FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

67 Atbildes

Un vietas parasti tiek piepildītas pāris h laikā. Es vienmēs nokavējo to momentu.

Liva zinoja,ka uzsaks regionalas andeles mandeles.Tuvaka  pirma bus menesa laika Cesis.

Biju pirmo reizi, viss jau forši, acis uz visām pusēm, bet daudz cilvēku un maz vietas.. Grūti bija ko saprast, cilvēki stumdījās, grūstījās.. + vēl māmiņas ar bērnu ratiņiem (piedodiet lūdzu, māmiņas), kas jau tā šaurajās ejās brīžiem pārvietošanos padarīja vēl grūtāku.. Domāju, ka arī pašām māmiņām ar ratiem nebija viegli.

Beigās nopirku tikai vienas kurpes, bet skatījos vienus dikti smukus maxi svārkus, nez kāpēc nenopirku.. Un tagad ļoti, ļoti pārdzīvoju, ka nenopirku :(( 

Biju kā pircēja, pirmo reizi. Atmosfēra pozitīva, tomēr burzma milzīga. Stumdīšanās liela, vienu brīdi pat nosita apetīti mēģināt izlauzt ceļu pie kronšteiniem.. Vispār šodien nebija mana diena - nopirku vien 2 apģērba gabalus un dažas rotas, toties draudzenei atradumi burtiski virsū skrēja. Visu dienu pie spoguļiem grozoties sapratu, ka mani mīļie zābaki uz mana auguma tomēr neizskatās. 2 jaunas lietas nopirku, 1 mēģināšu šeit pārdot. Tagad apmēram saprotu tās pārdevējas, kas ar skumjām sejām atdeva savas mīļās lietas, kas pašām vairs neder.. :/

Es gribētu uz bērnu andeli aiziet,vismaz paskatīties kas un kā

Hmm, vai tad te nevarēja kaut ko no bērnu lietām arī tirgot?

Nu gaidu kad būs Cēsīs. A kur jāpiesakās kā pārdevējai?

> orhideja

Hmm, vai tad te nevarēja kaut ko no bērnu lietām arī tirgot?

Varēt jau varēja,bet vispār priekš tā ir speciālā AndeleMandele Kids! :)

Biju šajā pasākumā pirmo reizi (kā pircēja). Man ļoti patika, jo piedāvājums visam gaumēm. Cenas ļoti draudzīgas. Vienīgais, kas nepatika, ka ļoti saspiests, grūti tikt klāt pie stendiem, un daudzi tiešām izskatījās, kā uz pastaigu atnākuši. Visvairāk žēl bija to puišu, kas bija atvilkti līdzi:))

Vai tad liela daļa no dalībniecēm nebija no atverskapi.lv? Vai tur ir pilnīgi cita auditorija un preces, kuras nav atverskapi.lv?

41 - 50 no 67