FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

tik NEPATIKAMI.

nez ar ko lai saku!

bija norunata tiksanas, ar sievieti par drebisu pardosanu un atdosanu.

taka man ir maz bernins majas, atstaju pie mammas jelgava, bet bija norunata tiksanas riga, .

gribeju jau doties uz rigu ka peksni zvanu tai sieviete, it ka iet zvans, bet peksni izsledzas telefons.un vairakas reizes zvaniju viens un tas paats sutiju izzinas neatbild.

ta vina ari neieradas noteiktaja vieta.!

velak rakstiju vinai ( http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=20415) bet vina saka ka neko nau sanemusi ne zvanus ne izzinas, tad es vinai iedevu savu nr. bet vina sakot ka tads neeksiste!

vai nu vina ir negodpratiga un cakare mani, vai ar vinai ar telefonu kaut kas nau kartiba?

10.03.2014 17:26

Es šo personu jau vairākas reizes esmu pamanījusi, kad viņai interesē mans "skapis", bet, kad apstiprinu viņas vēlmes, ka ir pieejamas, pazūd. Reizes 3 vai 4 pēdējā pusgada laikā.

10.03.2014 17:28

Labots 10.03.2014 17:30

Par tām sms un zvanu dīvainībām.. kāda pircēja man centās iestāstīt, ka mans telefona num. ir tik dīvains un telefons vispār ir tik aizvēsturisks rīks, ka es nesaņemu viņas sms ar attiekumu tikties pēdējā brīdī. Mazliet smieklīgi, ka jāizdomā šādus melus, bet nu manis pēc. Pažēlojos Smejošs

10.03.2014 17:28

laikam tagad vina skaitas ka negodpratigs pircejs?

nezinu tagad laikam teiksu lai pasi brauc pakal ja ko velas,.

man pat virs teica ka man parak miksta sirds un esmu parak laba pret citiem!

10.03.2014 17:30

> veta123

Es šo personu jau vairākas reizes esmu pamanījusi, kad viņai interesē mans "skapis", bet, kad apstiprinu viņas vēlmes, ka ir pieejamas, pazūd. Reizes 3 vai 4 pēdējā pusgada laikā.

ja interesanti, es vinai pateicu ka vina ir negodpratiga, vinas sevi par tadu neuzskata!

> tikai pieci eiro un mazak!

> Pieskāriens

Vai tu aizbrauci uz Rīgu? Ja pirms došanās uz citu pilsētu es nevarētu sazināties ar otru cilvēku (neceļ, neatbild u.t.t), tad es nemaz nebrauktu. 

ne uz rigu ne , bet uz jelgavu gan, tapat man bija ieplanots ari uz jelgavu aizbraukt paciemoties.

nu tad jūs diezgan nesakarīgi rakstiet... rakstiet, ka tikšanās rīgā, tad jelgavā...

Katrā ziņā - situācija nesmuka, bet pašai vajadzēja izvērtēt to - ja reiz neceļ, tad nav jēgas speciāli triekties, bet pēc jūsu rakstītā var secināt, ka speciāli nebraucāt, tad jau no bēdas tik pusbēda vien sanāk.

lai turpmāk veicas un godīgākas tās pircējas!

> Pieskāriens

Par tām sms un zvanu dīvainībām.. pirms ilga laika kāda pircēja man centās iestāstīt, ka mans telefona num. ir tik dīvains un telefons vispār aizvēsturisks rīks, ka es nesaņemu viņas sms ar attiekumu tikties pēdējā brīdī. Mazliet smieklīgi, ka jāizdomā šādus melus, bet nu manis pēc. Pažēlojos Smejošs

smiekligi gan!

mans nr. neeksiste:D::D:D:D:D

10.03.2014 17:32

> Sabīne

> tikai pieci eiro un mazak!

> Pieskāriens

Vai tu aizbrauci uz Rīgu? Ja pirms došanās uz citu pilsētu es nevarētu sazināties ar otru cilvēku (neceļ, neatbild u.t.t), tad es nemaz nebrauktu. 

ne uz rigu ne , bet uz jelgavu gan, tapat man bija ieplanots ari uz jelgavu aizbraukt paciemoties.

nu tad jūs diezgan nesakarīgi rakstiet... rakstiet, ka tikšanās rīgā, tad jelgavā...

Katrā ziņā - situācija nesmuka, bet pašai vajadzēja izvērtēt to - ja reiz neceļ, tad nav jēgas speciāli triekties, bet pēc jūsu rakstītā var secināt, ka speciāli nebraucāt, tad jau no bēdas tik pusbēda vien sanāk.

lai turpmāk veicas un godīgākas tās pircējas!

saturamies seit daudz tadas, drosi vien:))

11 - 17 no 17