FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Veļas mīkstinātājs

Sveikas, meitenes!

Vēlējos jautāt pēc padoma - kuru veļas mīkstinātāju variet ieteikt, lai veļas smarža būtu patīkama un galvenais noturīga? Līdz šim visi izmēģinātie mīkstinātāji ir likuši vilties tādā ziņā, ka pēc pāris nedēļām, mēnešiem izņemot veļu no skapja tā jokaini smird, nevis vairs smaržo pēc mīkstinātāja. Skapja vaina tā nav, ir atvērtā tipa skapis, kā šūnas.

Liels paldies jau iepriekš! :) 

15 Atbildes

Man tas pats.

Man mamma teica, ka tas tāpēc, ka dzīvoklis. Veļa dzīvokļos nežūstot normāli arī.

Man patīk Lenor. Šobrīd lietoju Cocolino. Piegāžu pilnu, pāri max norādei. Izņemot no veļasmašīnas, smaržo smuki viss dzīvoklis. Bet pēc pāris min vairs nav tik intensīva smarža. Jau sāk ost. 

Ir tādi maisiņi,ko var ielikt skapī un smaržo ilgi . Esmu arī likusi vannas bumbas.

Es ar šo mazgāju draugam drēbes,kad strādāja restorānā un ne ar ko nevarēja atmazgāt eļļas smaku. Like gan vairāk kā norādīts uz iepakojuma.

Noturīga smarža? :)

Nekad nelietoju veļas mīkstinātājus, nepatīk nekāda lieka ķīmija un smakas. Bet māsa arī regulāri lietoja, un kad revidēja savas drēbes - es arī tā arī pateicu  un viņa ar saprata un secināja  - nu tās reāli smird, un ir pretīgi. Viss bija jāpārmazgā. Tur nav vaina skapī vai dzīvoklī, bet tajā, ka uz auduma paliek šī ķīmija, un tā, ilgāk stāvot, reaģē ar gaisu -oksidējas kādas vielas - kas tad arī smird, reāli pretīgi.  Es varu ieteikt nelietot nekādus un arī pulverus ( briesmīgs ir piem. Ariel- to trako ķīmisko smaku nevar par ar 2 reizēm atmazgāt un ārā svaigā gaisā par 3 ned. nevar izvēdināt).  Man piem. patīk, ka drēbes ne pēc kā neož un nesmaržo, tikai pēc tīrības, kam nav smaržu un smaku nekādu.

Bet ir jau protams, cilvēki, kam patīk tās ķīmiskās smakas, un pēcāk nevar vien  nobrīnīties, kāpēc ir  astma, alerģijas utt.? ;)

Absolūti piekritu.

Turklāt visi mīkstinātāji bojā auduma šķiedras, bet soft-shell, termo- un tamlīdzīgajām mantām ir kategoriski kontrindicēti.

Labs mīkstinātājs ir parastais galda etiķis, ja vajag mīkstināt. To arī lietoju jau daudzus gadus, man arī nepatīk ķīmiskie aromāti. Smaka veļai pastāvot skapī var būt arī tāpēc, ka saudzīgā temperatūrā mazgājot, neiet bojā visi mikrobi.

Man ļoti patīk, izteikta smarža.

Smarža ilgi saglabājas? :)

Smarža ilgi saglabājas? :)

Jā,mazgāju uz 40°, ne vairāk.  Gribētos apvienot mīkstināšanu ar patīkamu smaržu.

Es lietoju Lenor un Silan. Esmu izmēģinājusi vairākus no abām firmām. Smarža patīk, bet man arī šķiet, ka ātri pazūd. :( nu kādas nedēļas 2 varbūt turas.. Pēc tam smird. :D :(

Zinu, ka ir tādi mīkstinātāji, pēc kuru lietošanas drēbes ļoti ilgi vēl smaržo un ļooti gribētos tādu atrast. 

Vari pamēģināt skapī ielikt auto smaržiņu.

1 - 10 no 11