FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

nozaga ratus

ai, man te sasāpējusi sirsniņa, domāju uzrakstīt. ap pulksten 14.00 sataisījos ar mazulītēm- 3 gadi un 5 mēneši ārā, izeju- un nav ratu:( Protams, kādam liksies- nju kā tā var atstāt kāpņu telpā ratus:( protams- savā ziņā stulbi:( bet, no marta dzīvojam tādā kā privātmājā- ar 4 dzīvokļiem... un tai gaitenī stāv rati, ragavas.... un kā es varēju ko tādu iedomāties.... no rīta 9 vēl bija.... bet pusdienās nav:( saszvanīju policiju un JOPROJĀM VĒL NAV!!!!!!!!! jo ko domāt- es uzskatu, atbrauktu iztaujātu kaimiņus un atrastois!!! jo kas tad cits var te ienākt unpaņemt!!!!! ai, neko vairs negribas:( žēl, ka tāda attieksme...

nesaprotu kā jārīkojas. 

protams - saprotu, ka ratus jau neviens vairs neatgriezīs:(bet mierinājums nekāds:(

48 Atbildes

runajot par policiju - ja nav nekas TRAKS, vinji nesteidzas!! Vinji var piebraukt tad vairaaku stundu laikaa!! 

Labots 11.03.2014 18:25

:(

Varbūt vari internetā sameklēt tā paša ratu modeļa bildi + aprakstīt, kas īsti Tavējiem bija (piemēram, rati tādi, kā šie te, bet iekšā tāda sedziņa utt)... Nu, varbūt patiešām kāda cita tos ratus pamana kādos sludinājumos vai kā taml.

Un par policiju - ir, ir viņiem daudz, ko darīt... Varbūt Tev šobrīd satraukumā ratu pazušana šķiet tāds notikums, ka viņiem būtu jāmet malā visas citas lietas un jātraucas izmeklēt to zādzību, bet reāli ir viņiem daudz nopietnāki gadījumi jārisina, tāpēc skaidrs, ka rati nebūs pirmā prioritāte.

Saprotu Tevi. Skumji. Cilvēkiem nu pavisam kauna vairs nav, ja bērniem zog. Nesen paziņai pie rotaļu laukumiņa nozaga bērnu trīsriteni deguna priekšA. Pretīgi, ko te vēl teiksi...

No sirds - lai izdodas :)

paldies visām par atbalstu (hug)

tikko bij policija, sarakstījām visu....

nu saprotu ar prātu, ka nekas jau neatradīsies, bet cerība kāda jau ir...

tagad doma ielikt slingā mazuli un tad rīt pa tuvākajiem lombardiem pastaigāt- it kā ratu meklējumos....

stulbi jau tas, ka atgad stāv man mājās tā sporta daļa, varbūt var kur nopirkt tikai tāda pat tipa rāmi!!!

pēc aprakstītās dzīves vietas, varēji palūgt, lai poliči ielūkojas kaimiņu dzīvokļos, iespēju robežās.. jo, ja ir aizdomas par kaimiņu kādu, tad noteikti gaidītu tumsu ratu aizstumšanai.. pabaidītos, ka pa dienu Tu vari pamanīt..

vakar policija pirms 19.00 ieradās... bet nu kā teikt, es tad domāju- a vai vispār bij vajadzība viņus saukt....

Man māsa smejās- es saskatījusies CSI filmas par izmeklēšanām, ka reāli jau tā nenotiek. neies un neko neskatīsies. es jau teicu, vajag apkārtni paskatīties, šķūnīšus, vai pagalmus. pat riepu nospiedumus varēja kaut kādus redzēt...

bij viņi trīs, bet pēc tam man radās sajūta, ka viņiem likās ka tas ir smieklīgi,,, njā. bet priekš manis tas ir zaudējums gandrīz 400 eiro...

nju neko darīt- MĀCĪBA pašai...

tagad esmu jaunu ratu meklējumos.

lai varu ar mazulītēm atkal iet pastaigās, un apkopt apkārtni.

vispār ideāls variants būtu, ja varētu atrast tikai  pašu rāmi un plus kulbu, jo sporta rati un autokrēsliņš ar adapteriem palika.

bet nu droši vien ka tā nav iespējams.

Ieiec ss.lv, ka meklē rāmi, varbūt kādam tieši mājās stāv;) Vēl pačeko ss.lv vai kāds tavus ratus tur netirgo. Bet nu cilvēkiem tiešām nav kauna:( Zagt bērnu ratus:(

> Vēsma

Ieiec ss.lv, ka meklē rāmi, varbūt kādam tieši mājās stāv;) Vēl pačeko ss.lv vai kāds tavus ratus tur netirgo. Bet nu cilvēkiem tiešām nav kauna:( Zagt bērnu ratus:(

Jā, es jau ik pa brīdim sludinājumus skatos. bet domāju, ka ja dienas laikā zaga, tad nu diezin vai liks ss.lv sludinājumu, drīzāk, kā iepriekš meitenes pieminēja- kāds narkomāns, kuram teiksim tā viss P...J nebaidās neko, dienas laikā iet un pa'\nemt:( un tas jau pa grašiem kādam būs atdevis:( lai tik būtu:( šodien solījās māsa atbraukt, palaidīs mani pastaigāt pa apkārtni, tuvākos lombardus paskatīties un privātmāju kaimiņiem pajautāt....

zinu, ka neatrast savus ratus:( bet lai būtu sirds miers, ka nēsmu sēdējusi mājās un raudājusi, bet esmu ko darījusi...

bet paralēli jāmeklē rati citi:(

31 - 40 no 48