FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par negodīgo Jaukuminnshhh lietotāju.

Šodien saņēmu no šīs lietotājas "Jauku" atsauksmi, kā arī bija ievietojusi "skaistu" tēmu forumā.

Pēc manas atbildes komentāra tēmu izdzēsa.  Ielieku atpakaļ, lai visiem ir iespēja apskatīt - cik godīga pircēja :)

Pirmajā screen ir teksts, kuru viņa publicēja. Tālāk pievienoju mūsu whatsapp čatu un PIERĀDĪJUMU, ka viņa preci pārdeva, bet man saka, ka atsūtīs atpakaļ, lai tikai ieskaitu naudu.

Šī lietotāja ir bezkaunīga bez gala.

Iedevu atlaidi un uzsaucu sūtīšanas izmaksas.  Pēc tam, kad uzrakstīja, ka preces krāsa viņu neapmierina, piedāvāju ņemt preci atpakaļ. 

NEVIENA NO APAKŠBIKSĒM NAV BIJUSI PAT PIEMĒRĪTA UN VIŅA TO LABI ZIN, bet apgalvo, ka ir lietotas, kā arī, ka kāds viņai prasijis naudu sūtīšanai, laigan pati lūdzās atlaidi. 

Preci pati jau pārdevusi tālāk, bet cenšas no manis izspiest naudu :D  Turklāt savā sludinājumā lieliski ierakstījusi, ka apakšbikses ir JAUNAS.

Pluss vēl nobloķēja mani, lai nevaru ielikt atsauksmi par viņas izdarībām, tāpēc arī atjaunoju nu jau viņas pašas izdzēsto tēmu. :)

Neiesaku neko pārdot šai lietotājai, iekulsieties tikai nejēdzīgās whatsapp ziņās un apmelojumos, kā arī varat palikt mīnusos. :)

šī pati persona preces tirgo AndeleMandele.lv platformā!

4 Atbildes

Vajag uzrakstīt atverskapi administrācijai,lai nepamatotu atsauksmi dzēš.

Jā, nejauka rīcība no pircējas. Labi, ka brīdiniet citus. Un noteikti uzrakstiet administrācijai, lai izdzēš atsauksmi.

Es atceros, viņa gribēja arī no manis pirkt pavisam jaunu apakšveļu ar birkam, kuras vertība bija 5 eur ( un prasīja,lai es vēl viņai apmaksātu omnivu, jo viņai tas neizdevīgi.....) 

Vispār, ņemt preci atpakaļ jums nevajadzēja, ja prece atbilst jūsu foto

Biksītes andelemandele.lv viņa ir jau pārdevusi. Un palasot atsauksmes, viņa ir apkrāpusi cilvēkus, nav izsūtījusi preci un ja izsūta, tad sliktā stāvoklī. 

1 - 4 no 4