FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

matu krāsa kas ilgi neturās! HELP

Sveikas! Vēlos vasara pariskēt ar citas krāsas matiem (piem. rozā), taču nevēlos lai krāsa ilgi turētos uz matiem. Varbūt kāda zina krāsu kas ilgi neturās un ir izmazgājama ne uz reiz bet pēc pāris reizēm!?

10.03.2014 00:26

atceros pašas pieredzi kad galus biju izbalinājusi un tad ieliku rozā krāsu ilgi mazgāju un beigās vēl bija viegls roza tonis, tāpēc arī meklēju kaut kādu veidu lai pēc tam mati nebūtu jābalina.

10.03.2014 07:22

Drogas ir pietiekami liela izvēle un ir arī krāsojošie šampūni,cik atceros tad tur ir tādas mazas paciņas ar tonējošo šampūnu,viņs mazgājas ārā!(visādi toņi)

10.03.2014 09:33

Kreppapīrs, it kā labi krāsojot un pēc tam nākamajā mazgāšanas reizē viegli izmazgājoties. Pati neesmu mēģinājusi, jo nav bijusi nepieciešamību, bet esmu lasījusi labas atsauksmes, uzgooglē ;)

10.03.2014 09:44

> Inky

Kreppapīrs, it kā labi krāsojot un pēc tam nākamajā mazgāšanas reizē viegli izmazgājoties. Pati neesmu mēģinājusi, jo nav bijusi nepieciešamību, bet esmu lasījusi labas atsauksmes, uzgooglē ;)

esmu kraasojusi ar kreipapieu un vienozimiggi ta ir atraka metode un izmazgajas pirmaja reize...  es ar viniem kraasoju jau pirms kadiem 10 gadiem vel tad ari kreipapirs bija tads ka tiko pieskaries rokas krasojas :D

10.03.2014 09:58

Reiz izmēģināju tonējošo šampūnu. Skaitījās melns ar zilu spīdumu, bet uz maniem gaiši brūnajiem matiem iznāca kaut kas blāvi violets, un arī tikai šķipsnās, kas bija saulē izbalējušas, pārējos neķēra. Izmazgājās gan ātri, pēc 3-4 reizēm.

10.03.2014 22:41

> Ranma

Reiz izmēģināju tonējošo šampūnu. Skaitījās melns ar zilu spīdumu, bet uz maniem gaiši brūnajiem matiem iznāca kaut kas blāvi violets, un arī tikai šķipsnās, kas bija saulē izbalējušas, pārējos neķēra. Izmazgājās gan ātri, pēc 3-4 reizēm.

kur pirki?

10.03.2014 22:42

> Saulespuķe

Drogas ir pietiekami liela izvēle un ir arī krāsojošie šampūni,cik atceros tad tur ir tādas mazas paciņas ar tonējošo šampūnu,viņs mazgājas ārā!(visādi toņi)

būs jāpaskatās.

10.03.2014 22:43

> Inky

būs japaskatās! paldies par padomu!

11 - 18 no 18