FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nozaga ratus

ai, man te sasāpējusi sirsniņa, domāju uzrakstīt. ap pulksten 14.00 sataisījos ar mazulītēm- 3 gadi un 5 mēneši ārā, izeju- un nav ratu:( Protams, kādam liksies- nju kā tā var atstāt kāpņu telpā ratus:( protams- savā ziņā stulbi:( bet, no marta dzīvojam tādā kā privātmājā- ar 4 dzīvokļiem... un tai gaitenī stāv rati, ragavas.... un kā es varēju ko tādu iedomāties.... no rīta 9 vēl bija.... bet pusdienās nav:( saszvanīju policiju un JOPROJĀM VĒL NAV!!!!!!!!! jo ko domāt- es uzskatu, atbrauktu iztaujātu kaimiņus un atrastois!!! jo kas tad cits var te ienākt unpaņemt!!!!! ai, neko vairs negribas:( žēl, ka tāda attieksme...

nesaprotu kā jārīkojas. 

protams - saprotu, ka ratus jau neviens vairs neatgriezīs:(bet mierinājums nekāds:(

48 Atbildes

Vai ratiem Jums nav kaadas īpašas atpazīšanas zīmes pēc kaa varat pateikt,ka tie Jūsējie?Uz katriem šaadiem ratiem jau ar nedrīkst ar paarliecību raadīt.

Nav jau nozīmes, dārgi, lēti, kruti vai nekruti rati. Nozīme ir tajā, ka ir paņemts kas tāds, kas ir Jūsu. Nepatīkami jebkurā variantā - prasti vai neprasti rati, jo tie ir tavi!
Manai māsai kādu laiku atpakaļ ratus nenozaga, bet vot ratiem riteņus gan noskrūvēja.. ar stulbi, jo kur tad bez riteņiem.

> Sabīne

Nav jau nozīmes, dārgi, lēti, kruti vai nekruti rati. Nozīme ir tajā, ka ir paņemts kas tāds, kas ir Jūsu. Nepatīkami jebkurā variantā - prasti vai neprasti rati, jo tie ir tavi!
Manai māsai kādu laiku atpakaļ ratus nenozaga, bet vot ratiem riteņus gan noskrūvēja.. ar stulbi, jo kur tad bez riteņiem.

Pirmo reizi kaut ko taadu dzirdu - ka tikai riteņus paņem ... :O Taalaak jau vairs nav kur.

> puma422

> Sabīne

Pirmo reizi kaut ko taadu dzirdu - ka tikai riteņus paņem ... :O Taalaak jau vairs nav kur.

gan jau bomzim rāmis bija, tik riteņu trūka :D Traģi komiski. Cilvēku stulbumam nav robežu, par to jau sen esmu pārliecinājusies.

papeti visus ss.lv un citus saitus, varbut, kads nelietis jau meigina pardot...

tev ir taisnība, i par policiju i visu:( vienkārši, kad sakāpj dusmas un tad liekas paliek vieglāk kad kādu vaino... un sava problēma un nelaime taču vissāpīgākā, ar prātu jau saprotu, ka nēsmu taču vienīgā.... vienkārši tas, ka viņi varēja man pateikt, nu ejiet mājās un šodien kaut kad piebrauksim, nevis gaidiet, tūlīt būsim....

Bet tiešām, šobrīd jau ne par to stāts:( bet par to cilvēku- kuram tiešām ceļas rokas nozagt otram!!!! 

Tagad sēžu un domāju vai kādas īpašas pazīmes bij, pat nemāku teikt:( liekas ka nebij nekas tāds atšķirīgs. tik nu jā, tās mantas, sedziņas, bet nu to visu jau vienkārši var noņemt nost:(

izskatīju bildes un nav pat tādu, kur ratus varētu redzēt:( tik kaut ko bišķi- kad lielākā meitiņa stumj, bet tur tik rokturis vien:(

es ss.lv un zip.lv un reklama skatījos. kur vēl varētu???

varbur aizejiet pati un apjautajat kaiminus varbut kads bus redzejis!

satiku kaimiņu, viņš saka tā- ka dzīvo te no bērnības, nekad nekas nēsot bijis nozagts:( un uzkāpa augšā tai tantei pajaut'ja, vai nēsot ko redzējusi- viņa atbildējusi ka nēsot:(

nezinu ko domāt:(

Kaut kads murgs!! Es domaju, tadaa zinjaa, ka cilvekiem tiesham nav ko dariit!! saprotu tavu saapi!! Viss iekshaa vaaraas un vel vaariisies vairaakas dienas!!

Man bija citadak. Mums koda (kods katram savs no 7 cipariem) kapnjutelpaa stav ap 4 ratiem. Un te vienu dienu noeeju lejaa, ielieku savu zidani iekshaa UN abi aizmugurejie ritenji tukshi!! protams - aizstumos lidz benzintankam - piepumpeju. Nakamajaa dienaa atkal skatos, ka tukshas!! Puisis vakaraa atskruvee visu valjaa un skataas, ka kameras vnk riktiigi sadurstiitas!! 

Un skaidra lieta, ka to vareja izdariit tikai savejie!! Kaadam trauceeja, taa sanak, bet neviens aciis nepateiks!! Saceelaam traci lielu. Mazam bezpalidzigam berninjam ratus shitaa bojaat!! 

Turies, viss buus labi!! :)

21 - 30 no 48