matu krāsa kas ilgi neturās! HELP

Sveikas! Vēlos vasara pariskēt ar citas krāsas matiem (piem. rozā), taču nevēlos lai krāsa ilgi turētos uz matiem. Varbūt kāda zina krāsu kas ilgi neturās un ir izmazgājama ne uz reiz bet pēc pāris reizēm!?

18 Atbildes

Ir tādi matu krītiņi ar kuriem šķipsnas dažādās krāsās nokrāsot, varbūt tādi derēs

Draudzene sūtija no ebay tādus flakoniņus, ko pūš matos, pēc 2-3 mazgāšanas reizēm izmazgājās ārā, bet kā atrast šos flakoniņus, es nezinu.

Un vēl ļoti pateicīgas ir hennas, agrāk pati lietoju, bet neesmu pārliecināta, ka tur ir tik nedabiskas krāsas, kā rozā, zila, zaļa vai citas, pati krāsoju ar viņu brūnus

> esentimentalofficial

Draudzene sūtija no ebay tādus flakoniņus, ko pūš matos, pēc 2-3 mazgāšanas reizēm izmazgājās ārā, bet kā atrast šos flakoniņus, es nezinu.

Un vēl ļoti pateicīgas ir hennas, agrāk pati lietoju, bet neesmu pārliecināta, ka tur ir tik nedabiskas krāsas, kā rozā, zila, zaļa vai citas, pati krāsoju ar viņu brūnus

man ir tada kā matu laka taču ļoti nepatīk jo mati ir saķepuši un izķemmēt arī nevar. Bet kur tādu hennas krāsu var dabūt, jo es labprāt arī brūnus nokrāsotu.

> fruttogirls

> esentimentalofficial

man ir tada kā matu laka taču ļoti nepatīk jo mati ir saķepuši un izķemmēt arī nevar. Bet kur tādu hennas krāsu var dabūt, jo es labprāt arī brūnus nokrāsotu.

Drogās ir, parasti stāv pie krāsām apakšējos plaukots. bet ja neatrodi, tad pajautā pārdevējai. Nav dārga, kādi 30 santīmi, nezinu kā tagad pēc eiro ieviešanas mainījusies cena. Un ja tev ir gari mati, būs vajadīgas divas paciņas :)

Henna nu gan nav viegli dabūjama no matiem ārā.

nu gan murškulis te ir. tad henna ir viegli izmazgājama vai nav?

Labots 09.03.2014 18:32

No blondajiem matiem hennu dabūju ārā pēc~gada.. :D

Bet cik saprotu tas arī atkarīgs cik ilgi tur hennu.. 

> Mhm..

Labots: šodien, 18:32

šausmas! man ir tumši blondi mati un es nu negribu gadu ņemties!

> fruttogirls

> Mhm..

Labots: šodien, 18:32

šausmas! man ir tumši blondi mati un es nu negribu gadu ņemties!

nu man no blondajiem matiem toniks un citas crazy krasas isti ta ari neinzgaja, vienigi parbalinot un ta. tapec varu teikt, ka no blondiem diezvai izies.... nu vismaz ne tik atri, ka var skist.

> zaptesburka

Henna nu gan nav viegli dabūjama no matiem ārā.

+++

1 - 10 no 18