Varat paliidzeet? :)

Sveikas meitenes :)

Te bija agraak teemas, ka ir dalja pasuutijushas no aliexpress.com

Tad man ir radies jautaajums, taa kaa taa ir treshaa valsts, kad suuta kaut ko, vai atnaakot precei, ir jaamaksaa nodoklji?

Esmu dzirdeejusi, ka citos saitos pirceeji luudz lai suuta kaa daavanas, bet kaa tas ir shajaa lapaa..un kaa piemeeram tas ir jaaluudz un ja nav prasiits kas tad..

Luudzu meitenes padalieties pieredzee :)

21 Atbildes

Labots 10.03.2014 20:04

lasi šeit

es pasuutu regulaari un paardeveeji vienmeer ir atkjekseejushi ,ka taa ir daavana - vinji jau zina ,kaa ir pareizi,lai pirceejam buutu eertaak! :) nekad nav bijis jaamaksaa nodolis

> Skaistuma lāde

es pasuutu regulaari un paardeveeji vienmeer ir atkjekseejushi ,ka taa ir daavana - vinji jau zina ,kaa ir pareizi,lai pirceejam buutu eertaak! :) nekad nav bijis jaamaksaa nodolis

Labi ceresim, ka maneejais paardeveejs ar tik pat attapiigs bijis, jo gribu iepricinaat viiru ar shadu taadu siikumu mashiinai :))

> Salna

lasi šeit

Labots: šodien, 20:04

Mazliet tik un taa neskaidrs palika, tad nav muitas nodoklis, bet pvn....aii..man nedalec..tad buus jaamaksaa vai kas....un tur veel mineets ka var buut sods par pakaljdarinaajumiem...galiigi sabijos tagad :(

Man arii nekad nekas nav bijis jamaksaa suutot no Aliexpress.

Shodien sanjeemu - neko nemaksaaju :)

> d_skapis

Shodien sanjeemu - neko nemaksaaju :)

Un neko arii pardeveejam neprasiijaat?

Njuu tur lai tjip atziimee kaa davanu...vai veel nezko.. :)

Viņi muitā gadījumā neskenē tos sūtījumus?! Telefons tika atmaskots :D, lai gan uz sūtījuma gift par 20 usd :(

Viņi muitā gadījumā neskenē tos sūtījumus?! Telefons tika atmaskots :D, lai gan uz sūtījuma gift par 20 usd :(

1 - 10 no 21