatūra un gaiss bija DAAAUDZ labāks kā Skonto hallē, bet vietas gan mazāk un daudz šaurāk, ka citur brīnījos, kā tās nabaga pārdevējas vēl atrod vietu, kur pašas stāvēt, ja cilvēkiem ejā grūti apmainīties.
Kopumā jau nebija slikti, bet biju gaidījusi stirpi labāku pirktspēju un piedāvājumu no pārdevēju puses..

O jā. Man visvairāk pirka iphone macinjus, kaklarotas, kosmētiku, jostas. No apģērba nopirka tik vienu blūzi un bikses un bērnam.cepuri.. Pārējie tikai saka, ka skaisti, pielaiko, paprievajas un pasaka, ka padomās.:D un tā visi. 

Interesanti,jo kad es gāju skatīties drēbes,tā tik kur kaut ko pirku,tā viena pēc otras nāca un pirka..vismaz es redzēju,ka drēbes vairumā pirka :) 

Biju kaa pircēja arī šoreiz,bet naakamo reizi noteikti piedalīšos kaa paardevēja.Nopirku tikai paaris lietas un tieši to ko vajadzēja nopirkt.Manupraat,ja neej uz šo pasaakumu ar konkrētu sarakstu domaas,maajaas atnaaksi ar pilnaam rokaam daudz lietu kas uz konkrēto brīdi noteikti bijušas vajadzīgas,bet rūpīgaak apskatot - saproti - kamdēļ gan es pirku?

Man kā pircējai un pasākums šķiet ļoti labs. Bet, ja esi nepacietībs un nepatīk burzma, tad tur laikam nav ko darīt. Man patīk, ka var kaulēt cenas, uz vietas piemērīt un mierīgi klīst apkārt un visu aplūkot. 

Biju kā pircēja, jo sanāca tā ka biju Rīgā, kaut ko jau nopirku. bet  joprojām meklēju peplum jaku vai žaketi uz 36. un kleitu ar kabatām.Smejošs

Tad man laikam paveicas,jo  no manis pirka tiesi apgerbu un apavus loti labi. Cenas nebija ne 1, ne 5 eiro,bet patsmitos par gb. Pielauju,ka noteicosais bija salidzinajums ar veikala cenam, jo te tas bija vismaz 70-80% zemakas labi ,zinamam firmam. Man ieguvums ari man liek  justies priecigai -pilnigi jaunas ar birkam stiligas Adidas botas -10 eiro, Guess platformenes 5 eiro, Hugo Boss dzinsi viram 5 eiro,Oasis maxi kleita ,pielauju,ka jauna 5 eiro,Zara,Oasis trikotazas jacinas ka jaunas 1 eiro/gb un oasis legingbikses ar raveju elementiem,praktiski jaunas  -1 eiro/gb. Tiesa,saku pardevejus jau apstaigat ap 10 norita,kad visi tik kravaja visu lauka. Man pasai sanaca nopelnit ap 150 eiro,esmu prieciga :)

Nezinat, kad plānojas nākamā Andele?

Netiku uz šo, tagad lasu un pārdzīvoju

> Sintija

Nezinat, kad plānojas nākamā Andele?

Netiku uz šo, tagad lasu un pārdzīvoju

To tikai parasti pasaka aptuveni menesi ieprieks, kad ir pieteiksanas un janosuta savs pieteikums ^_^

31 - 40 no 67