FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ko darīt?

Labdien! Parasti nedaru šādas lietas, bet šoreiz esmu izmisusi pēc kāda laba un noderīga padoma. Es ar savu draugu esam vienaudži un kopā jau esam 4 gadus, rit jau 5, bet pēdējos divos gados mums iet kā pa kalniem. Pirmie divi gadi bija lieliski, kā jau visās attiecībās, bet tad viņš pateica, ka vēlas būt brīvs un zināt kā ir ar citām utt. (šīs ir mums abiem pirmās attiecības), pēc pāris mēnešiem sagājām atpakaļ, tomēr jau pēc kāda pusgada vai vairāk viņš man aiz muguras čatoja ar citām par ne tām patīkamākajām tēmām, izrunājāmies, teicu, ka man tas nepatīk, nav godīgi pret mani utt., bet tad atkal viss nogāja greizi un paņēmām pauzi, pirms pēdējās reizes, kad šķīrāmies uzradās trešā persona, kura tā teikt ievilināja viņu savos slazdos, viņam viņa iepatikās, pati nojautu, ka kaut kas atkal nav ne tā, nonācām pie tā, ka atkal viens otram jādod laiks un jāsaprot ko gribam, ik pa laikam pakontaktējāmies un tad nonācām pie tā, ka vēlamies abi turpināt un augt kopā, nobloķējām to trešo personu un viss likās labi līdz brīdim, kad viņš atkal man pateica, ka nezina ko grib, nejūtas laimīgs un bla bla bla. Jūs gan jau teiksiet, ka šādām attiecībām nav jēga un nevajag turpināt, bet es un arī viņš vēlas turpināt un tikt ārā no šīs bedres, bet nezina kā lai maina attieksmi un uzlabo lojalitāti, jo bija laiks, kad es viņam uzticējos, bet šobrīd nespēju uzticēties 100%. Varbūt mums ir nepieciešams apmeklēt psihologu? Ir vairāk labo brīžu nekā slikto, lai arī cik tas dīvaini izklausītos, varbūt jādod laiks gan sev, gan viņam? Varbūt man kaut kas ir jāmaina savā uzvedībā? Kā lai tiek galā ar pagātnes domām un visu to, kas ir bijis? Es zinu, ka viņš mani mīl un es viņu, bet kā lai turpina augt, ja viņam galvā mainās domas? Paldies jau iepriekš! :)

0 Atbildes

- no 0