FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdomas..

Sveiki visiem! Ja godīgi, es vairs neredzu nekādas attīstības perspektīvas šim portālam, man liekas, ka tas pilnībā ir sevi izsmēlis.. Te vnk pilnīgi un galīgi vairs nekas nenotiek.. Pēdējās dienās 5 no maniem sludinājumiem bija ievietoti atverskapī izvēlē, respektīvi, tie tika izcelti un uzminiet, cik no tiem visiem es pārdevu??!! Tieši tā! Apaļu 0!!!!!!! Interesējošā persona bija TIKAI viena, kura ilgi un gari taisījās pirkt no manis pat vairākas lietas uzreiz (man jau likās kaut kā ļoti aizdomīgi) un beigās piedāvāja man maiņu un, protams, no manis nenopirka NEKO!!! Neredzu te vispār nekādu jēgu darboties, pat jaunus sludinājumus vairs nav nekādas vēlēšanās šeit ievietot.. Kāds man labums no tiem skatījumiem, ja intereses vispār NAV NEKĀDAS!!!!!!??? 

Priecīgus svētkus visiem! 

21 Atbildes

Briesmīgi. Tik daudz meitenes, kas paprasa vai pieejams un sūtu vnk pazūd(pēdējās 5!). Vai vēl labāk - ne labdien, ne sveiki, paprasa mērus, tad izlasa un neko vairs neatbild. Es laikam esmu jocīga, bet mazliet pieklājības gribētu redzēt šajā portālā.

Nevaru Jums nepiekrist, bieži vien ir ne "Sveiki", ne "Labdien" , es personīgi vienmēr pasaku, nē ja man neinteresē ši prece. 

Jā!! Un 99% gadījumos tās kuras prasa par preci "entos" jautajumus-cik x mazgāts? Kā izskatās uz auguma utt. Bieži pazūd un pat nevar atbildēt, ka nepirks. 

Piekrītu par 100%. Jo vairāk jautājumu, jo lielāka parlieciba, ka nepirks. 

Un tās, kuras naktī atraksta, no rīra jau ir aizmirsušas, ko darija pa nakti.... :))))))

Piekkajiba modē vairs nav. Tik vards pieejams, interesē... 

SVEIKAS, MEITENES, DĀMAS, KUNDZES!

Principā piekrītu visām Rakstītājām!

Mani visvairāk izbrīna - tieši - elementāra pieklājība un cieņa!

Un tās, kuras naktī atraksta, no rīra jau ir aizmirsušas, ko darija pa nakti.... :))))))

Kad pamostas no tusiņa,viss jau aizmirsies.Pieklājība,cieņa un elementāras 1.-2.klases valsts valodas gramatikas prasmes laikam zudušas pavisam.

Es uzskatu, ja cilvēks pārdod jau tā par mazām naudiņām. Kāpēc ir vēl jātirpina un japrasa mēri?Es parasti paprasu iekšpēdiņas izmēru.Par S M L XL-pajautāju vai atbilst izmēram vai nē. Es parasti ja ko ieraugu, patīk - pārskaitu ātri un gaidu paciņu. Nēesmu vēl vīlusies pirkumos. Pati biju ielikusi lietas pārdošanai, izņēmu ātri ārā. Labāk lai turpina stāvēt smuki skapī. Netaisos skraidīt un mērīt katru vīli. Citiem iesaku būt pieklājīgiem un atbildēt pārdevējam pirks vai nepirks, jo iespējams kamer Jūs klusējat, tikmer pārdevējs jau zaudējis citu potenciālo pircēju. 

11 - 15 no 15