FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

67 Atbildes

> Indigo

Vai tad liela daļa no dalībniecēm nebija no atverskapi.lv? Vai tur ir pilnīgi cita auditorija un preces, kuras nav atverskapi.lv?

No atverskapi redzēju max 5 meitenes. Citas drēbes nekā šeit..100% :) 

Labots 09.03.2014 12:46

> anna.abramova

> Indigo

Vai tad liela daļa no dalībniecēm nebija no atverskapi.lv? Vai tur ir pilnīgi cita auditorija un preces, kuras nav atverskapi.lv?

No atverskapi redzēju max 5 meitenes. Citas drēbes nekā šeit..100% :) 

tas tāpēc, ka daudzi par atverskapi.lv nezina, vai arī tā ir cita "līmeņa" publika, kas tirgojas andelē... interesanti, ideja jau šiem abiem pasākumiem viena un tāpati, bet ja tik ļoti atšķiras publika un preces? Neizlēmīgs

Tikko Līva facebook AndeleMandele grupaa ierakstīja:"Maijā būs ikgadējā Special& Cheap andele, kur visas cenas nedrīkstēs pārsniegt 10€!" Noteikti pieteikšos :))

> puma422

Tikko Līva facebook AndeleMandele grupaa ierakstīja:"Maijā būs ikgadējā Special& Cheap andele, kur visas cenas nedrīkstēs pārsniegt 10€!" Noteikti pieteikšos :))

Ogo. Es arī noteikti pieteikšos. :)

Labots 09.03.2014 12:49

Taa,kaa meitenes - sekojam līdzi visiem jaunumiem šeit,lai atkal nenokavētu brīdi kad jaapiesakaas:

https://www.facebook.com/groups/158317420869023/

> puma422

Lauriņ, tu lūdzu man dod ziņu, kad zinaas kko konkrētaak, jo es šoreiz arī nezinaaju, ka būs Andele, līdz šeit viena meitene meklēja sabiedroto. 

MaZaRiiTe - ok,sarunaats!Un jaaskataas kaa man buus ar drēbju daudzumu - varbūt varēsim kopaa ;)

> puma422

MaZaRiiTe - ok,sarunaats!Un jaaskataas kaa man buus ar drēbju daudzumu - varbūt varēsim kopaa ;)

Labi. ;) Man drēbju daudzums ir milzīgs, bet uz naakamo nopirkšu kronšteinu ;)

Sveikas!

Braucām vakar ar draudzenēm izklaidēties uz Andeli.Ļoti daudz dažādu  iespaidu:mūzika par skaļu, cilvēku burzma neiedomajama, pārvietoties pārpildītajās ejās brīžiem bija apgrūtinoši.

Par cenām: pirmais nepatīkamais pārsteigums-nonēsāti,savelušies trikotāžas izstrādājumi par kosmiskām cenām. Terranovas blūze lietota  12euro(uz atlaidēm pirku pa 4euro veikalā)

Apvalkāti,savazāti mēteļi līdz 30euro...teikšu godīgi,es tādus pat par velti neņemtu un citam nepārdotu,kur nu vēl pa tādu cenu.Pērles tur bija ļoti maz, vismaz par drēbēm es to varu teikt droši,jo somas un kurpes neskatījos. Arī draudzenes ir ar mani vienisprātis, bet kā jau teicu mēs braucām izklaidēties un ko gribējām, to dabūjām. Otrreiz gan nebrauksim,jo secinājām,ka mūsu pašu lietotajo apģ. veikalos var nopirkt super lietas!Bet vienreiz man to vajadzēja piedzīvot!

Nedaudz arī iepirkos: 2 rokassprādzes, 1 auskari, viena jauna kleita no Sepaala pa 3.00euro(klāt bija arī cenu zīme 20.00ls), pilnīgs kosmoss, tajā jūtos kā puķu bērns!

PTA gara jaka ar koka pogām pa 2.00euro, nēsāšanas pazīmes nav manāmas un Orsay žaketīte ar īsām rokām pa 7.00euro, meitene teica,ka jauns, nēsāšanas pazīmju nav.Nu kaut kā tā.

nimba - jaa,savēlušaas lietas diemžēl bija diezgan daudz,lai cik skumji nebūtu :( Vislabaak man patika pēdējaas 30 min,kad dažas paardevējas visam astranomiski nometa cenas uz 1 - 3 EUR ;D

51 - 60 no 67