FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kā kļūt par drošo pārdevēju & priekšrocības

Pēc veiksmīgas jaunā pakalpojuma "Drošais pirkums" testēšanas, mēs esam priecīgi atvērt pakalpojumu visiem pārdevējiem! :)

Pievienojies pārdevējiem, kuri jau ir izmēģinājuši jauno pakalpojumu. Verificē savu kontu, sūti mums savu pieteikumu un gaidi apstiprinājumu no adminiem (poga atrodas lapas beigās) Kļūsti par drošo pārdevēju 

Pakalpojuma “Drošais pirkums” priekšrocības pārdevējam:

1. Ar drošā pirkuma palīdzību nevajadzēs tērēt laiku ilgstošai sarakstei ar pircēju. Pircējs varēs iegādāties Tavu produktu, izmantojot īpašu pogu “Pirkt”.

2. Pārdevējam pakalpojums “Drošais pirkums” ir pilnīgi BEZ MAKSAS un neprasa nekādas papildu izmaksas, visas izmaksas sedz PIRCĒJS.

3. Pateicoties pakalpojumam “Drošais pirkums”, pārdevējs var būt drošs, ka pēc veiksmīga darījuma viņš saņems līdzekļus savā norādītajā bankas kontā. Veiksmīgs darījums ir tad, kad pircējs 48 stundu laikā no pakomāta atvēršanas brīža un preces saņemšanas neizsaka vēlmi atgriezt preci pārdevējam.

4. Ja pircējs nolemj atgriezt preci, pamatojoties uz viņam sniegtajiem kritērijiem, pārdevējs var būt drošs, ka viņa prece viņam tiks nosūtīta atpakaļ.

5. “Drošais pirkums” ietver “Omnivas” pakalpojumu, kas atvieglo darījumu veikšanu gan pircējam, gan pārdevējam. Kad pārdevējs būs apstiprinājis darījumu, viņš savā tālrunī saņems SMS ar kodu, kas jāievada pakomāta logā, lai nosūtītu preci. Savukārt pircējs, kā arī pārdevējs savā profilā redzēs sūtījuma statusu. Abu pušu personas dati tiek aizsargāti un netiek izpausti. 

6. Lai reklamētu pārdevējus, kas izmanto pakalpojumu “Drošais pirkums”, portālā tiks pievienoti īpaši filtri un pogas, kas ļaus pircējam ērti atrast vēlamo sortimentu, izmantojot šo pakalpojumu. Tāpat portāls papildus reklamēs pārdevēju produktus, kas izmanto pakalpojumu “Drošais pirkums”.

7. Pakalpojums “Drošais pirkums” neattieksies uz apaviem. Tas ir pārdevēja interesēs, jo šīs preces attiecas uz augsta līmeņa atgriešanas riska grupu. Kā arī uz precēm ar statusu “Dāvināt”. 

SVARĪGI. Pircēji joprojām varēs iegādāties preces ar veco veidu. Pie sludinājuma vienkārši būs pievienota jaunā poga "Pirkt" . Poga "Pajautāt" paliks kā iepriekš.

Lietošanas noteikumi un detalizēta informācija par pakalpojumu atrodama šeit Noteikumi


6 Atbildes

Labdien!

Pēc verifikācijas mana profila nosaukums paliks par vārdu uzvārdu vai arī mans vecais nosaukums var palikt?Labdien.Profila saturs paliks nemainīgs

Paldies par atbildi!

Verificēju kontu, nospiedu tālāk, bet man raksta, ka profilam nav piesaistīts bankas konts. Ko tas varētu nozīmēt?Labdien!

Sistēmai ir vajadzīgs laiks, lai apstrādātu saņemto informāciju. Tagad viss it labi un profilam pievienots statuss "Drošais pārdevējs"  :)

Paldies!

1 - 4 no 4