Varat paliidzeet? :)

Sveikas meitenes :)

Te bija agraak teemas, ka ir dalja pasuutijushas no aliexpress.com

Tad man ir radies jautaajums, taa kaa taa ir treshaa valsts, kad suuta kaut ko, vai atnaakot precei, ir jaamaksaa nodoklji?

Esmu dzirdeejusi, ka citos saitos pirceeji luudz lai suuta kaa daavanas, bet kaa tas ir shajaa lapaa..un kaa piemeeram tas ir jaaluudz un ja nav prasiits kas tad..

Luudzu meitenes padalieties pieredzee :)

21 Atbildes

> Missmay

Viņi muitā gadījumā neskenē tos sūtījumus?! Telefons tika atmaskots :D, lai gan uz sūtījuma gift par 20 usd :(

Es mashiinai pasuutiiju diskiem ieliekamas tur taadas ziimes..un man viirs tagad saak domaat, ka buus jamaksaa nodoklis, ka tjip muitaa noteikti vinji tur izskata un izdomaa ko un cik likt un vai vispaar laist taalaak..tapeec es te jautaaju meiteneem kaa jums ir bijis vai ir.. :)

> Missmay

Viņi muitā gadījumā neskenē tos sūtījumus?! Telefons tika atmaskots :D, lai gan uz sūtījuma gift par 20 usd :(

A kaapeec tika likts tas gifts virsuu?

Juus pati prasiijaat vai kaa?

muitaspaligs.lv ;)

Labots 10.03.2014 21:27

> lienīte - Sieviešu dienas atlaides :)

> d_skapis

Shodien sanjeemu - neko nemaksaaju :)

Un neko arii pardeveejam neprasiijaat?

Njuu tur lai tjip atziimee kaa davanu...vai veel nezko.. :)

Nē, neko ar pardeveju nekomuniceeju, vienkaarshi izvelejos sev nepecieshamo preci un viss.

Nekad neko nemaksāju.Atnāku uz pastu un sanēmu  preci.Pārdevejs norada,ka tas ir Gift (dāvana). Pardevēji par to zina un nav spēciāli jāprasa,lai norāda Gift.

> NATALI_88

Nekad neko nemaksāju.Atnāku uz pastu un sanēmu  preci.Pārdevejs norada,ka tas ir Gift (dāvana). Pardevēji par to zina un nav spēciāli jāprasa,lai norāda Gift.

Paldies :) Cerams tad jau viss buus ok :)

> d_skapis

> lienīte - Sieviešu dienas atlaides :)

> d_skapis

Shodien sanjeemu - neko nemaksaaju :)

Un neko arii pardeveejam neprasiijaat?

Njuu tur lai tjip atziimee kaa davanu...vai veel nezko.. :)

Nē, neko ar pardeveju nekomuniceeju, vienkaarshi izvelejos sev nepecieshamo preci un viss.

Labots: šodien, 21:27

Es taapat esmu izdariijusi, tad jau cerams ar buus taapat kaa jums :)

Neuztraucieties viss būs kārtībā.:)Mēs ar vīru bieži veicam pasūtijumus internetā.Kopumā veicām apmēram 200 pasūtijumu no ķīnas no dazādām mājas lapām un muitas nodoklī bija jāmaksā tikai 1 reizu,jo prece  maksāju  400 usd.:)

Man arii ne viss bijis tada cena kada noradits!

> Smile.

Man arii ne viss bijis tada cena kada noradits!

Kaapeec tieshi?

11 - 20 no 21