par drebitem no arzemem

Labvakar!!! Vai man kads var pastastit siki pa solitim pastastit ka notiek pasutisana no alliexspress....vai varu sutit drebites pa vienai nenemot visu izmeru komplektu un cik daudz viena reize var pasutit, lai nebutu jamaksa papildus izmaksas un vai preci piegada uz majam , vai kaut kur speciali jadodas pakal??? varbut ir vel kadas nianses par kuram vajadzetu zinat:)

4 Atbildes


Sveika!

1. Piereģistrējies

2. Izvēlies preci

3. Veic apmaksu ar karti

4. Gaidi piegādi :)

Ja vēlies bezmaksas piegādi, tad saņemsi to savā pasta nodaļā. Ņem vērā piegādes laiku 15-60 dienas + pasūtījuma sagatvošanas laiku. Ja pārdevējs ir norādījis minimālo pasūtījuma summu, tad to izmainīt nevarēsi. Visu pasūtījumu vari apmaksāt vienā reizē, ja arī kāda prece nebūs, nauda tiks atgriezta atpakaļ. Tas notiek automātiski. Un kamēr vēl prece nav sākusi "ceļot", ir iespēja no tās atteikties. Arī naudu automātiski atskaita atpakaļ. Un visbiežāk - katrai precei ir savs piegādātājs. Tā kā - viss reizē noteikti nebūs.


Ka tas ir savs piegadatajs??? - vai tie ir domati apgerbu razotaji ??? tik nesaprotu kada ir atskiriba???? ir meitenes , kas vac komplektinu visus izmerus u n tad suta, biezi ir ta ka piesakos un komplektins nesavacas vai savacas pec tik ilga, ka pec ta vairs nav nepieciesamiba. tapec gribu meginat sutit pati.

Labots 11.03.2014 19:31

> Daira ....Mazinja

Ka tas ir savs piegadatajs??? - vai tie ir domati apgerbu razotaji ??? tik nesaprotu kada ir atskiriba????

Līdzīgi kā ebay - arī aliexpress ir dažādi pārdevēji. Ja visas preces no viena pārdevēja pirksi, tad gan jau, ka sūtīs kopā, ja no dažādiem, tad skaidrs, ka būs vairākas pakas.

Par piegādi - tas pats, dažādi pārdevēji (veikali) var izmantot atšķirīgus piegādātāju pakalpojumus. Ja uztrauc nodokļi, tad esmu dzirdējusi, ka ar citiem pārdevējiem varot sarunāt, ka to produktu summu uz pakas raksta mazāku, lai pircējam nav nekādas papildus izmaksas (bet varbūt tās tikai baumas :D )


savs piegadatajs-tiesi aliexpresii ir taa ka,ir vairaki pardeveji un tieši tapec ir tā,ka pasutita prece nenak visa reize....

1 - 4 no 4