FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nozaga ratus

ai, man te sasāpējusi sirsniņa, domāju uzrakstīt. ap pulksten 14.00 sataisījos ar mazulītēm- 3 gadi un 5 mēneši ārā, izeju- un nav ratu:( Protams, kādam liksies- nju kā tā var atstāt kāpņu telpā ratus:( protams- savā ziņā stulbi:( bet, no marta dzīvojam tādā kā privātmājā- ar 4 dzīvokļiem... un tai gaitenī stāv rati, ragavas.... un kā es varēju ko tādu iedomāties.... no rīta 9 vēl bija.... bet pusdienās nav:( saszvanīju policiju un JOPROJĀM VĒL NAV!!!!!!!!! jo ko domāt- es uzskatu, atbrauktu iztaujātu kaimiņus un atrastois!!! jo kas tad cits var te ienākt unpaņemt!!!!! ai, neko vairs negribas:( žēl, ka tāda attieksme...

nesaprotu kā jārīkojas. 

protams - saprotu, ka ratus jau neviens vairs neatgriezīs:(bet mierinājums nekāds:(

48 Atbildes

Novēlu Tev,lai viss atrisinas! :)

Ratus pārsvarā zog bezpajumtnieki vai narkomāni. Visticamāk, ka rati jau ir kādā lombardā. Apstaigā pati vietējos lombardus. Polcija visticamāk, ka aicinās tevi ierasties tuvējā iecirknī rakstīt iesniegumu, jo dēļ šāda notikuma reti izbrauc uz notikuma vietu. Tas tāds mazsvarīgs notikums salīdzinot ar viņu ikdienu, jo tikai mums tā vien šķiet, ka viņi neko nedara, bet darba ir daudz. Protams, žēl un pašai tas ir liels zaudājums un nepatīkami, bet ieteiktu pašai ņemt lietu rokā - iet uz iecirkni, rakstīt iesniegumu, ja ir ratiem kāds pirkuma dokuments, ņem līdzi. Kā arī - kā jau minēju, apstaigā vietējos lombardus vai komisijas veikalus, nekur tālu aizstiepti nav!

Lai veicas!

Dīvaini - policijas vēl nav?Nu nevarēja neviens kaimiņš neko neredzēt un nedzirdēt ... Noteikti apjautaajies kaimiņiem.

Labots 11.03.2014 16:13

Zin, kā ir - tas cilvēks, kurš paņēma tos Tavus bērnu ratiņus - nebūs laimīgs, jo, redz, dzīvē viss nāk atpakaļ dubultā un ir, tie saucamie, maģiskie dzīves apļi...

Man kādu laiku atpakaļ tramvajā nozaga maku - protams, Tevi saprotu, ka ir tik nepatīkami un sāp sirsniņā...

Novēlu Tev VEIKSMI un ļoti ceru, ka viss atrisināsies!Smaidīgs

P.S. Pajautā pati kaimiņiem, vai nav ko manījuši...Sliktāk nebūs...Dzīvē visādi brīnumi notiekSmaidīgs!

Paldies, bet zini, teikšu godīgi, tagad manī TĀDAS dumsas vārās!!!!! uzskatu, ka nu nau tai POLICIJAI tik daudz tā darba!!! protams- viņiem tas ir mazsvarīgi! bet viņi tāpēc valstī ir lai rīkotos!!! bērniņš raud, jo mammīte sastresojusie un neizgulējās, jo ieradusi ārā gandrīz 3 stundas ratos čučēt:(

ai, tiešām, saprotu ka risinājums ir tāds- steidzami jāmeklē jauni rati:(> Janeta

Novēlu Tev,lai viss atrisinas! :)

Traki ,patiesībā nekas nēsmu sapratusi kā var nozagtbērna ratiņus vai invalīda ratiņus , sanāk ka tu tak no bezpalīdzīga cilvēciņa zodz :(

Un ar to polciju ir kā ir reti jau kad atros zagli, bet cerēsim ka šajā gadījumā atradīs :)

Jums iesaku tagat vaktēt visus sludinājumu portālus ,varbū ieraugat ka zaglis tirgo ,jo ir bijuši tād gadījumi ka tādā veidā atrod :)

Veiksmi.

Nu trakums ar visiem šiem zaglīgajiem "mutantiem" kā es viņus saucu, žel, ka cieš labi cilvēki no tā, ka citi ir tādi nelieši vēl pie tam savā kaimiņu lokā,- turies, Mārīt, gan būs labi un zvaigznes sastāsies Tev labvēlīgi.. :)

Labots 11.03.2014 16:18

Rīgā bomži ar bērnu ratiem savus konteineru atradumus vizina. Nedomāju, ka tiem kādas morāles normas paliekas, lai neieietu kāpņutelpā savākt visu, kas nav piesiets.

Vēl variants paskatīties interneta portālos, varbūt kāds tiešām gribēja navārīties un ir iemetis tos pārdošanā pēc zagšanas. Zinot savu,atpazīstot, var uzmesties par pircēju. Nedomāju, ka policija kustēs. Kursabiedrenei spoguļkamera tika nozagta. Vērtība 600 latu, pati atrada aizdomās turamo, policija vilka garumā, līdz pateica- ko nu vairs, tak sen jau būs pārdots.

Cerams jau, ka atradīsies.

Video novērošanas tādā vietā nav ? Kaur kur tuvumā varbūt.. Vai pašā ēkā .. ?

paldies, meitenes par atbalstu . 

es jau nekur nevaru apstaigāt, jo bērniņus nav kur atstāt. mazulīte ar pavisam maziņa:(

nu policijai kad sazvaniijos, atbilde skaneeja sekojoshi- gaidiet izbraucam... ok, teicu, aaraa gaidu. atstaaveejaam stundu vairaak, beerninji nosala i gaajaam maajaas.:(

1 - 10 no 48