FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

lētāk šeit nekā lietoto apģērbu veikalos

Mans šīs dienas novērojums - cenas humpīšos ir daudz lielākas kā šeit... mani tas mazliet pārsteidza. RDA - ļoti dārgs veikals palicis Smaidīgs Kādi jums novērojumi par cenām šeit un veikalos?

13.03.2014 00:04

Domāju, ka īsti nebūs pareizi salīdzināt "humpaļu" cenas un "skapja" cenas, jo "skapī" pārdevējas "lielākie" izdevumi ir ceļa nauda, lai satiktos ar pircēju,savukārt,veikalam jāmaksā nodoklis par katru pārdoto "lupatiņu", jāmaksā par telpu īri, jāmaksā par elektrību, jāmaksā pārdevējām algas, nu utt., kā arī, protams, vēl jānopelna arī savai kabatai, lai tas viss pasākums atmaksātos. Bet piekrītu arī teiktajam, ka dažos veikalos ir neadekvātas cenas nonēsātām, netīrām drēbēm, apaviem, līdz ar to, pati,pēdējos gadus, iepērkos veikalos akciju vai izpārdošanas laikā un ir sanācis nopirkt jaunu preci lētāk veikalā nekā lietotu "humpalās".

Veikalos pluss, ka var uzreiz piemērīt un nopirkt!

"Skapis" man patīk, ka varu jebkurā vietā un laikā apskatīties piedāvājumus un ka viss ir smuki sagrupēts, kas atvieglo vajadzīgās lietiņas meklēšanu!

13.03.2014 07:22

Atlaižu laikā veikalos var dabūt preces lētāk nekā humpalos vai Skapī. Nesen Seppala nopirku foršus džemperīšus par 3.50 gabalā, tik vajag uztrāpīt uz īsto atlaižu laiku.

13.03.2014 07:40

Nu nezinu gan vai šeit ir lētak, bet ērtak gan, jo viegli parskatams un meklētaja atrodams nepieciešamais..

Diemžēl bieži esmu vīlusies "skapja meitenēs", kuras "iesmērē" drēbes par neatbilstošu cenu. Un tapec eju uz veikaliem un meklēju sev nepieciešmo.

13.03.2014 07:58

Man arī šeit ļoti patīk! Ir kādas lietiņas,kuras nevar atrast,bet nu principā šeit vienmēr nopriecājos par drēbītēm un jaukajām cenām :)

13.03.2014 08:39

Te var dabūt, ja ne lētākas,tad modernākas gan, humpalas bieži drēbes ir ar naftalīna smaku Naudmutis

13.03.2014 08:47

> dziidz

Te var dabūt, ja ne lētākas,tad modernākas gan, humpalas bieži drēbes ir ar naftalīna smaku Naudmutis

Man jau šķiet, ka reizēm arī šeit drēbēm ir naftalīna smaka Noslēgts

13.03.2014 08:49

es miksēju jaunas veikalu lietas ar skapi. Kad sanāk, iepērkos ārzemēs. Skapī pārsvarā esmu tikusi pie labām lietām sev, meitai, retu reizi ir gadījies sanjemt neadekvāti novalkātu mantu, kas uz bildes izskatījusies daaaaudz labāk un reklamēta kā labā stāvoklī vai arī gadījies sanjemt neizmazgātu mantu (es ne par mēteljiem, es par blūzēm vai bērnu klozītēm). Bet pārsvarā jau, ja cītīgi meklē, var uzrakt labas lietas

13.03.2014 08:50

Labots 13.03.2014 08:51

> vinnijs

> dziidz

Tapec ka dazie laikam pirk drebes pa labam akcijam Humana,un tirgo par savu cenu jau seit :D :D :D 

13.03.2014 09:03

> Viktorija

> vinnijs

> dziidz

Tapec ka dazie laikam pirk drebes pa labam akcijam Humana,un tirgo par savu cenu jau seit :D :D :D 

Labots: šodien, 08:51

Forši! Baigais bizness! Smejošs

13.03.2014 09:11

> dziidz

> Viktorija

> vinnijs

> dziidz

Labots: šodien, 08:51

Forši! Baigais bizness! Smejošs

Kapec ga ne,loti izdevigs СмеюсьСмеюсь Pati var panesat kadu laiku,un velak vel dargak pardod Нем как рыбаНем как рыба

11 - 20 no 20