FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdomas..

Sveiki visiem! Ja godīgi, es vairs neredzu nekādas attīstības perspektīvas šim portālam, man liekas, ka tas pilnībā ir sevi izsmēlis.. Te vnk pilnīgi un galīgi vairs nekas nenotiek.. Pēdējās dienās 5 no maniem sludinājumiem bija ievietoti atverskapī izvēlē, respektīvi, tie tika izcelti un uzminiet, cik no tiem visiem es pārdevu??!! Tieši tā! Apaļu 0!!!!!!! Interesējošā persona bija TIKAI viena, kura ilgi un gari taisījās pirkt no manis pat vairākas lietas uzreiz (man jau likās kaut kā ļoti aizdomīgi) un beigās piedāvāja man maiņu un, protams, no manis nenopirka NEKO!!! Neredzu te vispār nekādu jēgu darboties, pat jaunus sludinājumus vairs nav nekādas vēlēšanās šeit ievietot.. Kāds man labums no tiem skatījumiem, ja intereses vispār NAV NEKĀDAS!!!!!!??? 

Priecīgus svētkus visiem! 

21 Atbildes

Manuprāt šeit nav jēgas likt sludinājumus ar dārgām lietām:) 

Lietas,ko pārdod līdz 5€ ,if īpaši ja jaunas - nopirks. 

Un galvenais ir piedāvāt atlaides,bet jāpiekrīt kad 2015-2017 gadā pirka vairāk. Andele tagad ir populārāka, bet tur ari īpaši nepērk.

No pieredzes pašlaik facebook ir labāks pārdošanas veids ;)

Es samaksāju par pievienošanukaut kādām izlasēm,kur solīja,ka preces  tiek reklamētas un baigi pērk. Tā nu stāv joprojām  tās lietas

Es nezinu kā ir šeit regulāri tirgoties, bet, ienākot reizi pusgadā, pusi no skapja izdodas iztirgot :)

+ tomēr biežāk izvēlos tirgoties iekš FB, jo nav abonēšanas maksas un nav jāatceras ienākt kādā portālā

FB kādā grupā vai marketplace?

Marketplace! :)

Labvakar! Jaa, te tagad kka " iepurvejas", laikam jamaina aiti komandu:)

Secinaju ka vairak pardodu andele mandele, un ieperkos ari...fb...nu ta, 50/50...

AM ir jāmaksā par katru preces sludinājumu, es jau tā lieku pa zemām cenām lielāko daļu. Ieliku tādu mākslīgās kažokādas vesti, 75 centi par sludinājumu! Turklāt tur,cik tagad saprotu, ir īsts tirgus, visi gaida,kad vēl nolaidīs cenu,   tā nu par mazlietotu preci,kuru esi pircis pietiekami dārgi, atdod pa dažiem eiro. Šie portāli ir izdevīgi tām kuras pērk uz kg humpalas un pārdod tālāk. Savas pirktās mantas,kā man, nav diez ko izdevīgi,ja vien kādai nevēlies ko uzdāvināt par  simbolisku samaksu

Un liels "PALDIES" administrācijai, kuri tikai tāpēc, ka atļāvos savas domas izteikt publiski, manus sludinājumus no izceltajiem vienkārši izdzēsa.. Cūcība. Savādāk to nenosaukšu.. 

Šeit labi iet preces līdz 10 eiro. Dārgākas gan ne. Un ja salīdzinām ar Andeli, tad tur nebūt nepērk labāk, bet jāmaksā par katru sludinājumu.

Man atkal ar Andeli laba pieredze. Lieku sludinājumus gan šeit, gan Andelē. Šeit pa 3 mēn. 2 lietas pārdevu, Andelē man nedēļā vidēji 3 nopērk. Tagad pārdomas vai jēga šeit atrasties un maksāt. 

Tieš tā! Es arī apsveru iespēju šeit visu mest pie malas. Neredzu nekādu jēgu. Andelē samaksā vairāk par sludinājumu ievietošanu, bet tur vismaz ir garantija, ka kaut ko nopirks, nevis kā šeit.. Labi, ja var vienu lietu pusgada laikā nopārdot.. 

Tūlīt atnāks tā gudriniece un teiks, ka vienkārši jums mantas ir sūdīgas un cenas neadekvātas. Lai gan nevar tāpat paskaidrot, ka sūdīgas mantas citur pārdodas gana labi...

+++

Es pat varu iedomāties, kura gudriniece tā ir. 

AM ir parasts tirgus placis,kur visas diedelē vēl zemāku cenu+sludinājums tomēr maksā  un tas nav mūžīgs.Vislabāk ir FB,šeit pa 2 mēnešiem 1 lietu izdodas pārdot.

1 - 10 no 15