FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nozaga ratus

ai, man te sasāpējusi sirsniņa, domāju uzrakstīt. ap pulksten 14.00 sataisījos ar mazulītēm- 3 gadi un 5 mēneši ārā, izeju- un nav ratu:( Protams, kādam liksies- nju kā tā var atstāt kāpņu telpā ratus:( protams- savā ziņā stulbi:( bet, no marta dzīvojam tādā kā privātmājā- ar 4 dzīvokļiem... un tai gaitenī stāv rati, ragavas.... un kā es varēju ko tādu iedomāties.... no rīta 9 vēl bija.... bet pusdienās nav:( saszvanīju policiju un JOPROJĀM VĒL NAV!!!!!!!!! jo ko domāt- es uzskatu, atbrauktu iztaujātu kaimiņus un atrastois!!! jo kas tad cits var te ienākt unpaņemt!!!!! ai, neko vairs negribas:( žēl, ka tāda attieksme...

nesaprotu kā jārīkojas. 

protams - saprotu, ka ratus jau neviens vairs neatgriezīs:(bet mierinājums nekāds:(

48 Atbildes

Interneta portālos skaties, tur arī lombardi liek sludiķus.

Un , tiešām, kaut kādas kameras/iestāde ar kamerām nav pie mājas?

Kada rajona Tev tas notika, un kadai ratinji, ja nu mazums ieraugam???  

Loti ceru, ka tavs mazais sanem atpakal savu iemiloto transportlidzekli, un vainigos sodis.!!!

nu es jau gribeeju pie kaimiņiem pastaigāt, bet bērniņi nemierīgi, ceru, ka mazulīte aizmigs, tad varēšu aiziet.

draugs ar no darba netiek. kaut kāda SASODĪTI slikta diena šodien man:( 

palika ratos gan vilnas siltais guļammaisiņš, gan daudz dažādas mantiņas.... tas vēl būtu sīkums, bet rati:( galvenais likās, ka no marta sākās jauna forša dzīve:( njā un še tev:(

es ar vot domāju par sludinājumiem, jau apskatīju, pagaidaam neredzu.

Varbūt ir kāda bilde ar ratiņiem, apraksts.., meitenes te izpalīdzīgas, vairāk acu uz ielas un internetā. :)

Iemet, ja nu pamana kaut kur.

Un tas,  ka varētu būt tuvākajos lombardos- ar ļoti ticams. Un tur ir kameras, visi ienesēji ir redzami un reģistrēti. Nedomāju(ja tas nebija bezpajumtnieks), ka tas necilvēks būs stiepis tos uz māju, drīzāk kaut kur veikli  realizējis alkoholā, spēļu zālē vai narkotikās. Uz ielas diez vai tik ātri redzēs, ja nu kāds neizpirks.Šaubos vai kāds tēvs savam bērnam ies ar nodomu ratus zagt. Domāju, ka tiešām lombardā.

Beidzot mazulīte nomierinājās.

un man arī, te izkratot sirsniņu, paliek mierīgāk, nedaudz. domāju ka to mazulīte sajuta un nomierinājās.

Nju jā- rajons, te ir tāds šaubīgs, protams, mēs dzīvojam Imantā, nu tas sanāk slokas- nīcas ielu krustā.

Bet ļooti piesasitīja šī vietiņa, jo paši esam no laukiem, te liels tāds dārzs, kas pieder mums, domāju būs jauki ar bērniem un draugu bērniem. tagad te nebij kopts, forši ar meitiņām varējām kopt, amzulīte ratos čučēja, lielākā palīdžeja... bet viss, lielie prieki beidzās:( zemenītes apravējām, un šo to...

ai, skumji, tiešām.

negribu jau nevienu apvainot, bet uzskatu tā- ka nu svešš neņēma- ņēma tikai tas, kas zināja, ka te tie rati ir.... bet protams, nedrīkstu nevienu jau apvainot.... jo kā no ielas kāds varēja zināt, attaisīt dioenas laikā vārtus, pēc tam ieiet apgalmā, ieiet kāpņutelpā un paņemt ratus... Tāpēc gribēju, ka policija iztaujā kaimiņus, un augšā dzīvojošo veco tantiņu, kas pei loga bieži tup. Viņi visi krievvalodīgie, bet man ar valodu ir nu tā- pasliktāk, saprats saprotu, bet no uztraukuma izteikties grūti:(

> Maruzja

paldies, meitenes par atbalstu . 

es jau nekur nevaru apstaigāt, jo bērniņus nav kur atstāt. mazulīte ar pavisam maziņa:(

nu policijai kad sazvaniijos, atbilde skaneeja sekojoshi- gaidiet izbraucam... ok, teicu, aaraa gaidu. atstaaveejaam stundu vairaak, beerninji nosala i gaajaam maajaas.:(

policija uz izsaukumiem izbrauc rindas kārtībā un pēc prioritātēm. Nevajag jau dusmoties, ka nebija klāt pēc 5 min., tāds tas darbs, jo tici man, ir traģiskākas lietas kas notiek unnoteikti pie tevis tad arī atbrauks. Ir tādi izsaukumi, aks gaida pat 12 stundas, kad ieradīsies policijas ekipāža, jo nejau tie policisti, kas pacēļ klausuli brauc uz izsaukumu, bet ir speciālas ekipāžas, bet tās dēļ mūsu bagādās valsts ir pārāk maz un nevar uz minūti skriet. Ir izsaukumi jūrām, kaut jums liekās, ka tā nav, zinu, ka ir! Neaizstāvu ne vienu pusi, ne otru, bet ne policija te vainīga!

paskaties moz lomborda kads nodevis...

Nju jā- rajons, te ir tāds šaubīgs, protams, mēs dzīvojam Imantā, nu tas sanāk slokas- nīcas ielu krustā. Imanta ir pat ļoti kriminogēns rajons. Zādzību līmenis tur ir ļoti augsts... Katrā ziņā, rajona policijai tur ir ko noskrieties. Maskačka nestāv klāt Kurzemes rajonam, jo kurzemes iecirknis salīdzinoši ir neliels, ar maz cilvēku resursiem, bet apkalpošanas platība liela - īlģuciems, āgenskalns, imanta utt. Tāpēc arī var nākties ilgi gaidīt, kad policija ieradīsies, drīzāk, ja rodas iespēja, dodies pati uz iecirkni rakstīt iesniegumu.

es jau draugam teicu, kad lai ātrāk atprasās no darba un ar draugu pabraukā pa šo apkārtni- kur kas tuvākais kāds lombards vai kas. jo es nespēju ar meitiņām to izdarīt, lai kā gribētos.

Protams- nebij jau rati nekādi tur super-puper, bet nu priekš mums bij mīļi un labi. vēl čeks un garantija ir. kā teikt, priekš mums tāpat dārgi:(MUms  bij Camarello q12 sarkani kulbu rati. jo autosēdeklītis un sporta daļa tagad te mājās stāv:(

bilde kaut kur ir, jāpameklē.

Un vēl;reiz LIELS LIELS jums visā paldies, par atbalstu. tiešām vieglāk paliek, kad izkratu sirsniņu un bēdas:(

11 - 20 no 48