FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Maksas tēma

Jautājums vai ieliekot maksas tēmu uz skapja izpārdošanu vai kā ir pievienoti jauni sludinājumi, jums darbojas? Ir kāda lielāka interese no pircējiem? 

Man personīgi liekas, ka foruma neredzesana sākumlapa neļauj īsti pircējiem redzēt foruma tēmas un līdz ar to diez gan neizdevīgi maksāt tos centus.. Kā jums? 

12 Atbildes

Sveika.

Tev ir jauni sludinājumi, tad attiecīgi tie jāpievieno klāt, atsevišķi. (Izmantojot PĒRĻU meklētāju)

Es domāju, ka meitenes tā pat pievērš forumam uzmanību, tomēr...

Labots 04.11.2021 20:12

Godīgi sakot, neredzu tai maksas tēmai jēgu. Jo forums stāv uz vietas. Vienas un tās pašas tēmas, nekā jauna un interesanta. 

Pat meklējot kaut ko, vairs neviens neko nepiedāvā. Kādreiz piedāvājumi bija pat līdz 5 lp. Tagad...knapi puse no 1 :D

Tā ka, es domāju pie vainas nav tas, ka forums nefigurē sākumplapā, bet tas, ka as laiks ir pagājis.

Un arī sludinājumos visu laiku riņķo vieni un tie paši. Katru dienu tiek likti pa jaunam vieni un tie paši sludinājumi. 

Nesen sapratu, kāpēc daudzi fano par AM.

Neesmu kaut kā pamanījusi, ka kāds katru dienu liek vienu un to pašu sludinājumu lai tikai būtu augšpusē. Pat nesaprotu to pacietību, katru dienu izdzēst un ielikt vienu to pašu. 

Un par andeli, tur arī sāk parādīties ļoti piebāzti ar sludinājumiem.. 

Un arī sludinājumos visu laiku riņķo vieni un tie paši. Katru dienu tiek likti pa jaunam vieni un tie paši sludinājumi. 

Nu žēl ka šeit tā pirktspēja pazūd, ļoti feins portāls tomēr, tieši mājsēdē, beidzot tiek revidents viss kas iekrājies un par mazu, bet cik agrāk esmu maksas tēmu likusi, tad īsti nesaprotu vai jēga, bet nu laikam jau nav, lai tik stāv sludinājumi tāpat.. 

Pat nesaprotu to pacietību, katru dienu izdzēst un ielikt vienu to pašu.  

Var nedzēst,bet par  10 centiem sludinājumu pacelt

Es arī esmu pamanījusi ir tādi sludinajumi, kas katru dienu tiek likti no jauna. Nobrīnos par pacietību un neatlaidību gadu likt vienu un to pašu un nesaprast, ka nevienam konkrētā lieta par tādu cenu neinteresē. 

Es vēl nesaprotu kādēļ foruma izmainīts tas ka uzspiežot uz profilu nevaru uz to nokļūt. Skatos ja kāds meklē kaut ko tad ir ievietoti piedāvājumi, bet nokļūt uz profilu nav iespējas, jādodas un jāmeklē konkrētais pārdevējs caur meklētāju. Tas ļoti apgrūtina.. 

It kā profils atveras, ja uz tā uzspiež. Tur nekas nav mainījies. 

Nu man tagad uz jūsu profilu spiežot nekas neatveras.. Tieši komentāru sadaļā neveras tie profili vaļā. Manis ka autora profils veras vaļā. 

It kā profils atveras, ja uz tā uzspiež. Tur nekas nav mainījies

Labots 05.11.2021 15:15

Man arī veras profili vaļā, pamēģināju vairākus, viss notiek. Tas no datora, varbūt no  telefona savādāk.

Telefonā šī funkcija nedarbojas. Lietotājs jāmeklē meklētājā..

Un par šo problēmu, es adminiem biju rakstījusi 01.12.20. Vesels gads riņķī jau...bet....

Paldies visiem, ka pamanījāt problēmu ar lietotāja profilu forumā. Labosim

1 - 9 no 9