Kaut ko nesaprotu...

Uzrakstīju forumā pie sadaļas, ka nopirkšu vai iemainīšu baltu jostu un tēma tiek izdzēsta un tā nav pirmā reize, ka tā notiek. Ko daru nepareizi??? Skatos, pie sadaļas ,,pērku", daudzām ir rakstīts - nopirkšu vai iemainīšu un netiek izdzēsts. 

Tas ir kā jāsaprot - tikai atsevišķas personas tā drīkst rakstīt?! Smejošs

20 Atbildes

Man arī tā ir bijis, esmu kko rakstījusi un man izdzēš.. tikai pie tēmas: Pārdodu :D

neņemu vērā un aizmirstu,ka kko vispār rakstīju..

-Vienīgais vrb Tavs nickname kkāds aizdomīgs :D  -ar reklāmu par atlaidēm :D nez.

Labots 14.03.2014 17:55

Lai gan es tā tagad padomāju, un tavs nick's nemaz neattiecas uz sadaļu -pērku :D

Jebkurā gadījumā es personīgi nezinu kāpēc Tev dzēš ārā :D haaa..

> Damne

Lai gan es tā tagad padomāju, un tavs nick's nemaz neattiecas uz sadaļu -pērku :D

Jebkurā gadījumā es personīgi nezinu kāpēc Tev dzēš ārā :D haaa..

Labots: šodien, 17:55

Jā, bet niku nevaru nomainīt...:D

Laikam nepatīku...Vēsais

Es ari pie pļapiņas ieliku rakstu, sheku reku 2min bij un izdzesa, par mainishanos:)

p-s, stulbi ispar ka mainas forumu izņēma araa, vajag savakties un ierakstit administoram foruma lai liek atpakal

Labots 14.03.2014 18:21

Noteikumus esat lasījusas?

9. Aizliegts dublēt vienu un tā paša satura diskusijas tēmu

11. Administrācijai ir tiesības dzēst vai cenzēt foruma diskusijas, tematus pēc saviem ieskatiem

13. Foruma sadaļa Pārdod paredzēta tikai sludinājumiem, kas neiederas citās portāla sludinājumu sadaļās. Sadaļā Pārdod, kā arī visā forumā aizliegts izvietot pašreklāmu un paziņojumus reklāmas nolūkos.

man ir balta josta, pat divas

> MaZaRiiTe

man ir balta josta, pat divas

Mani interesē jostiņa uz M izmēru, ne platāka kā 3 cm. Labprāt iegādāšos vai iemainīšu.

> Balonu Feja

11. Administrācijai ir tiesības dzēst vai cenzēt foruma diskusijas, tematus pēc saviem ieskatiem

13. Foruma sadaļa Pārdod paredzēta tikai sludinājumiem, kas neiederas citās portāla sludinājumu sadaļās. Sadaļā Pārdod, kā arī visā forumā aizliegts izvietot pašreklāmu un paziņojumus reklāmas nolūkos.

Labots: šodien, 18:21

Es liku sadaļā ,,pirkt", tikai minēju, ka varu arī iemainīt. Bet galvenais mērķis bija nopirkt. :)

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

> Balonu Feja

Labots: šodien, 18:21

Es liku sadaļā ,,pirkt", tikai minēju, ka varu arī iemainīt. Bet galvenais mērķis bija nopirkt. :)

11. punkts 

1 - 10 no 20